• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
@majkulik super, ze mas 6 zrelych, nech sa este vsetky dobre oplodnia a budes mat na vyber :slight_smile: Ked mi vcera hovoril vysledok, tak bol z toho taky nesvoj. Asi taketo informacie nedavaju uplne bezne. Ale bol zlaty. Povedal, ze ked to takto dopadlo, tak mi za ich robotu nebudu uctovat nic, len cenu za anesteziu a anesteziologicku, kedze je to externa firma, ktora si to vyfakturuje. Este aj to sa citil trapne, ked mi to hovoril. Ale ja to chapem, nebudu predsta ako firma stratovy :slight_smile: Napisem Marcelovi a uvidime ci ho osvieti, ze co so mnou a podla toho sa rozhodnem, ci pojdem na SVK. tu mozu na mne co tu testovat aj s vyssimi davkami a preplati to poistovna. A ked to nevyjde, tak bude mat Marcel aspon viac informacii, co mi sedi a co nie :slight_smile:
15. máj 2014 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haimi no to hej. je mozne, ze ti tu nastavia dlhy protokol a budes sledovana. v GF som ku koncu chodila skoro kazdy den na kontroly. a podla toho ako dopadla kontrola, tak mi nastavovali davku hormonov.
Verim, ze sa citil nesvoj. Aj ich kazdy neuspech mrzi, a robia to pre to aby pomohli neplodnym parom.
Inak segra robi na gynde a z brna RF maju najviac tehotných. potom bol GF - ale ten upada a potom ta antolska.
15. máj 2014 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haimi je mi to ľúto, že to tak dopadlo :frowning2:
15. máj 2014 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haimi neboj Marcel ti spraví lepšiu stimulku a nabudúce vajíčka budu :wink:
Mne tiez hned pri prvom pokuse povedal,ze je to skúška ako reagujem a nemam byt sklamaná ak to nevyjde.
Skus bez toho clostilu,ja som mala tiez bez,len 150 merional. A teraz idem tak isto.
15. máj 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misen112 ahoj,my sme si vsetko platili samy, bez poistovne sme boli!Teraz ideme tiez!!Vsetko si cvakame!!Baby to tu rozoberali, par dni:slight_smile:!Mozno ti oni poradia:slight_smile:!
15. máj 2014 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@haimi Neboj sa, teraz ti upravia stimulku podla toho ako si reagovala a ta uz dopadne dobre, treba im verit :wink:
15. máj 2014 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973
@bradik
@miscok ahoj baby ako sa mame co nove? Pochvalte sa :grinning: :grinning:.
Miscok tebe sa to krasne krati juj za chvilu to pride :grinning: :grinning: . No ja uz som 19 kg pribrala , brusko obrovske kazdy si mysli ze uz rodim. Ach nevladzem uz ani chodit. Hlavne ze maly rastu v pondelok sme mali 1620 a 1447. Najhorsie je ze mi tlak skace uz beriem i lieky a puchnu nohy. Jz len vydrzat co najdlksie 3 v 1 :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2014 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@gaga83 No veru,len drz pekne v kompaktnom stave :grinning: Vahu mate peknu,tak nech len drobcovia este rastu a silneju. Ja mam 14kg naviac,nastastie je skoro vsetko v brusku-aj sa kazdy smeje,ze som zhlta medicimbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krati sa to veru. Sama som zvedava,kedy sa maly ohlasi. Rodit budem v Breclavi,prva poradna uz za nami. Maly ma nieco medzi 3050-3200g :wink: Citim sa inak dobre,len spanku je malo.
15. máj 2014 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@gaga83 Ahoj, no to sa ani necudujem, ze ledva vladzes, ved deticky maju krasne vahy :wink: , tak len pekne vydrzte co najdlhsie takto pokope. Nas caka zajtra poradna po dlhej dobe, tak som zvedava ako maly vyrastol a kolko vazi :wink: . A neboj ja uz mam 11kil na sebe a uz to teda niekedy riadne citim. Drzte sa...
15. máj 2014 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@misen112 a aku mas poistovnu? Ak Vszp, tak ti rada poradim...:slight_smile:
15. máj 2014 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok
@gaga83
@bradik
Juj, to su take krasne a pre mna velmi povzbudive debatky... Kiezby som uz aj ja mohla pisat o tom, kolko som v tehu pribrala...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Baby, drzim vam palce a nech vam drobatka krasne rastu a hlavne, nech je vsetko bezproblemove!!!:slight_smile:
15. máj 2014 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
krasne ranko bambulky.... neviete ci Marcelino je v praci?
16. máj 2014 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 čau kočko že vraj áno, ale choď na neho "nežne" v poslednom čase nie je vo svojej koži :confused: :confused: :confused: .
16. máj 2014 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok maly ma krasnu vahu :grinning: :slight_smile: :slight_smile: . juj nech vam to dobre dopadne potom daj vediet. Drzkajte saaa :grinning:
16. máj 2014 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bradik som zvedava ako dnes ste dopadli daj vediet :grinning:
16. máj 2014 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 :grinning: ale ved ja ani inak neviem..len nezne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...mam otazocku aj na ostatne dievcata..isli ste na KETko s liekmi alebo bez liekov uplne (myslim bez prednisonu a bez fraxiku..aj ked na to samozrejme nemate dg.) ???
16. máj 2014 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gaga83 caules..... tak vy uz ste tak narastli krasne??? jeee...a kedy mate termin? v ktorom si tyzni?
16. máj 2014 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bradik
@miscok neskutocne...dievcence ved o vy o chvilocku rodite... neskutocne rychlo to ubehlo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zelam vsetkym vela zdravicka a vsetko dobre:slight_smile:
16. máj 2014 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@speranza1 ahoj termin 27.7 ale urcite to do vtedy nedame :sweat_smile: . som v 30tt a maly robia radost ze pekne rastu :slight_smile: . ale mi davaju zabrat uz v bruskuuu :slight_smile: :slight_smile: ked zacnu disko robit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A ty co nove?
16. máj 2014 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gaga83 nooo ...zatial nic..ale coskoro dufam, ze sa budem tesit tak ako vy tehulky:grinning:.... idem v juni do dalsieho boja.... :wink:
16. máj 2014 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@speranza1 Dufam,ze tento pokus uz bude konecny a zadari sa. Drz sa a veeela stastia posielam :slight_smile:
16. máj 2014 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok :dizzy_face: velmi pekne dakujem... to stasticko budem potrebovat....
16. máj 2014 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@miscok ahojky,tak ja odpadmem,ved ty za chvilku rodis :wink: a kde si sa rozhodla a mas aj vybrateho lekara? :wink:
16. máj 2014 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusipe no tak to "odpadnem " aj ja... ved este len nedavno si mala pozitivny testik a teraz kukam, ze 28 t.... :grinning: :grinning: :grinning: jemine..ako to letiiiiii
16. máj 2014 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 a co NK bunky? Uz to mas hotove?
16. máj 2014 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. máj 2014 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka počítam, že sa na to vyprdla ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ani sa mi moc do toho nechce už mám tých lekárov a vyšetrení plné zuby ale tie NK bunky možno ešte nejako zvládnem :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lusipe Veru, ani neviem kedy to zbehlo :grinning: Budem rodit v Breclavi,lekara vybrateho nemam,tam to ani nie je treba :slight_smile: Verim,ze vsetko dobre dopadne. Uz je to len na malom teraz :dizzy_face:
16. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 no ja mam problem s embryjkami takže mnet o netreba bola som to konzultovat u inunologa
16. máj 2014 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka no vidíš my máme embrya že super a "pijavica" z toho takže ja by som to asi nemala podceňovať :angry: :angry: :angry: a dať si to vyšetriť to je jediné čo nemám :angry: :angry: :angry: . Inak "kámoša" mám doživotne na krku nič sa s tým nedá robiť ale ževraj s ním otehotniem v pohode takže v septembri uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok