• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. októbra 2017 
@bergalm aj ja chodim Marcelkovi a to je ina uroven, preto som asi zostala v soku.
13. máj 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ja som chodila pred ivf v brne a mam syna.absolvovala som 6ihlickovani a 6tyzdnov som pila nejake hnusne odvary.ale nechodila som k liecitelovi,ale k serioznej dr.mediviny,ktora ms certifikat na tcm.tie hnusne grcky som pila akurat pocas stimulky a dopijala,ked som uz bola tehu.davala ivh pripravit na mieru,aj s ohladom na ivf a myom (kt.mi mimochodom pri sekcii uz nenasli).a zohladnila aj stit.zlazu a euthyrox.a bol tam aj moj mm lebo problem sa tykal aj jeho.no a pred 3mesiacmi kuru ukoncila kamoska a je tehu.tak to asi ma nieco do seba,len naozaj pozor na toho,kto to praktizuje.inak,vraj v cechach je aj nejake gynekol.stredisko,kde si pri liecbe neplodnosti pomahaju tcm.chce to ale poguhlit.drzim palceky,nech zaberie
13. máj 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 - zoji, s tym klipkanim oci a zaspavanim to poznam ked som bola tehu :grinning: , v robote nikto netusil ze som tehu, nechcela som to tak skoro hovorit, ale stale sa mi chcelo spat :sunglasses:

@ria191 - kočka, nielen ty si na 150% vytazena :grinning: :sunglasses: . A navyse nemam vobec nic nove s cim sa chvalit, teraz mam pauzu od vsetkeho a mozno to tak uz zostane.
A vo stvrtok budem na teba mysliet. Som si myslela ze si tam uz bola :confounded: . Drz sa kočko a viac oddychuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@karkana - viac info ti ta urcite Rius (ria191). V BB - doc. Bielik, macher na endosku a ine tazke pripady. Riuske operoval myom a ma tam ist znovu
13. máj 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no musis si naist viac casu na oddych. Zajtra drzim palce nech su tam vajicka a kvalitne. Ja stale uvazujem o dokim aby aj mna v piatok tak neodbil. Inac som riadne nafuknuta tak dufam ze nieco bude.
13. máj 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko jasne ze bude. Vsetci su tu spokojni, len ja mam klasicky nejaky problem. Ale uz som si zvykla :slight_smile:
13. máj 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neviete, ci tam Marcel je ? Vcera som mu pisala mail a nic :frowning2: Nebol zrovna pozitivne ladeny, tak mozno teraz duma, co mi odpise
13. máj 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin :grinning: :grinning: :grinning: už začínam o sebe pochybovať či náhodou nie som príliš šuchtavá :grinning: :grinning: :grinning: ale nie u nás je to tak, že najmladší si "odserie" všetko ten totižto znesie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do pijavice ale raz si otvorím "chrápindu" :grinning: :grinning: :grinning: . Tak aj ja mám oddychovku :grinning: :grinning: :grinning: tiež nič neriešim iba makám :grinning: :grinning: :grinning: . Ktohovie čo ste vy zase poza bučky stvárali hm??? či nie sú € alebo už ani chuť??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 to si zozbierala celú rodinnú anamnézu ??? :grinning: :grinning: :grinning: to nemôže mať jedno nežné žieňa :grinning: :grinning: :grinning: . Krásny dátum :grinning: :grinning: :grinning: . Jasné že po tebe budú samé dvojky aj tinča chce :grinning: :grinning: :grinning: . Inak vieš, že sa dá spinkať aj s otvorenými očami ??? mali sme jednu kolegyňu a tá si pravidelne schrupla po obede len sme čakali kedy si zapichne pero medzi oči (padala jej hlava :grinning: :grinning: :grinning:) no bohužiaľ takej srandy sme sa nedočkali :grinning: :grinning: :grinning:.
13. máj 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienka_1 ešte sa hráš na herečku ??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Bola som velmi skoro odhalena! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ty si bola na utz u Otevrela? A odbil ta za 5 min, do kelu, ved baby si ho tu chvalili a Marcel tiez nemal naladicku, tak teda co sa tam v RF deje, ze vsetci su bez nalady?
13. máj 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi on ti odpise...ale stotoznujem sa s tebou, ze su uz bez chuti do prace... zrejme tam toho maju vela a uz im to davnejsie prerasta cez hlavu.... ja mam tento pocit uz od minulého roku...
13. máj 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no tak kočko bude to iba na malinu žiaden oscar :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1
@ria191 co? kde? ako? nemam prehlad o com tocite???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
@speranza1 kurňa baby človek si dá na chvíľočku pauzu a vy to tam všetko zmoríte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:. Musím tam nabehnúť a oživiť to tam :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: no víš sperča to je o tom, že niekto sa"hrá" na ťažkého pacienta a pritom poočku sleduje ako ho všetci obskakujú a užíva si to :grinning: :grinning: :grinning: ide o to dokedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Ano! Ano! Urob tam prievan, nech je cisty vzduch! :wink: :grinning:
@speranza1 Aaaale! Som sa hrala minuly tyzden na "ranenu"(ako to nazval moj muz) :grinning: :grinning: :grinning: Vyberali mi znamienko na takom blbom mieste, tak som sa mala setrit, aby sa stehy nepotrhali. Tak som to hrala na "priputanu na lozku" :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cholky dneska idem vykúpiť všetok zeller :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@speranza1 pre teba špeciálne aby si bola v obraze mám ploďáky :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Poslem aj ten, co susim v chladnicke? :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 keby si vedela na akom chúlostivom mieste mám znamienko ja :confused: :confused: :confused: ale to vidí iba Marcel :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 preboha čo nezaberá či až príliš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa bojíš mm aby nechcel medvedie hrátky čo??? :grinning: :grinning: :grinning: . Na môjho nezaberá tuším nič ani moje krásne telo :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Niekedy mám pocit, že to máme ako spoveď dva krát do roka :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Ale no! Ved aj fesi uz svoje videl :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ty si cislo! Ved Ti stale hovorim, ze skus na toho vychodniarskeho medveda a bude! :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja chcem dvojky anoooo a už aj chalanov beriem :slight_smile:
13. máj 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 nóóóó videl, ale tomu by som aj častejšie ukazovala kľudne aj každý deň :grinning: :grinning: :grinning: pri ňom by som ani zeler nemusela zháňať :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ja aj baby potom povymieňame :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ale ved ja sa tam este len po roku chystam, to nie ja som ho zmorila, ale haimi, mna rok v RF nikto nevidel :wink:
13. máj 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja si kľudne aj latex kúpim :grinning: :grinning: :grinning: , aj na somára sa zahrám len aby bola kuca paca :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 máš odpustené :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 oooo dakujem :wink:
13. máj 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok