• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
do rici baby zase "ž...te" (sa napchávate) a čo ja ???
22. máj 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašlem na vás idem sa slniť :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 micka ty mas ale telo bohyne
22. máj 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja mam pre zmenu puregon :slight_smile:
22. máj 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 haha a co si doma? mne sa spiekli rajcaky kuaaa..dnes som im dala mega zalievku a slnecnik..pes sa hreje na balkone a ja na MK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 No smejko, smejes sa mi, ale ani ty nie si kazdodenny pripad :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale neboj das to aj ty....(rozpravam keby som uz to mala na 100 pero :sweat_smile: ) ..vsak paka uz mas prec :grinning: :grinning: :grinning: Ozaj minule si bola u Bielca...ako sa ma? :grinning: ...ci kvoli comu si bola u neho o5? :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 - presne ako pises, kazdy ma nejake za a nejake proti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@speranza1 - cauko dvojicka, aj mne sa hlasi ms :angry: :angry: :angry: , uz som musela tbl. hodit do seba, bo mi bolo riadne zle, neznasam ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leontinka27 - neboj, kazdy reaguje inak. Ja som mavala clostyl 1-1-1- a 75 jedn. menopur / merional / resp .ine a zareagovala som vzdy fajn. Okolo 8-9 zrelych vajok. Drzim palceky
22. máj 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ááááále prd zatrtkávam v práci do pijavice o dovče môžem iba tak snívať. Tak to áno aj Sklenaříkovú by som strčila do vačku ale to som poslala tomu malému "pivku" (počkaj tá ma zabije :grinning: :grinning: :grinning:). Fákt tak to som zvedavá ako zareaguješ každá zmena je dobrá či ??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no tak ja som bola predvídavá a pre istotu ich (rajčiaky) suším ešte doma :grinning: :grinning: :grinning: lemra lemravá skrátka nestíham :angry: :angry: :angry: :angry:
22. máj 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 no veď to nemám ho preč :angry: :angry: :angry: ale zostali sme kámoši doživotne :grinning: :grinning: :grinning: . Bielčo sa má super veď mi dal zbohom ale zostali sme kamaráti dokonca tam pôjdem rodiť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Každopádne sa už teším na september a na stimulku. Dobrééééééééé to je takto ďaleko ste ešte neboli a ja viem, že pôjdete ešte oveľa oveľa ďalej :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no pockat....od paka ta neoslobodil? To co toto? :fearful: No nech ta teda uz konecne fesi oplodni, nech uz mozes rodit teda v BB. No nech je ten september tvoj :dizzy_face:. No veru takto daleko sme neboli este, dnes sme zacali 10 tt :sunglasses: ...klop. klop,....
Ozaj cica?! Z ktoreho casupisu strihas fotky? :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi uvazujem ze pojdem do lucok teraz ak by sa podarilona ten dalsi cyklus napisem im tam co mi odpisu ze ci to nebude zbytocne . Skus to pero zohnat bude lepsie. Ty mas ake ahm nato su vraj dobre nieake americke dha kamoska mi ich nukala jej brata frajerka to brala a sa jej podarilo
22. máj 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 do rici, ty suchoprdka... O toto bozske telo nema zaujem tvoj manza????? Ojojoj, druhy by sa o teba pobil :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 z kona :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 jo jo kočko krása nie je všetko :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a este furt manza strajkuje? Ci si ho pritlacila k muru :wink: ?
22. máj 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som ten merional kupila pri prvej stimulke tiez na konovi, tak mozno na tom nieco bude :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skaredekacatko bude s tymi perami asi boj na konovi, ale treba ho drzat v chladnicke, takze minimalne my dve si nebudeme konkurovat, ked si zo stredneho slovenska :grinning: Tie Lucky vyskusaj, ked ti to schvalia, urcite ti to neublizi :wink:
22. máj 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jafné, že štrajkuje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: on zo zásady chce niečo iné ako ja :angry: :angry: :angry: ale na budúci týždeň máme výročník tak dúfam, že darček mu docvakne :grinning: :grinning: :grinning: a keď nie skočím aj na cigána :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no to som zvedava aky je to sposob :grinning: :grinning: :grinning: Davaj!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 14:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi vecer tam napisem mail som zvedava co mi napisu .
22. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ides pisat do lucok ci do brna?
22. máj 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 spôsob??? aký ??? načo??? mne to síce bežne nepáli ale dneska výnimočne ani ťuk :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uffff teplo teplo teplúčko :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no ma napadlo, ze na medveda uz vieme....ale na ci....? :grinning: :grinning: :grinning: To len tak bez sposobu, hned na neho? :grinning: :grinning: :grinning: Podla mna nikomu by nevadilo take bozske telo :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len nezabudni na ten casopis :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 14:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko urcite ti povedia ze to pomoze :slight_smile:
ak nie si po operacii tak mas narok na liecbu v skupine B , trva 4 tyzdne
22. máj 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 na východze na medveďa na západe na cigána :grinning: :grinning: :grinning: tam je aspoň istota, že na prvý šup to výjde :grinning: :grinning: :grinning: a nebude žiadne repete :grinning: :grinning: :grinning: a budú krásny mulati si predstav krásna blondína a statný ci... ci.... ci ...ň :grinning: :grinning: :grinning: sa rovná = dokonalé dieťa (deti) :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka aku musim mat diagnozu, aby mi tie Lucky poistovna preplatila ?
22. máj 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 jej tak to uz ty tak daleko? ze 35tt? :slight_smile:...ale to uz si pred cielom :wink: toto poznam, ja idem ako vrtula do vecera do 10.00 a potom padnem do postele a vycitam si, ze by som mala zajtra polavit...a zase na druhy den to iste :wink: ale tak snad pekne vydrzime bez ujmy na zdravi... :wink: tak teraz uz len pekne uzivaj matersku :wink: ja este v praci a veselo....ale tak uz len 5 tyzdnov tusim :wink:
22. máj 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no mne moja gynda povedala ze z mojou diagnozou je to zbytocne keby da navrh tak ju vysmeju ze aky je to odbornik .
22. máj 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok