Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 nóóóó sordénko moje východniarske zrovna som to vyskúšala a konečne nie som sama blondína 😀 😀 😀 či??? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
20. máj 2014

@ria191
@lienka_1 zeny tie srdiecka ani mne nefungiruju 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 /asi som blondyna na tajnasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

ria191
20. máj 2014

@speranza1 fungujú ty seso len k tomu menu nesmieš dať @ (to je zavináč 😀 😀 😀 ty blondína 😀 😀 😀 ) ak by náhodou 😀 😀 😀

haimi
20. máj 2014

@ria191 dakujem, napisem mu a uvidim 🙂 Pocuj, ty mas stale taku dobru naladu (aspon to tak vyzera), nerobis nejaky kurz dobrej nalady 😉 ??

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Modre serdenko mal poslat @martinjasen, ale mozno som aj ja za blondinu. V sucasnom stave sa uz necudujem nicomu 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191
@speranza1 Ked posielam zo svojich zasob tak tam nedavam @....a Rius no naskreckovala som a cakam na spravny okamih, aby potesil alebo povzbudil niekoho kto to potrebuje. Ale furt sa to velmi rychlo vrati na povodne cislo, ked mi tu niekto na oplatku posle prave poslane serco 😉 😀

speranza1
20. máj 2014

@lienka_1 kurna..som nevedela jak sa vola ten symbol...a to je mriezka...a potom som nevedela ako sa pise... 😀 😀 😀

speranza1
20. máj 2014

@lienka_1 a ako sa ti dari mojka?

kako23
20. máj 2014

Dievčatá,
Vy čo máte za sebou hematologické vyšetrenia, čo znamená "bežná antitrombotická profylaxia"?
Nestretli ste sa s tým niekto náhodou? Ďakujem 🙂

lienka_1
20. máj 2014

@speranza1 Nachcipana, slabo nabudena a vcera mi vybrali stehy a rana s mi v nici rozpadla. Rano masaker v posteli. No jedna radost. Ale snazim sa byt optimista, aj ked je to drina 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@speranza1 A mriezka nejako takto, ked nemas rovno na klavesnici

Windows (SK klavesnica) - pravý Alt + X
OS X (Mac) (SK klavesnica) - pravý Alt + 3

lienka_1
20. máj 2014

@kako23 Profylaxia je prevencia....cize prevencia pred krvnymi zrazeninami

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 😕 😕 😕 😝 😝 😝 tak ty máš na to lidi 😀 😀 😀 a ešte aj chlapa 😀 😀 😀 tak to ja si všetko robím sama a potom to aj tak vyzerá. A koľko už máš zase naškrečkovaných tých sordénok ??? Tej blondíny sa už aj tak nikdy nezbavím no čo už ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 ktovie čo ste v noci vy dvaja stvárali že??? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 No ked sa chlap sam ponukne tak to sa neda nechat iba tak 😀 😀 A mala som 6 ale 2 leteli kamoskam, co by som uz najradsej videla iba v nejakej tehu teme 😉

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Hej, vzdy, ked som sa snazila k mm pritulit to v rane riadne zabolelo. Tak som sa aj odtulila a rano som pochopila, preco to tak bolelo. 😝

ria191
20. máj 2014

@haimi tak vieš čím viacej neúspechov tým väčšia prča (ale nie) robím si prdel. Po tom čo som vyrevala Moldavu som si povedala že tadiaľ cesta nevedie a beriem všetko tak, ako mi život prinesie a s humorom je to potom všetko ľahšie a propo pri týchto "šalených východzniaročkách" ktorých je tu požehnane nemôže zostať nikto "normálny" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Ty ťapa! 😀 😀 😀 Nemame s tebou nastastie vela roboty, ved polovicku genov mas z vychodu. Ta ne!? 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 no do "rici" a čo teraz s tým ??? Vidíš mala si behať s táčkami ako ja a nič by sa ti neotvorilo 😕 😕 😕

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Asi to pojdem da nanovo zasit. Najvacsia pecka bola, ked mi oznamili, ze co to vlastne bolo.....skoro ma raflo, ze vraj starecka skvrna!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Hold, som stara korcula. Uz aj koza sa mi to snazi dokazat, len mne to nejako nedochadza 😝 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 😀 😀 😀 ty čítaš cudzie príspevky hm??? ja aké gény ??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 tiež si musíš všetko pamätať 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 tak odteraz ti budeme hovoriť starká 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Co vsetko??? 😕 😨 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Budem to musiet patricne vysvetlit aj fesinu, nech uz nado mnou konecne zlomi tu palicu 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 musím ísť robiť kočko ☹ ☹ ☹ aby ti mali z čoho vyplatiť PN-ku 😀 😀 😀

speranza1
20. máj 2014

jeeeeeeeeeej dostala som modre srdiecko? a ani teraz nebudem vediet od koho??? Myslela som, ze pri tychto srdieckach budeme vediet, kto nam ich posiela.... a ja ich uz mam 3...a to som nemala ziadne...lebo som svojich vsetkych cca 36 po neuspesnom IVF rozdala 😵 😵 😵 😵 😵 pre radost a pre stastie....
@ria191
@lienka_1

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Chod! ja PN-ku nedostanem, mna vydrziava moj muz 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 víš čo kočko padám z tohto koňa lebo sprosto sa ceriť na monitor je až príliš podozrivé a pri tých tvojich príspevkoch sa hrať na škrečka nedá 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@speranza1 veď od lienočky 😀 😀 😀 dneska si fakt za blondínu a inak už tam dali poznámku pre také ako ty, že nebude dotyčný vedieť od koho to sordénko je 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Ja mamvyhodu domaceho prostredia, ale aj na mna sa moj muz obcas divne diva 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre