Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
16. máj 2014

@speranza1 kde si zasa ??? s tebou je dneska ale debata 😠 😠 😠 a taká pekná téma svokruše 😀 😀 😀

ria191
16. máj 2014

cholky idem písnuť Marčelinovi sperča mi ho načala, tak nech ho dorazím 😀 😀 😀 dúfam, že ho žiadna z vás dneska nebude už potrebovať 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😔 😔 😔

ria191
16. máj 2014

padám lebo cválať samu ma nebaví 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vy ste ale kámošky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chrápinda ma už bolí z tej samomluvy 😔 😔 😔 a dneska ju možno budem potrebovať 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

@ria191 pockaj tu som...

tinkatinulka
16. máj 2014

@azzura a mas vsetky vysetrenia..nechcemsa tvarit ako doktorka ale toto forum mi pomohlo s dostat na vysetrenia ktoré "vraj" netreba..imuno, rep.imuno, hemato, genetika, gastro, infekcne

speranza1
16. máj 2014

@ria191 tak byvat by som so svokrou nechcela..to je pravda.... nech je aka je...ale je to svokra 😀 😀 😀 😀 😀
..no super uz ides zahnat do úzkych Marcelina....tak on mi dnes uz isto neodpovie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

@speranza1 tak uz asi si odisla..nevadi..idem sa aj ja napapat.... lebo uz som hladna ako vlk... 😀 😀 🙂 😉

ria191
16. máj 2014

@speranza1 idem nakŕmiť cigánov čo mi vyhrávajú v brušku čau lásko 😀 😀 😀 bolo super si s tebou pokecať teda pocváľať 😀 😀 😀 . V júni na teba myslím a s tou Viagrou to nebola prča to je pravda písni Marcelovi čo on na to 😕 😕 😕 😕 veď vieš ty si už zvyknutá 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😕 😕 😕 😕

speranza1
16. máj 2014

@ria191 vidis to..uz pisem aj sama sebe.... myslim ze mne tie IVFka posobia zle na mozog 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
16. máj 2014

@speranza1 jéééj zlaťúšik ten príspevok 11:46 nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 počkaj pozbieram sa spod stola a idem aj ja dobrú chuť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
16. máj 2014

@speranza1 na aký ?😕 😕 😕 😝 😝 😝 (vtip, vtip vtip) 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 tu som

tinkatinulka
16. máj 2014

kockyy dnes sme s mojim prisli na zaver: sme zdraví len malo sexujeme.. 😝 😝 😝

miscok
16. máj 2014

@lusipe Pretoze su tam otvorenejsi prirodzenym porodom.Nezenu hned vsetko do chemie. Celkovo to tam nie je masovka,mili personal. A rodila tam kamoska, ktora bola len spokojna 🙂

azzura
16. máj 2014

@tinkatinulka mam vsetko

gaga83
16. máj 2014

@speranza1 drzim ti potom palceky nech to uz konecne vybojujes 😀

bradik
16. máj 2014

@speranza1 Budem ti velmi drzat palce zlatik... Treba uz pre toho nanucka skaknut 😉

tinkatinulka
16. máj 2014

@azzura tak vitaj v klube 🙂 vsetci su tam dobrý a ked sa špecializuju na ine diagnozy mavaju konzilia takže pohoda 🙂 a kde si bola u nas? GF?

bradik
16. máj 2014

@gaga83 Tak ja som dnes zase nic nevybavila na poradni a ani sa nic nedozvedela... Lekar musel surne odist operavat... Takze buduci tyzden morfo a poradna 😉 , ja toho nasho drobca asi tak skoro neuvidim... Drzte sa

speranza1
16. máj 2014

takze ja som uz tu @ria191.... dokonca aj napapana.... (predpoklad, ze mam tam este nejaky ten mozocek by aj bol..kedze este viem pisat a citat) 😀 😀 😀 😀 😀 ...ako tak..ale viem 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. máj 2014

@speranza1 inak sper a tebe nerobilil nahodou aj infekcne testy? toxoplazma? hmmm lebo toto mi moj interny odporucil spravit..

speranza1
16. máj 2014

@bradik si velmi mila..dakujem velmi prevelmi 🙂

speranza1
16. máj 2014

@tinkatinulka u nas bude zrejme problem v embryjkach..kedze sa postupne prestavaju vyvijat... 😒

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka dobrý záver a čo je to málo ??? dva krát denne či ??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 my pre istotu vôbec 😠 😠 😠

speranza1
16. máj 2014

@tinkatinulka a vy ako postupujete pri domceku?
- a ty beries stale prednison?(samoska+ochrana)??

ria191
16. máj 2014

@speranza1 písať, čítať a pauľovať 😀 😀 😀 . A teraz vážne aj ja si myslím, že bude problém v embryách tiež by som to nevalila na seba (fór) 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

@ria191 ty pocuvaj draha...a nema tvoj nahodou malo testosteronu??? lebo moj ano.... lebo aj toto vplyva na chut....(nie do jedla) 😀 😀 😀

ria191
16. máj 2014

@speranza1 víš dneska som "vtipná" 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

@ria191 no vidis..... hlavne papulovat 😀 😀 😀 😀 (to som sa od teba naucila) 😀 😀 😀 😀 cmukes

ria191
16. máj 2014

@speranza1 počúvaj ty pukanina 😀 😀 😀 čo si myslíš, že ho ja dostanem na hormonálny profil ☹ ☹ ☹ ??? ale pred rokmi to mal v poriadku 😀 😀 😀 aj včera som sa cickala do B.B. sama a čuduj sa svete aj chladničku som videla na diaľnici odpočívať v rýchlom pruhu tri minúty skôr a mám ju na kapote 😕 😕 😕 😝 😝 😝 potom som narobila trošičku dopravného chaosu a chvalabohu šťastne dorazila domov 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre