Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kama2
29. máj 2014

@annavi ahoj, ano 2 ampulky prasku zmiesas s 1 vodickou a pichnes rano

ludinka
29. máj 2014

@miskanr1 ahoj, ano tento mesiac chcem ist na KET a zaroven vybavujem schvalenie cez poistovnu, ak by to nahodou nevyslo tak by som chcela ist hned do toho....bola som uz aj v kupeloch tak dufam ze mi to pomoze k dobremu vysledku
a ty ako vysledky boli vsetky v poriadku?

annavi
29. máj 2014

@kama2 iba s jednou vodickou?som si myslela zeto sa vsetko ma dopokopy...som z toho jelen..uz si takto pichala??

ludinka
29. máj 2014

baby co ste mali soft iba s inekciami, kolko dni ste pichali? moze to byt az 15 inekcii?? 😕
dakujem za odpovede

ludinka
29. máj 2014

@lusipe prosim ta ty si mala aky protokol? dakujem velmi pekne

ria191
29. máj 2014

@annavi každý tak pichá ja som miešala tri prášky s jednou vodičkou takže je to v poriadku. Natiahni si vodičku do striekačky vpichni do jedného prášku zamiešaj natiahni naspäť do striekačky a vpusti to do druhého prášku zamiešaj a natiahni naspäť do striekačky hotovo 😀 😀 😀 a šup do bruška (okrem vzduchu to je jafné 😀 😀 😀 )

ria191
29. máj 2014

@ludinka jasné môže ale väčšinou to býva tak 10-13 dní ako kto reaguje to je jasné

annavi
29. máj 2014

@ria191 okeeeej..dakujeeem...ja som este len nováčik v tomto...čo by som bez vás baby robila... 😉

ria191
29. máj 2014

@annavi 😀 😀 😀 tak veľa šťastia keby si vedela čo všetko som ja postvárala na začiatku 😝 😝 😝 tak veľa zdaru

ludinka
29. máj 2014

@ria191 aha a to sa picha od 1DC? a jedna denne? moze sa to aj vecer?
dakujem

ria191
29. máj 2014

@ludinka tuším od 2 DC ale to som si není istá. Myslíš jedna ampula alebo injekcia denne ??? Ty ešte asi nemáš protokol, že???? ešte nevieš koľko jednotiek stimulačného hormónu máš pichať??? Injekciu budeš pichať jednu ale ampuliek môžeš zmiešavať aj niekoľko podľa toho koľko jednotiek máš pichať.

annavi
29. máj 2014

@ria191 no ja som si uz merional pichala lenze len jednu ampulku, žial follikuly nerastli... neviem ci su aj nejake vitamínky na podporu aby rastli...

miskanr1
29. máj 2014

@ludinka Tak super a ako bolo v kúpeloch? Ja som mala imunologické vyšetrenie aj hematológiu úplne v poriadku. Čakáme ešte na jedno vyšetrenie, čo nám majú robiť na imunológii, ale to už vraj nemá žiadny vplyv na tehotenstvo. Dnes som konečne dobojovala s poisťovňou ohľadom môjho IVF z minulého roku. Preplatia mi to, tak sa teším. Nakoniec mi pomohla mailová komunikácia z októbra zo Štelcom.

annavi
29. máj 2014

@ria191 ja sa pre istotu radsej 500 x opýtam aby som nieco nedomotala...šak blondska... 😀
ty si na tom ako?stimulujes či?akosi nemam prehlad...

ria191
29. máj 2014

@miskanr1 tak to si iná šikovnica to je super, že ti to preplatia. Na imunológii si bola u vás v Nitre čo sa to tu dosť často spomína???

ria191
29. máj 2014

@annavi tak radšej 500 krát ako jeden krát potototo (posrať 😀 😀 😀) 😀 😀 😀 takže si veľmi rozumná blondska 😀 😀 😀 . Tak ja sa ti ani nedivím stráááášne veľa kočiek sa tu premelie a pochybujem, že niektorá má veľký prehľad 😀 😀 😀 . Ja patrím medzi korčule (to znamená, že tu niektoré strašíme už viacej ako rok a je nás tu bohužiaľ ešte dosť, ale nie na dlho 😀 😀 😀 ) a teraz tu otravujem vzduch lebo mám nútenú pauzu až do septembra ale potom na to vlítnu 😀 😀 😀

ria191
29. máj 2014

korčule kde ste zase v "r...ci" ??? 😀 😀 😀

falin
29. máj 2014

@annavi - ahoj, ano su to 2 ampulky naraz, ked budes miesat, staci pouzit 1 roztok a 2 prasky 😉

falin
29. máj 2014

@ria191 - cauko korculka 😀 , dnes som skor doma z roboty uz trielim od pc aby som vsetok cas nepremrhala sedenim za pc 😕

annavi
29. máj 2014

@ria191 takže korčula?? 🙂 no to aj ja uz na MK straším od 2007...tak potom uz ja neviem čo som... 😅 ...teraz straším aj v tejto teme...som zvedava dokedy...ale hlavne je že sa určo presunieme všetky aj do inych tem...ako je kojenie...atd atd... 😀 som ale rada ze je tu taká možnosť ze si mozme takto pokecať...poradiť si a hlavne podržať sa... 😉

speranza1
29. máj 2014

@ria191 servus.... ved teba tu nikdy niet...nam je vsetkym za tebou smutno 😝 😝 😝

ludinka
29. máj 2014

@miskanr1 no tak to sa tesim ze sa ti to podarilo vybavit....ty mas doveru vsak?
a kedy sa chystas na KET? alebo nas prekvapis rovno pozitivnym testom? 🙂
v kupeloch bolo super, este by som aj raz isla

ludinka
29. máj 2014

@ria191 nie este nemam protokol ja sa rozhodujem ci ist do tych inekcii alebo nie....predtym som mala len clostyl a sa mi to celkom pacilo, tak neviem ci neskuist este raz to iste....kebyze nemam to MMT tak uz som tehotna 😠

ria191
29. máj 2014

@annavi tak ty už si preležaná korčula 😀 😀 😀

speranza1
29. máj 2014

@annavi inak aj ja tu strasim od roku 2007... len som si zmenila nick v roku 2010.... takze sme na tom rovnako...ale raz nas boj vyhrame... 😉 🙂

ria191
29. máj 2014

@ludinka myslím si, že si matne pamätám tvoj príbeh. Ty dobre reaguješ na clostyl dokonca veľmi dobre ale pokiaľ ti MUDr. radí injekcie, tak na tvojom mieste ho počúvnem 😝 😝 😝 . Viacej ako 10 ich podľa mňa nebudeš potrebovať a nie je to nič hrozné jedna denne to by si mala nízku dávku a s veľkou pravdepodobnosťou by si mala mrazáčikov čo tiež nie je na škodu či??? 😕 😕 😕

speranza1
29. máj 2014

tak ja na dnes koncim...prajem vsetkym krasny zvysok dna...

nelly3
29. máj 2014

@speranza1
aj ja tu strasim od roku 2007 uf, ze 7 rokov a nic, ach joo 😠

ria191
29. máj 2014

@speranza1 nóóó srdco moje čo ti poviem na tie vaše čierne pusinky musí aj niekto robiť 😀 😀 😀, ale keď vidím ako na západe celé dni leštia v nákupákoch všetky lavičky, tak ma ide od jedu "ejbnuť" 😕 😕 😠 😠 😠 😠 😠 😠. Aj ja na teba myslím každý každučký deň 😀 😀 😀 a som strááááááášne zvedavá čo "postváraš" tento krát 😀 😀 😀 dokonca sa premôžem a hodím zo dva otčenášiky 😀 😀 😀 a že si to ty tak možno tri 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

ludinka
29. máj 2014

@ria191 tie inekcie prisli na pretras az ked som povedala ze idem cez poistovnu....ze preco to nevyuzit, jasne znie to lakavo mat vela vajicok, ale ja si to nebudem vediet pichnut-preto sa pytam ci sa to moze aj vecer pichat, lebo budem musiet chodit na pohotovost asi a to je otrava, a este zakazdym 2 eura platit
a dobre si ma pametas 🙂 este mam jeden ket najskor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre