Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
26. máj 2014

@miscok mojaaaa...prajem vela vela sil, aby ste to s drobčekom zvladli na vybornu..... drzim paluchy 😵 😵 😵 😵 ...posielam nezne pohladenie pre maminku a pre babatko 😵

falin
26. máj 2014

@gaga83 - ach jo, je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ ..... Drz sa kvoli malinkej, drzim silno palce, nech zabojuje ....

speranza1
26. máj 2014

takze dobre ranko zienky... oznamujem, že včera bol moj 1DC...takže ideme do boja... 😉

falin
26. máj 2014

@speranza1 - ahojky, moja. Som velmi rada ze ides bojovat. Myslim na teba a budem sa modlit, nech je tento boj konecne uspesny. Naladena si dobre a to je zaklad 🙂 😉

zoji79
26. máj 2014

@speranza1 tak uz je to tady 😵 😵 😵 Prajem veeeeeeeeeeeeeela stastia zlaticko, zrele vajka a z nich zdrave embrijka 🙂 🙂 🙂 Potom na 9 mesiacov klud od mrsky 😉

speranza1
26. máj 2014

@falin vdaka zlatko...pôjdeme si pre nanuka, uvidíme ako dopadneme a zrejme by som potom hned zacala so stimulkou, kedze este mam nejake tie lieky, tak ich vyuzijem a hotovo... 😉 🙂
@zoji79 dakujem mojenko...ako sa mas? kedy ides na UTZ?

ludinka
26. máj 2014

@speranza1 tak sme natom uplne ze rovnako do dna 😀 dufam ze budeme aj takto o 9 mesiacov v rovnaky den rodit 😎

speranza1
26. máj 2014

@ludinka 😀 😀 😀 aj ty ides na KET? alebo zacinas novu stimulku? 😀

kako23
26. máj 2014

@ludinka nie ziadna narkoza. Bola son u neho na konzultaciu zistil tie cysty, aj ked ja som to vedela lebo po IVF ten prvy menzes mi prisiel len s vyvolavackou a ten druhy pre istotu ani neprisiel. Takze som vedela, ze mam cysty. Tak uvidim co bude, mala by som dostat menzes ale zatial nic a 5.6. idem na kontrolu.Medzi tym si chcem vybavit tu poistovnu a ked sa raz zbavim cyst tak mozeme skusit dalsi pokus s injekciami.
Tebe drzim silno palce s mrazacikom 🙂

yanka1
26. máj 2014

@gaga83 moja, je mi to moc luto ... silno verim, ze druhe drobatko zabojuje ... myslim na teba a moc drzim palce ...

zoji79
26. máj 2014

@speranza1 tak predsa len najprv ketík? Tak ziadna stimulka nebude trebaZatial to beriem naspat 😝. Mrazacik sa chyti 😵 😵
My ideme dnes na uvz, taka som nervozna , ze ani spendik by mi nevedeli do rici pichnut 😅 😅 😅 Ale predtym skocim na akupunkturu, nech je pohody klidek tabacek...aj keby neviem co bolo 😉

ludinka
26. máj 2014

@speranza1 tiez idem na ket a tiez mame XB/2 ako ty 🙂 a som dnes 2 DC...

ludinka
26. máj 2014

@kako23 a nebolelo to ? 😕 to ma mrzi s tymi cystami 😖

speranza1
26. máj 2014

@zoji79 a dnes by si mala byt v ktorom tyzdni? dnes ti co maju povedat???

@ludinka draha my to dame 😉 aj ty beries nejake lieky?

mimika1973
26. máj 2014

@haimi no hej, ale tu kde zijem bol vcera, preto som napisala ;)

mimika1973
26. máj 2014

@gaga83 ahojky, drz sa moja! je mi to luto, ale prinzecna zabojuje urcite!
Vedia aj pricinu, preco???
Posielam vela sil a objatie.

sally2401
26. máj 2014

@gaga83 bože to mi je strašne ľúto, toto snáď nie je ani pravda, najskôr bergalm, teraz ty. Držte sa a bojujte 🙂

mimika1973
26. máj 2014

@speranza1 drzim palecky moja, treba opat nastartovat tehu vlacik! 🙂 😵

speranza1
26. máj 2014

@mimika1973 😵 budem hlavny strojvodca 😀 😀 😀 😀

ludinka
26. máj 2014

@speranza1 ja uzivam len anopyrin , musime len verit ze to dame, nic ine nezostava 🙂

ludinka
26. máj 2014

@gaga83 je mi to velmi luto, musi to byt velmi tazke ☹ , drzte sa !

zoji79
26. máj 2014

@speranza1 Dnes som 9t+5d. Ideme na kontrolu, ci je vsetko ok. Som nervozna, lebo brucho strasne boli niekedy a spinim obcas 😔 ...dufajme, vsetko bude ok..ale aj tak, su to stresy 😒

speranza1
26. máj 2014

@zoji79 vsetko bude v poriadku.... a spini kazda druha tehulka a brusko boli, lebo babatko rastie a maternica sa roztahuje, aby sa babo malo ako v bavlnke 😉 🙂 .. verim, ze mi potom das vediet ako ste dopadli na UTZ.... a o kolkej ides?

kako23
26. máj 2014

@ludinka nebolo to nic prijemne ale dalo sa to zvladnut...dnes idem k svojmu gynekologovi tak dufam, ze nebude robit problemy s tymi papiermi do poistovne...

mimika1973
26. máj 2014

@zoji79 drz sa na utz, to spinenie strasi, ale je to bezne, aj u mna to tak bolo obcas, vtedy radsej si oddychnut, a nenamahat sa velmi! 😉 alebo ak brusko boli, tak si dat Spasfon, poznas?

bergalm
26. máj 2014

Tak dievcence dnes nastal cas odchodu z nasho krasneho SK do Nemecka na dlhsiu dobu,takze zelam Vam vsetkym ,aby ste boli cim skor tehule a ja sa k Vam len pripojim vo vlaciku 🙂 🙂 🙂 Zatial sa majte krasne ,potom budem snorit s kym pojdem do boja v jeseni 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
26. máj 2014

@bergalm prajem stastnu cestu, a vsetko dobre pocas "vyletu" v Nemecku.... nech sa Vam dari.... 🙂

zoji79
26. máj 2014

@speranza1 idem na 17.00, potom ti napisem, jasne 😉
@mimika1973 Dakujem, ze si ma trosku ukludnila. Takze aj ty si spinila? Ja spinim ak viac chodim ci nieco robim, ale mam to aj od stresu...ked pride nevlastna dcera...tak stale spinim 😅
Co sa tyka bolesti, tak primar mi povedal, ze ma to bude boliet, lebo mam tam strasne zrasty a maternica je ukotvena s rastami, bude mat to pichat , stipat, atd...no neklamal 😖 A ten liek vobec nepoznam 😝

ludinka
26. máj 2014

baby prosim o pomoc tie co ste si dali schvalit to ivf, na tom tlacive predpokladene naklady co ste dali resp. v brne do prveho bdu-ten poskytovatel v sr-to mam dat mojho gyndosa?

sasa1983
26. máj 2014

@ludinka poskytovateľ v SR som nevypĺňala, a cenu mi dali v Brne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre