• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@lienka_1 neser ma :frowning2: :frowning2: :frowning2: cez internet takého dokonalého si nemohla zbaliť tomu neveríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 inak aj feši už je asi starý keď mu to oplodňovanie pri tebe tak dlho trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi asi by ti to dali ako soft ked mu napises. Ale pre pokoj duse by som zistila ze kolko by ma to stalo po odratani poistovne vo ferticente pripadne ist tam na konzultaciu co ti oni navrhnu a spojit to nieak dokopy v brne aby to nebol zase pokus a chodit aj k svojej na sono ak to ona vie pomerat aby si videla ci sa nieco tvori. Ja mam dobre ahm a aj tak mam len dve vajka to nic mic a pycham dvojitu davku. takze asi je to aj trochen o stasti.
@janikajanka ja idem zajtra na opu mam dve folikuly. Ja som bola ba hsk uvidim ci to pomoze.
20. máj 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Hej, hodime sa k sebe :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 A ked Ti poviem, ze som ho splasila na e-buy dokonca z druhej ruku, cize nemal ziadnu zaruku, ani vratit ho uz nemozem :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neblazni moja! Co toto su za chmurne myslienky? Vsetko bude v poho a porodis na cas. Neboj, princeznicka pride az bude jej cas:slight_smile::slight_smile:
20. máj 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela co by som si bez teba pocala moja :slight_smile:
20. máj 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ! Ja som Matejko , mám 48 cm a 2900 gr sme v poriadku aj s mamičkou
20. máj 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@kako23 znamena to beznu protizrazavu liecbu,aby sa ti netvorili tromby a tak boli lepsie prekrvene vajecniks a maternica a neupchala sa cieva k babetku. Velmi laicky povedane. :dizzy_face:
20. máj 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Gratulujem :slight_smile: a želám vám krásny spoločný život :wink:
20. máj 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota obrovska gratulacia. Dokazala si to. Je nadherny, vela zdravia a mliecka.
20. máj 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jej, velka gratulacia :slight_smile:....Matejko je uzasny, krasny chlapcek :slight_smile:...uzivaj si to maminka :wink: a mieru su idealne :wink:
20. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko mozno este bude viac. Ja sommala na 8 den 6 folikov a len 2 velke a nakojic Stelc odobral 7 dnes no len 4 su zrele. To som mala aj pred mesiacom a nebolo z toho nic takze sa tesim pomaly. Inac Stelc bol dneska neuveritelne mily prisiel mi urobit odber on aj ked ma dohadovala Kurecova a bol ako vzdy super.zajtra drzim palce, mne dal vklad na nedelu ,tak som zvedava kedy tebe.
20. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Nech Vam krasne rastie a robi vela-vela radosti! :slight_smile:
20. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota krasne babatenko!!! Vela zdravia a radosti:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
20. máj 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ale prosim ta... Co ja by som robila bez teba!!!:slight_smile::slight_smile:
20. máj 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujéééééééééééééééééém maminka :grinning: :grinning: :grinning: ku krásnemu malému dubáčiku . Neuveriteľné ďalší vlasatý chlapček z RF :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi rozmysli si ten ferti také krásne a vlasaté drobátko ti spravia iba v RF a to stojí za zváženie či??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jej, gratulujem maminka, je nadherny :slight_smile:, zelam vela zdravicka malemu aj maminke :slight_smile:
20. máj 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem dalsi reprofitacka
20. máj 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota krásny je Nech Vám robí veľkú radosť :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 ja som bola ale unas na 12 dc a videla tri a potom len dve . Tak moc tomu neverim aj naposledy boli dve ale brucho mam statocne opuchnute
20. máj 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota-je krasny,gratulujem
20. máj 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota super, gratulujem :slight_smile:
20. máj 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 super, nech sa dobre vyvijaju :slight_smile: v nedelu budem drzat palce
20. máj 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ked pises o tom bruchu, tak mne nic nebolo. Vobec som nemala nejake divne pocity. Dnes som vyjednavala v robote. Dohodnute na jul 2tyzdne home office a 2 tyzdne dovolenka. Tesim sa, ze si trochu oddychnem. Dufam, ze sa to v juli podari, ked som si to vybavila. Stelcl mi odpisal, ze mesiac oddychu bude stacit, takze v juli druhy pokus :slight_smile: este nejake injekcie musim pozhanat cez kona, nech neskrachujem. A ty zatial nestresuj, este mozu byt 2 vajka. Zajtra ides na odber, ze ? Kedy mas termin, budem na teba mysliet
20. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi uvidis oddychnes si a klapne to. Ja verim ze aspon dva kusy su tam .idem si dat ten medrol.
20. máj 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem :slight_smile: maly je krasnucky vela zdravicka obom vam prajem :slight_smile: a nech vam robi vela radosti
20. máj 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem, prajem vela zdravicka :slight_smile:
20. máj 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko dobru chut :wink: :grinning:
20. máj 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok