Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 neser ma ☹ ☹ ☹ cez internet takého dokonalého si nemohla zbaliť tomu neveríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@lienka_1 inak aj feši už je asi starý keď mu to oplodňovanie pri tebe tak dlho trvá 😝 😝 😝

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi asi by ti to dali ako soft ked mu napises. Ale pre pokoj duse by som zistila ze kolko by ma to stalo po odratani poistovne vo ferticente pripadne ist tam na konzultaciu co ti oni navrhnu a spojit to nieak dokopy v brne aby to nebol zase pokus a chodit aj k svojej na sono ak to ona vie pomerat aby si videla ci sa nieco tvori. Ja mam dobre ahm a aj tak mam len dve vajka to nic mic a pycham dvojitu davku. takze asi je to aj trochen o stasti.
@janikajanka ja idem zajtra na opu mam dve folikuly. Ja som bola ba hsk uvidim ci to pomoze.

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 Hej, hodime sa k sebe 😀 😀

lienka_1
20. máj 2014

@ria191 A ked Ti poviem, ze som ho splasila na e-buy dokonca z druhej ruku, cize nemal ziadnu zaruku, ani vratit ho uz nemozem 😀 😀 😀

donatela
20. máj 2014

@lusipe neblazni moja! Co toto su za chmurne myslienky? Vsetko bude v poho a porodis na cas. Neboj, princeznicka pride az bude jej cas🙂🙂

lusipe
20. máj 2014

@donatela co by som si bez teba pocala moja 🙂

sarasota
20. máj 2014

Ahojte ! Ja som Matejko , mám 48 cm a 2900 gr sme v poriadku aj s mamičkou

rebeka33
20. máj 2014

@kako23 znamena to beznu protizrazavu liecbu,aby sa ti netvorili tromby a tak boli lepsie prekrvene vajecniks a maternica a neupchala sa cieva k babetku. Velmi laicky povedane. 😵

tlucka
20. máj 2014

@sarasota Gratulujem 🙂 a želám vám krásny spoločný život 😉

rebeka33
20. máj 2014

@sarasota obrovska gratulacia. Dokazala si to. Je nadherny, vela zdravia a mliecka.

lusipe
20. máj 2014

@sarasota jej, velka gratulacia 🙂....Matejko je uzasny, krasny chlapcek 🙂...uzivaj si to maminka 😉 a mieru su idealne 😉

rebeka33
20. máj 2014

@skaredekacatko mozno este bude viac. Ja sommala na 8 den 6 folikov a len 2 velke a nakojic Stelc odobral 7 dnes no len 4 su zrele. To som mala aj pred mesiacom a nebolo z toho nic takze sa tesim pomaly. Inac Stelc bol dneska neuveritelne mily prisiel mi urobit odber on aj ked ma dohadovala Kurecova a bol ako vzdy super.zajtra drzim palce, mne dal vklad na nedelu ,tak som zvedava kedy tebe.

lienka_1
20. máj 2014

@sarasota Nech Vam krasne rastie a robi vela-vela radosti! 🙂

donatela
20. máj 2014

@sarasota krasne babatenko!!! Vela zdravia a radosti🙂🙂🙂

donatela
20. máj 2014

@lusipe ale prosim ta... Co ja by som robila bez teba!!!🙂🙂

ria191
20. máj 2014

@sarasota gratulujéééééééééééééééééém maminka 😀 😀 😀 ku krásnemu malému dubáčiku . Neuveriteľné ďalší vlasatý chlapček z RF 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2014

@haimi rozmysli si ten ferti také krásne a vlasaté drobátko ti spravia iba v RF a to stojí za zváženie či??? 😀 😀 😀

buba08
20. máj 2014

@sarasota jej, gratulujem maminka, je nadherny 🙂, zelam vela zdravicka malemu aj maminke 🙂

skaredekacatko
20. máj 2014

@sarasota gratulujem dalsi reprofitacka

tinka9075
20. máj 2014

@sarasota krásny je Nech Vám robí veľkú radosť 🙂 🙂

skaredekacatko
20. máj 2014

@rebeka33 ja som bola ale unas na 12 dc a videla tri a potom len dve . Tak moc tomu neverim aj naposledy boli dve ale brucho mam statocne opuchnute

elienocka
20. máj 2014

@sarasota-je krasny,gratulujem

haimi
20. máj 2014

@sarasota super, gratulujem 🙂

haimi
20. máj 2014

@rebeka33 super, nech sa dobre vyvijaju 🙂 v nedelu budem drzat palce

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko ked pises o tom bruchu, tak mne nic nebolo. Vobec som nemala nejake divne pocity. Dnes som vyjednavala v robote. Dohodnute na jul 2tyzdne home office a 2 tyzdne dovolenka. Tesim sa, ze si trochu oddychnem. Dufam, ze sa to v juli podari, ked som si to vybavila. Stelcl mi odpisal, ze mesiac oddychu bude stacit, takze v juli druhy pokus 🙂 este nejake injekcie musim pozhanat cez kona, nech neskrachujem. A ty zatial nestresuj, este mozu byt 2 vajka. Zajtra ides na odber, ze ? Kedy mas termin, budem na teba mysliet

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi uvidis oddychnes si a klapne to. Ja verim ze aspon dva kusy su tam .idem si dat ten medrol.

gaga83
20. máj 2014

@sarasota gratulujem 🙂 maly je krasnucky vela zdravicka obom vam prajem 🙂 a nech vam robi vela radosti

izzie27
20. máj 2014

@sarasota gratulujem, prajem vela zdravicka 🙂

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko dobru chut 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre