• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@ria191 jasne, ale aj holohlave by som brala, keby take bolo :slight_smile:
20. máj 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota tiez sa pripajam ku gratulacii, nadherny chlapcek, zelam mu vela zdravicka a mliecka :wink:
20. máj 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota bozinku dievca az mi slza od radosti vypadla...strasne sa s tebou tesim a malinkemu zelam len to najlepsie do zivota..konecne sa uz mozme tesit po tych nasich problemoch zo zivota a uzivat si drobcekov..
20. máj 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi vdaka zase sa akcia zet nepodarila ty si si ho davala aj rano pred opu ci nie?
20. máj 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko co ci som davala. Medrol som nemala vobec
20. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota velka gratulka je nadhernucky maly Matejko len pekne papkajte a budte zdravucki obaja aj s maminkou parada :slight_smile:
20. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Aha tak potom.nic chuti otrasne ked nestihnes prehltnut.
20. máj 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, môžem otázku? Užívam Utrogestan 4-0-4 a po 12tom týždni mám užívať Duphaston 1-1-1. ako sa utroš znižuje? Lebo Dr. mi povedala znižovať postupne , ale neviem, kedy si to už mám začať znižovať, aby som to neurobila spádom..ďakujem
20. máj 2014 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko uz chapem :grinning: kedy mam zajtra na teba mysliet?
20. máj 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pomohla niektorej z vas hystereskopia? Ja som pisala lekarovi po 3. Neuspesnom ivf, ze co dalej, dala som mu navrhy a on si vybral hystereskopiu. Tak mam dilemu, zda sa mi to moc komplikovne....
20. máj 2014 o 20:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi asi 1130 to vyberu mam tam byt 10 30. Akurat suseda zrusila ze mi bude pichat fraxik ze 9 mesiacov je vela. Ja som ani nechcela otravovat ale moj muz sa opytal kedze sa citi vynny ze on nemoze. A ta ze to nevue ale ze vedla v baraku suseda je sestricka tak skocime zanou a dnes zvonils ze ta jej suseda povedala ze si to rozmyslela sa budem musiet prekonat.
20. máj 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko fakt toho manzela neukecas? Nie je to take strasne :slight_smile: keby som si to mala pichat sama, tak neviem. Rozhodne drzim palce :slight_smile:
20. máj 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Blahoželáme ste nádherný :wink:
20. máj 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi naposledy na genetike ked ho pichali omdlel takze tak :grinning:
20. máj 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko tak to ti asi nepomoze :wink:
20. máj 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ja som bola na hyster..je to brnkacka, pocitovo ako opu, robili mi ju v brne a zistili zapal sliznice. Je dobre pozriet sa na maternicu este predtym ako sa pustite do dalsieho pokusu..bud sa uistis, ze tam chyba nie je alebo sa zisti dovod neuspechu
20. máj 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Nádherné chlapčiatko, gratulujem, nech ste obaja v poriadku
20. máj 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini dakujem ti a dali ti nejake lieky na ten zapal? A to nacasovanie mi mozes prosim ta napisat? Pripadne napis ip. Komu chodis do brna?
20. máj 2014 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ano dali mi antibiotika a zda sa ze zabrali. Hystero sa robi v prvej polovici cyklu :D ..tusim a chodim k stelcovi. Jedrn den som mala hystero..poobede a druhy den som normalne isla do prace.
20. máj 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini a kedy pi hsk si mala vysledky lebo mne nedali este nic a zajtra idem uz na opu uz su yo tri tyzdne od toho.
20. máj 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko v den hystero mi povedala co sa mu zdalo a oficialne vysledky boli do tuzfna, onko do mesiaca
20. máj 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini vdaka mne potvrdili to co na laparke ale vysledky mu nepovedali este. Baby je tu nieaka co brala prednison alebo medrol rano a vecer davalu ste si aj rano pred opu ja neviem ci si mam dat som sa zabudla opytat.
20. máj 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jeeeej, moja krasnucky je drobcek :slight_smile: tešíme sa s vami a blahoželáme :slight_smile: prajeme vela zdravicka obom, a posielame pusinky :slight_smile: je to niečo nádherné :slight_smile:
20. máj 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota obrovská gratulka. malý je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľa zdravíčka a spoločnej radosti
21. máj 2014 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 Sasi, ja som sice brala 2-0-2 a po v 13tt 2-0-1, v 14tt 1-0-1 a potom uz len raz denne v 15 a uz viac nie...ja som duphaston nebrala, lebo nebol dovod, nakolko som ani nespinila ani nekrvacala...tak to bolo zbytocne...a mne ajStelcl povedal, ze utros mozem vysadit 12tt, lebo som bola v prirodzenom cykle, kde som aj ovulovala, ale moj lekar ma strasil, tak som isla na to postupne :slight_smile:
21. máj 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prajem vela vela zdravia, stastia, mnoho lasky a este viac mliecka :dizzy_face:
21. máj 2014 o 08:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Gratulka a vela zdravia, stastia rodinke! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota - je to taky maly velky zazrak. Blahozelaaaaaam a strasne sa tesim ze ste v poriadku. Prajem vam krasne spolocne chvile :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Matejko je nadherny :dizzy_face:
21. máj 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocule i korcule :grinning:
vcera ste tu mali veselo :sunglasses:
21. máj 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin :grinning: :grinning: :grinning: hej keď sa stretnú "blondíny" tak to potom aj tak vyzerá a ešte keď sú z východu ajjajajajááááááááááááááááj kuca paca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok