• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@speranza1 kde si zasa ??? s tebou je dneska ale debata :angry: :angry: :angry: a taká pekná téma svokruše :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cholky idem písnuť Marčelinovi sperča mi ho načala, tak nech ho dorazím :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že ho žiadna z vás dneska nebude už potrebovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive:
16. máj 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
padám lebo cválať samu ma nebaví :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vy ste ale kámošky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chrápinda ma už bolí z tej samomluvy :pensive: :pensive: :pensive: a dneska ju možno budem potrebovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 pockaj tu som...
16. máj 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura a mas vsetky vysetrenia..nechcemsa tvarit ako doktorka ale toto forum mi pomohlo s dostat na vysetrenia ktoré "vraj" netreba..imuno, rep.imuno, hemato, genetika, gastro, infekcne
16. máj 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 tak byvat by som so svokrou nechcela..to je pravda.... nech je aka je...ale je to svokra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..no super uz ides zahnat do úzkych Marcelina....tak on mi dnes uz isto neodpovie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak uz asi si odisla..nevadi..idem sa aj ja napapat.... lebo uz som hladna ako vlk... :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
16. máj 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 idem nakŕmiť cigánov čo mi vyhrávajú v brušku čau lásko :grinning: :grinning: :grinning: bolo super si s tebou pokecať teda pocváľať :grinning: :grinning: :grinning: . V júni na teba myslím a s tou Viagrou to nebola prča to je pravda písni Marcelovi čo on na to :confused: :confused: :confused: :confused: veď vieš ty si už zvyknutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. máj 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 vidis to..uz pisem aj sama sebe.... myslim ze mne tie IVFka posobia zle na mozog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jéééj zlaťúšik ten príspevok 11:46 nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkaj pozbieram sa spod stola a idem aj ja dobrú chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 na aký ?:confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (vtip, vtip vtip) :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. máj 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockyy dnes sme s mojim prisli na zaver: sme zdraví len malo sexujeme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lusipe Pretoze su tam otvorenejsi prirodzenym porodom.Nezenu hned vsetko do chemie. Celkovo to tam nie je masovka,mili personal. A rodila tam kamoska, ktora bola len spokojna :slight_smile:
16. máj 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka mam vsetko
16. máj 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 drzim ti potom palceky nech to uz konecne vybojujes :grinning:
16. máj 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Budem ti velmi drzat palce zlatik... Treba uz pre toho nanucka skaknut :wink:
16. máj 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura tak vitaj v klube :slight_smile: vsetci su tam dobrý a ked sa špecializuju na ine diagnozy mavaju konzilia takže pohoda :slight_smile: a kde si bola u nas? GF?
16. máj 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Tak ja som dnes zase nic nevybavila na poradni a ani sa nic nedozvedela... Lekar musel surne odist operavat... Takze buduci tyzden morfo a poradna :wink: , ja toho nasho drobca asi tak skoro neuvidim... Drzte sa
16. máj 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja som uz tu @ria191.... dokonca aj napapana.... (predpoklad, ze mam tam este nejaky ten mozocek by aj bol..kedze este viem pisat a citat) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ako tak..ale viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 inak sper a tebe nerobilil nahodou aj infekcne testy? toxoplazma? hmmm lebo toto mi moj interny odporucil spravit..
16. máj 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik si velmi mila..dakujem velmi prevelmi :slight_smile:
16. máj 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka u nas bude zrejme problem v embryjkach..kedze sa postupne prestavaju vyvijat... :unamused:
16. máj 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka dobrý záver a čo je to málo ??? dva krát denne či ??? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my pre istotu vôbec :angry: :angry: :angry:
16. máj 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka a vy ako postupujete pri domceku?
- a ty beries stale prednison?(samoska+ochrana)??
16. máj 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 písať, čítať a pauľovať :grinning: :grinning: :grinning: . A teraz vážne aj ja si myslím, že bude problém v embryách tiež by som to nevalila na seba (fór) :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ty pocuvaj draha...a nema tvoj nahodou malo testosteronu??? lebo moj ano.... lebo aj toto vplyva na chut....(nie do jedla) :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 víš dneska som "vtipná" :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no vidis..... hlavne papulovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (to som sa od teba naucila) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmukes
16. máj 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 počúvaj ty pukanina :grinning: :grinning: :grinning: čo si myslíš, že ho ja dostanem na hormonálny profil :frowning2: :frowning2: :frowning2: ??? ale pred rokmi to mal v poriadku :grinning: :grinning: :grinning: aj včera som sa cickala do B.B. sama a čuduj sa svete aj chladničku som videla na diaľnici odpočívať v rýchlom pruhu tri minúty skôr a mám ju na kapote :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom som narobila trošičku dopravného chaosu a chvalabohu šťastne dorazila domov :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok