• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. mája 2017 
@skaredekacatko drzim palce, nech mas z 2 folikov 2 vajicka :slight_smile: som zvedava, tak daj potom vediet
19. máj 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko prosim ta nevies, otevrel ma dovolenku? Mne uz od piatku neodpisuje:frowning2:
19. máj 2014 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka hej vraveli ze tam neni tak asi preto ja som dnes volala s kozumplikom ten mi vravel co dalej. @haimi dam ti vediet ty si pisala znova marcelovi ci este nie?
19. máj 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no tak to urcite stres robi svoje ja som mala klud dala som sa vypisat bola som doma a zacali sme stavat barak tak som mala vybavovacky nemyslela som na zly vysledok a vidis filipko je na svete :wink:
19. máj 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi a aj ja beriem eutyrox a vysledky mam ukazkove treba ist a brat to bvysledok sa dostavi neboj bude babatko raz dva :slight_smile:
19. máj 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko dakujem ti, este pockam ci sa ozve
19. máj 2014 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka pockaj uvidis maju toho dost zajtra tam mozno bude. :pensive:
19. máj 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute. snazime sa s manzelom otehotniet 8 mesiacov,no stale sa mi tvoria folikularne cysty na vajecnikoch, ktore mi aj same od seba po menzese zmiznu. su velmi bolestive, momentálne mam cystu na lavom vajecnicku. strasne ma to boli a opakovane koncim v nemocnici s tym. Boli sme na konzultacii vo ferticentre , povedali nam ze oni cysty vôbec neriesia a musime cakat este 4 mesiace aby bol presne rok co sa pokusame aby to bolo v ramci zakona. napriek tomu ze mam taketo bolesti a chcem otehotniet. Máte niektorá skúsenosť s cystami na vajecnikoch?otehotnneli ste? pomohli vam s tym v brne?
19. máj 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko dnes som mu zase napisala, tak bude aspon v poradovniku uplne hore. Snad si ho uz vsimne :wink:
19. máj 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ale uvidis ze hej a urcite napise nieco povzbudivo pozitivne ja som po pichani pregnylu a mozem ist spat zajtra sa nikam nechystam budem dona
20. máj 2014 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Dakujem za info. Utrogestan sa vraj neda u nas zohnat. Pregnyl som tam uz jeden kupovala a vysiel 130kc.
20. máj 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Dakujem za odpoved. Ked problem je ze ja vobec netusim ake su oficialne ceny. Potom netusim ze za ake ceny sa predavaju lieky.

Nema niekto nahodou cennik liekov v lekarnach?
20. máj 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ABCD ciselnik tam mas vsetky lieky aj s cenami.
20. máj 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko tak pekne oddychuj :slight_smile:
20. máj 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ina7
na sk stoji pregnyl teraz okolo 12 € takze tam sa oplati ho kupit :wink:
20. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no sedim na kave a je mi super.
20. máj 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko aka provokaterka :wink: ja sedim v robote a mam chut sa kazdu chvilu rozrevat :slight_smile:
20. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ale neboj aj tebe sa podari l ja som este nevyhrala a stresy mam aj ja lebo este nedorazili prachy co mali tak neviem ze co im v nedelu zaplatim :cry:
20. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka už sa ti ozval , lebo mne dens ráno poslal mail., že zajtra sa vidíme tak je už v robote
20. máj 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je sarasotkin Velky den! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mimika1973 a ty ako moja?....uz sa to krati :slight_smile: kolko zostava?...mne asi sibe, ale ja sa tak bojim predcasneho...tak snad vydrzime do konca :slight_smile:
20. máj 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ano odpísal, ďakujem:slight_smile: navrhol mi hystereskopiu, tak mám zvážiť.... ty si v akom štádiu?
20. máj 2014 o 12:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko tak mi odpisal, dokonca o 7:12. Ja som pisala vcera o22:25, tak asi bol moj mail fakt prvy v poradi. Odporucil mi, ze ked pojdem bez clostilu, tak min. 225j, to uz asi urcite nebude soft ?? Ked si predstavim, ze to je opat len test a vyhodim za to kopu prachov tak neviem. Hlavne ked mam este 3 hradene pokusy. Rozmyslam, ze ked ide opat o pokus, tak pojdem do ferti cez poistovnu a tam mozu na mne testovat za doplatok za lieky. Tiez tam robia len kratky protokol a klasika je 225j. Dilema
20. máj 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi neboj sa budú ti to počítať ako soft veľa z nás to tak má ja by som to riskla ešte raz v RF :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 aj ja na ňu celý deň veľmi myslím už je z nej určo MAMINKA :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 to rajčinkové sordénko bolo super, ale modré sa na mňa "vy...lo" :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja nie som tvoja kámoška ??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ako to???? ved si v zozname. Ako by som mohla vynechat Riusku, nasu drzitelku dobrej nalady a moralky, ci nasadenia. Hned to idem napravit a posielam zo svojich zasob :wink:
20. máj 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 nóóó jéééééj už mi prišlo :grinning: :grinning: :grinning: a kde si ich toľko na... na... nazháňala teba musí veľmi veľa ľudí ľúbiť aj ja :grinning: :grinning: :grinning: tak ti ho hneď vraciam :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 počúvaj lásko nechcem byť "rýpavičná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: " ale to modré sordénko asi neprišlo nikomu keďže si tam dala @ či???
20. máj 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok