Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
22. máj 2014

do rici baby zase "ž...te" (sa napchávate) a čo ja ???

ria191
22. máj 2014

kašlem na vás idem sa slniť 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. máj 2014

@ria191 micka ty mas ale telo bohyne

tinkatinulka
22. máj 2014

@ria191 ja mam pre zmenu puregon 🙂

tinkatinulka
22. máj 2014

@ria191 haha a co si doma? mne sa spiekli rajcaky kuaaa..dnes som im dala mega zalievku a slnecnik..pes sa hreje na balkone a ja na MK 😝

zoji79
22. máj 2014

@ria191 No smejko, smejes sa mi, ale ani ty nie si kazdodenny pripad 😝. Ale neboj das to aj ty....(rozpravam keby som uz to mala na 100 pero 😅 ) ..vsak paka uz mas prec 😀 😀 😀 Ozaj minule si bola u Bielca...ako sa ma? 😀 ...ci kvoli comu si bola u neho o5? 😀 😀 😀

falin
22. máj 2014

@zoji79 - presne ako pises, kazdy ma nejake za a nejake proti 😝

@speranza1 - cauko dvojicka, aj mne sa hlasi ms 😠 😠 😠 , uz som musela tbl. hodit do seba, bo mi bolo riadne zle, neznasam ms 😝

@leontinka27 - neboj, kazdy reaguje inak. Ja som mavala clostyl 1-1-1- a 75 jedn. menopur / merional / resp .ine a zareagovala som vzdy fajn. Okolo 8-9 zrelych vajok. Drzim palceky

ria191
22. máj 2014

@tinkatinulka ááááále prd zatrtkávam v práci do pijavice o dovče môžem iba tak snívať. Tak to áno aj Sklenaříkovú by som strčila do vačku ale to som poslala tomu malému "pivku" (počkaj tá ma zabije 😀 😀 😀). Fákt tak to som zvedavá ako zareaguješ každá zmena je dobrá či ??? 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2014

@tinkatinulka no tak ja som bola predvídavá a pre istotu ich (rajčiaky) suším ešte doma 😀 😀 😀 lemra lemravá skrátka nestíham 😠 😠 😠 😠

ria191
22. máj 2014

@zoji79 no veď to nemám ho preč 😠 😠 😠 ale zostali sme kámoši doživotne 😀 😀 😀 . Bielčo sa má super veď mi dal zbohom ale zostali sme kamaráti dokonca tam pôjdem rodiť 😀 😀 😀 😝 😝 😝 možno 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . Každopádne sa už teším na september a na stimulku. Dobrééééééééé to je takto ďaleko ste ešte neboli a ja viem, že pôjdete ešte oveľa oveľa ďalej 😀 😀 😀

zoji79
22. máj 2014

@ria191 no pockat....od paka ta neoslobodil? To co toto? 😨 No nech ta teda uz konecne fesi oplodni, nech uz mozes rodit teda v BB. No nech je ten september tvoj 😵. No veru takto daleko sme neboli este, dnes sme zacali 10 tt 😎 ...klop. klop,....
Ozaj cica?! Z ktoreho casupisu strihas fotky? 😀 😀 😀

skaredekacatko
22. máj 2014

@haimi uvazujem ze pojdem do lucok teraz ak by sa podarilona ten dalsi cyklus napisem im tam co mi odpisu ze ci to nebude zbytocne . Skus to pero zohnat bude lepsie. Ty mas ake ahm nato su vraj dobre nieake americke dha kamoska mi ich nukala jej brata frajerka to brala a sa jej podarilo

speranza1
22. máj 2014

@ria191 do rici, ty suchoprdka... O toto bozske telo nema zaujem tvoj manza????? Ojojoj, druhy by sa o teba pobil 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2014

@zoji79 z kona 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2014

@speranza1 jo jo kočko krása nie je všetko 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
22. máj 2014

@ria191 a este furt manza strajkuje? Ci si ho pritlacila k muru 😉 ?

haimi
22. máj 2014

@ria191 ja som ten merional kupila pri prvej stimulke tiez na konovi, tak mozno na tom nieco bude 😀 😀 😀

haimi
22. máj 2014

@skaredekacatko bude s tymi perami asi boj na konovi, ale treba ho drzat v chladnicke, takze minimalne my dve si nebudeme konkurovat, ked si zo stredneho slovenska 😀 Tie Lucky vyskusaj, ked ti to schvalia, urcite ti to neublizi 😉

ria191
22. máj 2014

@speranza1 jafné, že štrajkuje ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 on zo zásady chce niečo iné ako ja 😠 😠 😠 ale na budúci týždeň máme výročník tak dúfam, že darček mu docvakne 😀 😀 😀 a keď nie skočím aj na cigána 🙂 🙂 🙂

zoji79
22. máj 2014

@ria191 no to som zvedava aky je to sposob 😀 😀 😀 Davaj!!! 😀 😀 😀

skaredekacatko
22. máj 2014

@haimi vecer tam napisem mail som zvedava co mi napisu .

ludinka
22. máj 2014

@skaredekacatko ides pisat do lucok ci do brna?

ria191
22. máj 2014

@zoji79 spôsob??? aký ??? načo??? mne to síce bežne nepáli ale dneska výnimočne ani ťuk 😠 😠 😠 😠 😠 uffff teplo teplo teplúčko 😀 😀 😀

zoji79
22. máj 2014

@ria191 no ma napadlo, ze na medveda uz vieme....ale na ci....? 😀 😀 😀 To len tak bez sposobu, hned na neho? 😀 😀 😀 Podla mna nikomu by nevadilo take bozske telo 🙂 😝 😝 Len nezabudni na ten casopis 😀 😀 😀

skaredekacatko
22. máj 2014

@ludinka do lucok

ludinka
22. máj 2014

@skaredekacatko urcite ti povedia ze to pomoze 🙂
ak nie si po operacii tak mas narok na liecbu v skupine B , trva 4 tyzdne

ria191
22. máj 2014

@zoji79 na východze na medveďa na západe na cigána 😀 😀 😀 tam je aspoň istota, že na prvý šup to výjde 😀 😀 😀 a nebude žiadne repete 😀 😀 😀 a budú krásny mulati si predstav krásna blondína a statný ci... ci.... ci ...ň 😀 😀 😀 sa rovná = dokonalé dieťa (deti) 😀 😀 😀

haimi
22. máj 2014

@ludinka aku musim mat diagnozu, aby mi tie Lucky poistovna preplatila ?

lusipe
22. máj 2014

@mimika1973 jej tak to uz ty tak daleko? ze 35tt? 🙂...ale to uz si pred cielom 😉 toto poznam, ja idem ako vrtula do vecera do 10.00 a potom padnem do postele a vycitam si, ze by som mala zajtra polavit...a zase na druhy den to iste 😉 ale tak snad pekne vydrzime bez ujmy na zdravi... 😉 tak teraz uz len pekne uzivaj matersku 😉 ja este v praci a veselo....ale tak uz len 5 tyzdnov tusim 😉

skaredekacatko
22. máj 2014

@ludinka no mne moja gynda povedala ze z mojou diagnozou je to zbytocne keby da navrh tak ju vysmeju ze aky je to odbornik .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre