Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
26. máj 2014

@haimi ano aj mne prisla relatívne skoro. ,ale tá druhá na kt. som stimulovala už došla normalne na 28den

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko dnes sa mi zadarilo s liekmi tu na konovi 🙂 9amp. Merionalu 50eur a jedna straaasne zlata kocka, ktoru som nikdy nevidela mi podarovala 600j menopuru 😵 😵 sila, skoro som odpadla, tak som jej doniesla aspon merci. Vsetky lieky uz tym padom mam, len cakat. Dnes som dostala mrchu o tyzden skor, tak musim teraz vyspekulovat co s tym, lebo som si vybavila volno v robote od jula a teraz mi stimulacia vychadza na posledny junovy tyzden. Sakra, porazi ma 🙄 chcela som byt v klude uz pocas pichania, aby som mala aspon nejake to vajko.

haimi
26. máj 2014

@rebeka33 trochu sa mi to skomplikovalo, lebo som chcela volno subezne zo stimulkou, aby stres zase nezabil vsetky vajka a teraz som tyzden posunuta a to sa mozem posunut este viac pri tom dalsom cykle 😕

rebeka33
26. máj 2014

@lusipe ja som aj ležala v nemocke a potom upny klud na ložku doma plus som dostala pesar. Ale je na to nejednoznačny názor. No mna to ukludnovalo,že to drží trocha pokope. mala som 2cm krčok až do cisaraku. Tak len poriadne ležkaj veľmi poriadne.

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi mne ponukaju 450 jednotiek gonalu.. a to si super ziskala skoro zadara. Ja musim ten gonal ziskat.aby som neplatila mailand vobec neviem kolko stoji.

rebeka33
26. máj 2014

@haimi asi nie

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi to volno sa neda posunut ? Alebo aspon rob z domu ak sa da mne mrcha chodi nacas aj po laparke a hystero. Alebo si zozen norethisteron na posunutie ale to neviem ci neuskodi pri stimulke.

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko gonal stoji milion penazi 😀 http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/gon... a to pri 150j budes potrebovat 2x 😝 aj mne vzdy dosla normalne po laparke, hsk aj iui. No co, aspon to budem mat za par dni za sebou. Tabletky (brufen a no-spa) su uz v pohotovosti

buba08
26. máj 2014

@vlasatica ach, skoda, ze to takto dopadlo

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko dnes som volala do Brna, lebo som chcela ist pred stimulkou este na debatu a ze prvy volny termin 2.7.2014. Tak som povedala, ze to uz je neskoro, uz budem stimulovat. Nuz, budem to musiet dohodnut cez mail . A to som dufala, ze ked tam budem tak vyfasujem tie ich tenke ihly. Na svk som take nezohnala

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi to je za 900jedmotiek ak som dobre videla ale aj tak dost

janedoe
26. máj 2014

baby prosim Vas mail na doktorov v Reprofite je meno@reprofit.cz?

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi no ale to ti daju aj zliekmi a tie od nich neberies tak neviem a co hces pokecat? Skoda ze to neslo skor co si nepisala svojmu ja mu len pisem a vzdy to ide rychlo.

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko hej za 900j. Ale ked budes kukat priebezne ponuky na konovi, tak zozenies aj lacnejsie. Ja som raz mala sancu kupit 900j za 100eur, co je uz fajn. Baby co maju na predpis to predaju za doplatok

skaredekacatko
26. máj 2014

Jasne musim kuknut. Ty si nechcela radsej cez kona gonal ked je lepsi.

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko ved aj mne vzdy odpise rychlo, ale chcela som to rovno spojit aj s krvou na stitnu zlazu... nevadi

skaredekacatko
26. máj 2014

A co mas zo stitnou zlazou?

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko keby som nasla tak hej, ale uz som zohnala ine, tak uvidime. Este mam mesiac cas, mozno kupim nieco do zasoby a potom to nakombinujem inac. Povodne som chcela gonal s menopurom. Menopur mam, tak mozno za mesiac zozeniem aj gonal a merional necham do zasoby 🙂 Stelcl napisal, ze mi nakombinuje z hocicoho, co kupim vyhodne 😉

haimi
26. máj 2014

@skaredekacatko mam zvysene tsh, pred ivf idealne okolo 2, ja mam 4.18. Ze vraj ale musi vediet aj hodnotu ft4, aby vedel, ci je to problem. Tak som chcela ist na krv. Urobili by mi to za nejakych 200kc a nemusim hladat endokrinologa

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi aha tak to nafigu. A co to je tsh co to ukazuje? A kam teda pojdes na endokrinologiu.

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi tak ti spravi narkoticky mix super este si zozen marisku na naladu a to potom budu vajka jak lusk. A este do akej zasoby co tu trepes vsak ides na istotu na prvy sup moja

kako23
27. máj 2014

@haimi tak sa objednaj do RF len na tú krv, to budú mať termín veľmi rýchlo a ostatné poriešiš cez mail. To TSH je ozaj zradné, ja som mala 4,89 a hneď ma hnali ku endokrinológovi a lekár v RF mi povedal, že kým nebudem brať lieky ani nemám uvažovať nad IVF. Vraj to do veľkej miery ovplyvňuje uhniezdňovanie embrya. A tá hodnota ft4 nie je až taká dôležitá. Hlavná je výška TSH.

rebeka33
27. máj 2014

@janedoe ano cele meno s botkou vecsinou napr. barbora.kurecova @reprofit.cz

rebeka33
27. máj 2014

@haimi urobi ti to ajtvoj gyn. V tzv. Hormonalnom profile a usetris cas a peniaze.

lienka_1
27. máj 2014

Baby, dufam, ze toto je iba nejaka kacica, aj ked z Trendu. Inak nam v RF asi skoncili dobre casy. http://firmy.etrend.sk/firmy-nefinancny-sektor/...

yanka1
27. máj 2014

@lienka_1 obavam sa, ze toto kacica nebude ... babis zavetril kopec prachov ☹

speranza1
27. máj 2014

@lienka_1 a co to znamena moja???? aky to dopad bude mat na nas???? myslim, ze financny... ci?

ria191
27. máj 2014

@gaga83 je mi to veľmi preveľmi ľúto ☹ ☹ ☹ . Modlím sa aby to malinká zvládla. Držte sa

ria191
27. máj 2014

@lienka_1 do "pise pisovanej " lepšie správy nemáš kua 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
27. máj 2014

@speranza1 každá zmena je zlá donútia nás chodiť na SK a určite tam budú aj iné finančné zmeny. A prídeš o svojho MUDr. asi a všetko je na pijavicu májovú. No kočko nič inšie ti nezostáva iba zostať teraz tehuľa nepodmienečne máš to príkazom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre