Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
19. máj 2014

@skaredekacatko drzim palce, nech mas z 2 folikov 2 vajicka 🙂 som zvedava, tak daj potom vediet

janikajanka
19. máj 2014

@skaredekacatko prosim ta nevies, otevrel ma dovolenku? Mne uz od piatku neodpisuje☹

skaredekacatko
19. máj 2014

@janikajanka hej vraveli ze tam neni tak asi preto ja som dnes volala s kozumplikom ten mi vravel co dalej. @haimi dam ti vediet ty si pisala znova marcelovi ci este nie?

jahoda333
19. máj 2014

@haimi no tak to urcite stres robi svoje ja som mala klud dala som sa vypisat bola som doma a zacali sme stavat barak tak som mala vybavovacky nemyslela som na zly vysledok a vidis filipko je na svete 😉

jahoda333
19. máj 2014

@haimi a aj ja beriem eutyrox a vysledky mam ukazkove treba ist a brat to bvysledok sa dostavi neboj bude babatko raz dva 🙂

janikajanka
19. máj 2014

@skaredekacatko dakujem ti, este pockam ci sa ozve

skaredekacatko
19. máj 2014

@janikajanka pockaj uvidis maju toho dost zajtra tam mozno bude. 😔

zuzka797
19. máj 2014

caute. snazime sa s manzelom otehotniet 8 mesiacov,no stale sa mi tvoria folikularne cysty na vajecnikoch, ktore mi aj same od seba po menzese zmiznu. su velmi bolestive, momentálne mam cystu na lavom vajecnicku. strasne ma to boli a opakovane koncim v nemocnici s tym. Boli sme na konzultacii vo ferticentre , povedali nam ze oni cysty vôbec neriesia a musime cakat este 4 mesiace aby bol presne rok co sa pokusame aby to bolo v ramci zakona. napriek tomu ze mam taketo bolesti a chcem otehotniet. Máte niektorá skúsenosť s cystami na vajecnikoch?otehotnneli ste? pomohli vam s tym v brne?

haimi
19. máj 2014

@skaredekacatko dnes som mu zase napisala, tak bude aspon v poradovniku uplne hore. Snad si ho uz vsimne 😉

skaredekacatko
19. máj 2014

@haimi ale uvidis ze hej a urcite napise nieco povzbudivo pozitivne ja som po pichani pregnylu a mozem ist spat zajtra sa nikam nechystam budem dona

ina7
20. máj 2014

@nelly3 Dakujem za info. Utrogestan sa vraj neda u nas zohnat. Pregnyl som tam uz jeden kupovala a vysiel 130kc.

ina7
20. máj 2014

@haimi Dakujem za odpoved. Ked problem je ze ja vobec netusim ake su oficialne ceny. Potom netusim ze za ake ceny sa predavaju lieky.

Nema niekto nahodou cennik liekov v lekarnach?

kikappp
20. máj 2014

@ina7 ABCD ciselnik tam mas vsetky lieky aj s cenami.

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko tak pekne oddychuj 🙂

lienka_1
20. máj 2014
nelly3
20. máj 2014

@ina7
na sk stoji pregnyl teraz okolo 12 € takze tam sa oplati ho kupit 😉

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi no sedim na kave a je mi super.

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko aka provokaterka 😉 ja sedim v robote a mam chut sa kazdu chvilu rozrevat 🙂

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi ale neboj aj tebe sa podari l ja som este nevyhrala a stresy mam aj ja lebo este nedorazili prachy co mali tak neviem ze co im v nedelu zaplatim 😢

skaredekacatko
20. máj 2014

@janikajanka už sa ti ozval , lebo mne dens ráno poslal mail., že zajtra sa vidíme tak je už v robote

mimika1973
20. máj 2014

Dnes je sarasotkin Velky den! 😵 😵

lusipe
20. máj 2014

@mimika1973 a ty ako moja?....uz sa to krati 🙂 kolko zostava?...mne asi sibe, ale ja sa tak bojim predcasneho...tak snad vydrzime do konca 🙂

janikajanka
20. máj 2014

@skaredekacatko ano odpísal, ďakujem🙂 navrhol mi hystereskopiu, tak mám zvážiť.... ty si v akom štádiu?

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko tak mi odpisal, dokonca o 7:12. Ja som pisala vcera o22:25, tak asi bol moj mail fakt prvy v poradi. Odporucil mi, ze ked pojdem bez clostilu, tak min. 225j, to uz asi urcite nebude soft ?? Ked si predstavim, ze to je opat len test a vyhodim za to kopu prachov tak neviem. Hlavne ked mam este 3 hradene pokusy. Rozmyslam, ze ked ide opat o pokus, tak pojdem do ferti cez poistovnu a tam mozu na mne testovat za doplatok za lieky. Tiez tam robia len kratky protokol a klasika je 225j. Dilema

ria191
20. máj 2014

@haimi neboj sa budú ti to počítať ako soft veľa z nás to tak má ja by som to riskla ešte raz v RF 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@mimika1973 aj ja na ňu celý deň veľmi myslím už je z nej určo MAMINKA 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 to rajčinkové sordénko bolo super, ale modré sa na mňa "vy...lo" ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja nie som tvoja kámoška ??? 😕 😕 😕 😅 😅 😅

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Ako to???? ved si v zozname. Ako by som mohla vynechat Riusku, nasu drzitelku dobrej nalady a moralky, ci nasadenia. Hned to idem napravit a posielam zo svojich zasob 😉

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 nóóó jéééééj už mi prišlo 😀 😀 😀 a kde si ich toľko na... na... nazháňala teba musí veľmi veľa ľudí ľúbiť aj ja 😀 😀 😀 tak ti ho hneď vraciam 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 počúvaj lásko nechcem byť "rýpavičná 😝 😝 😝 " ale to modré sordénko asi neprišlo nikomu keďže si tam dala @ či???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre