Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
16. máj 2014

@ria191 mam rada tie tvoje vtipy.... 😉 😉 😉 a hlavne je, ze ta humor neopusta...ved co by som robila bez teba ja rodeny pesimista 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 no my niekedy tiež vobec..ale skor podla chuti 🙂 drahy ked chce tak aj 32x denne a ked nie tak som nasucho 😢

tinkatinulka
16. máj 2014

@speranza1 hejhej vsetko sme dodrziavali ale teraz na salame to mame lebo sak vieme ža 3 mesiace nic neriesime tak len uživame

speranza1
16. máj 2014

@ria191 tak to mi ani nevrav, ze stale sa musis vozit sama kade tade.... tak uz povedz tomu svojmu krasavcovi..nech sa uz dvihne z toho gauca a trosku ta poprehana (po posteli)

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 a co znamena vobec? ma migrenu?

speranza1
16. máj 2014

@ria191 draha... dnes pridi k nemu..podaj mu ruzovu tabletku a povedz, nech ju zje.... ked povie ze netreba, ze naco? ze mu nic nie je tak sup sup do toho....

speranza1
16. máj 2014

@tinkatinulka 32x denne?????????? tak to som rada, ze mam muza takého aky je 😀 😀 😀 😀 😀 ..to by som ani fyzicky a ani psychicky nezvladla 😀 😀 😀 😀 😀

gaga83
16. máj 2014

@bradik skoda ze si drobca nevidela 😠 😨 Ale ako sa hovori na dobre sa dlksie caka 😀 😀 . Budem cakat spravicky potom

ria191
16. máj 2014

@speranza1 sesilko čo iné mi zostáva keď už aj Bielčo nevie čo so mnou ☹ ☹ ☹ už len močiť pukanínu 😀 😀 😀 obdivujem niekoho kto to dokáže každý deň no čo už posledná a jediná šanca 😀 😀 😀 . Tak víš ja všetko otočím na "pijavicu" aj včera chudák Bielčo ten pučil oči určite si myslel, že na niečom fičím 😀 😀 😀 len nevedel, že mi udrel absťák do hlavy (chcela som napísať do mozgu ale tú radosť ti nespravím 🙂 🙂 🙂

speranza1
16. máj 2014

@ria191 😀 ...a robis si tie rebrickove sedacie kupele??? a ako vo vani? ci staci v lavori????

ria191
16. máj 2014

@speranza1 čo ty ale pukanina vieš si predstaviť aká by bola zodratá a tá kačacia chôdza potom ak vôbec by nejaká chôdza bola 😀 😀 😀

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka vôbec znamená že tento rok asi ani raz možno 1x fakt ale dneska ráno dostal ultimátum najprv ťuťu muťu a potom môže ísť na hokej inak eeeeeeeee

ria191
16. máj 2014

@speranza1 jasné, že nerobím mňa to totálne nebaví ale odteraz sa zatnem a budem musieť. Stačí v nejakej plastovej nádobe aby ti tá voda siahala nad kríže ale moc tomu neverím veď ma poznáš ale vyskúšam to. Ja už neviem kde by som zháňala € na tie IVF-ká teraz to musí výjsť a hotovo 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 jaaj tak to mas krutééé, no ale asi by potreboval precistit zaludok ved sa mu tam tie spermose prevaria a co potom..cím castejsie ich vypusti tým lepsej kvality budu alebo caka až nabehneš v dakom oblecku ala "letuska" alebo tak 😅

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 no bankomaty fiacia celkom teraz staci mat len X5ku a ides 😀

speranza1
16. máj 2014

@ria191 tak to si na tom naozaj horsie ako ja 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 (ked tento rok 1x)....uf....
a prezradim ti , ze na môjho fungovalo to, ze som mu povedala, ze lekarka che vidiet nasu sexualnu frekvenciu.... mala som si do kalendara znacit cervene bodky..... takze ked sa nechcel strapnit... tak.. mu nezostavalo nic ine len...ci chce alebo nie....ach jaj..svina som...co uz 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

@tinkatinulka no uz len tu X5 zozenieme a ideme na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. máj 2014

znova sa tu zhovaram sama so sebou 😲 😲 😲 😲 😲

speranza1
16. máj 2014

tak ja odchadzam..packo bambulky... 🙂

tinkatinulka
16. máj 2014

@speranza1 sedim sedim aj ja tu furt..robota stoji svokra aspon pracuje pozarit

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka
@speranza1 tak ale musím ho trošičku očistiť vo februári bola myómktómia po nej sa aspoň 6 týždňov nesmie hneď na to hysterka po nej som mala problémy takže tam bola nútená pauza a pánko si nejak na tie pauzy zvykol a už týždeň sa mu vyhrážam, že keď sa nepreberie tak vyskočím aj na prvého cigána ktorého stretnem 😀 😀 😀. No tak s tými bodkami by som neuspela lebo tie by si dokreslil sám ako ho poznám a jemu sa pod tlakom nepostaví takže ani nevie kedy mám ploďáky 😀 😀 😀. Dneska vyťahujem negližé nakreslím na pukaninu slovenskú zástavu a ide sa na to (aj putá mám 😀 😀 😀 pre istotu 😝 😝 😝)

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka keby že mám X5 nepotrebujem RF 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 ale mojaaa kaslat auto hlavne ked bude babo

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 jaaaj tak no na tvojom mieste by som hspehovala ci nema teplotu 😀

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka žeby bol tehotný a mal zvýšenú bazálku 😀 😀 😀 počítam ako vždy zase som to nepochopila či ??? alebo myslíš milenku ??? ja som fakt blondína tinča toto mi nerob ☹ ☹ ☹ do rici

haimi
16. máj 2014

@skaredekacatko ako si dopadla ? je to dobra sprava ? 😉

skaredekacatko
16. máj 2014

@haimi tak nic moc len dve a jedno male a aj tie dve su este male ns to aky som dc. Dokina ma pozerala
Som sklamana z toho.

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 nieee nie ci nema chruipku nahoprsiu chorobu chlapa

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka ja ťa asi zabijem zase som za blondínu 😀 😀 😀 no čo už som s tým zmierená 😀 😀 😀 . A myslíš, že taká chrípka trvá tak dlho ???

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 vtacia mysliš?
hej hej ale moj dnes len dosiel dom a už sa na mna tlacil..ja neviem asi si sal 2x tribulus alebo co..nadržsany je..poslem ti ho? je neskodný 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre