• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. augusta 2017 
@ria191 ta co ši.. nemam..... tu v kancelariji še idzem roztopic...me šľak trafi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko tak pokial mas amh ok, tak je to fakt divne. Aku mas hodnotu, nevies ?
22. máj 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 prave som sa zobudila moja :slight_smile: ale zobudila ma cudna bolest..haha mrcha dosla na 22 dc..to ani vtipné neni
22. máj 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@ludinka tak gyndosa prave ze som teraz menila. Chodila som do Galanty, ale ten ma len dobrz ultrazvuk a ambulanciu..a tym to zhaslo u neho. Tohto Orosa mi odporucali v BA, takze chodim do Ba za nim. Je vraj dobry lekar a porodnik. Robi v Ruzinove a ma sukromnu ambulanciu. Casom asi dojdem na to, ze kazdy lekar ma niekde nedostatky...a skoro vsetci su rovnaki. Uvidime ako dopadne uzv a podla bud tyden, lebo zatial tie najkritickejsie tyzde boli do 8tt. To uz teraz mam za sebou.
A som si ista, potrebujes len cas a potom sa vrhnete na ivfko. Dcerocka ti uz potom pomoze s malym :dizzy_face:
22. máj 2014 o 09:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka tak ty si ine ranne vtaca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... laska...nic sa nestaraj..aj mne zrejme dnes dojde menzes... svina jedna.... nevadi...nechapem, ze som si nanho este za 21 rokov nezvykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no vcera mi aj vravel som si nezapamatala 2, 78 . Ale to ma ten clostil nasvedomi urcite pojde do haja a vude viac vajcov.
22. máj 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 ano kazdy l,ekar ma svoje plusy aj minusy ale ked sa citis ze by ti bolo lepsie na pn tak nevahaj a skus vybavit inde.... :wink:
22. máj 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 my budeme mat tento rok 20 rokov co sme spolu..mecha mohla by si dat pauzu nieee :slight_smile:
22. máj 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka si spolu 20rokov s menzesom , ci s manzelom??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepac, lebo vo svojom prispevku som presne nespecifikovala, ze som si nezvykla na menzes za 21 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ako tu citam tie negativa na stimulky mam depky.idem na4 ivf mam clostyl 1-1-1 a k tomu 150j.merionalu..teraz neviem ci clostyl davat alebo nie lebo som pocula ze zhorsuje stimulku.baby vy mate tiez taku stimulku? doki mi chcel zachovat rovnaku stimulku ako na sk lebo ze som dobre reagovala ale mala som gonal a merional..dakujem
22. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nieee ja a mrcha 20 rokov a ja a moja polovicka 10 rokov..nastastie on ma tak nestve :slight_smile:
22. máj 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 inak tu trampolinu maju nasi vsetci susedia..santia sa tam decka ako besné :grinning:
22. máj 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka on akoze by nemal problem, len tolko povedal, ze vsetko je ok, a nevidi dovod na rizikove
22. máj 2014 o 10:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ja sama by som sa santila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hrala, skakala a robila salta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na trampoline
22. máj 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 juj ale to je iba pre deti do 40kg myslím :slight_smile:
22. máj 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neboj budes poskakovat okolo kocika postielky plienok..už čoskoro ..som vytiahla vesteckú gulu že @ria191
22. máj 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 nie kazda baba reaguje zle na clostyl.... on dopomaha aby folikuly rastli... len dopomaha aj k tomu, ze sa pri nom tvoria aj cysty... ale nevidim dovod, preco by si sa mala stresovat... len zachovaj pokoj a klud.... a ak ti to pomoze..tak mne osobne neuskodil ani raz a mam za sebou 6x IVF.... a nemala som nikdy ani cysty... tak pohoda, klidek, tabacek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
22. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka ja som´vybrala na nosnost 150 kg :grinning:DDD, aby som tam mohla skakat s detmi aj ja.. (52 kg) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no ty vychrtlina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to potomožeš..ja som sa vypasla v zime tak teraz musim makat na sebe
22. máj 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka draha... ale od zeme ma ani nevidno..taka som ja zenisko...ze na 52 kg som este tucna...pri mojej vyske maju dievcata 45-48 kg.... aby boli stihle.... ja patrim uz mecdzi tie..take no "dobre stavane", pri mojej vyske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@skaredekacatko to mas uuuplne perfektnu hodnotu. Nabuduce to uz dopadne urcite perfektne :slight_smile:
22. máj 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 neviem povedat na 100% ci zhorsuje, je to asi individualne. Ja chcem ist druhykrat bez neho. Prvu stimulku som mala ako ty (111 a 150j merionalu) a mala som 2 prazdne folikuly. Mozno to s tym clostilom nesuvisi, ale chcem to vyskusat.
22. máj 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Marcel mi odpisal, ze nevidi problem v tom, ze by mi 225j uctoval ako minimalku :grinning: :grinning: :grinning:
Rozmyslam, ze by som ale vyskusala Menopur, namiesto Merionalu. Co si o tom myslite ? Alebo je to jedno ?
22. máj 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi uvazujem ze pojdem do lucok teraz ak by sa podarilona ten dalsi cyklus napisem im tam co mi odpisu ze ci to nebude zbytocne . Skus to pero zohnat bude lepsie.
22. máj 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ževraj je to jedno ale ak si mala predtým merional tak teraz vyskúšaj menopur dokonca som čítala, že je lacnejšia verzia menopuru tuším menogorn sa to volá fantázii sa medze nekladú kočko :grinning: :grinning: :grinning: tak veľa šťastia
22. máj 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ta to ti teda treba máš si brať príklad zo mňa :grinning: :grinning: :grinning: ja som išla takto :grinning: :grinning: :grinning: a je mi akurát :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinkatinulka ktohovie na čo chce sperča trampolínu na 150kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ich už omrzelo na medveďa :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
22. máj 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka no prd májový tú guľu mám predsa ja či??? :confused: :confused: :confused:
22. máj 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nóóóóó cholky :grinning: :grinning: :grinning: to som teda aj ja zvedavá či v tých ampuliach z koňa nemám tiež len vodu :grinning: :grinning: :grinning: . Robím si prdel ale v poslednom čase tých pokašlaných stimulácii je teda dosť ale MUDr. určo za to nemôžu. Už aby som ja otestovala ten svoj menopurík :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 no krásne napredujete tak máš pravdu nikto nie je dokonalý ani oni musíme si od nich brať viacej to pozitívne ako negatívne. Máš ťažkú diagnózu takže asi aj tehotenstvo bude ťažie. Každopádne som zvedavá na to svoje :grinning: :grinning: :grinning: uff
22. máj 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok