Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
29. máj 2014

@nelly3 ale sedmička je šťastné číslo či???

nelly3
29. máj 2014

@ria191
dufajme 🙂

ria191
29. máj 2014

@ludinka čóóó to nemyslíš vážne. Keď to také tela ako ja zvládne tak to zvládne každá ver mi chce to iba odvahu možno panáka 😀 😀 😀 . Tak ak je to takto tak žiadne injekcie 😀 😀 😀 stačí clostyl 😝 😝 😝

ria191
29. máj 2014

@nelly3 čo si pipi mne už sa tu nechce strašiť musíme a hotovo 😀 😀 😀

kako23
29. máj 2014

@ria191 vďaka za nepriamu radu 😀, myslím toho panáka 🙂 už viem ako si budem pichať tie injekcie 😀

ria191
29. máj 2014

@kako23 ale opaterno nie že pichneš vedľa alebo niekoho iného ako seba 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀

kako23
29. máj 2014

@ria191 šak merional sa zvykne pichať aj mužom v najhoršom prípade ak by som minula 😀 😀 😀

skaredekacatko
29. máj 2014

@ludinka nemas kamosku co ti to pichne? Mne pichala sestricka kamoska ale aj jedna nesestricka kamoska sa podujala ze by mi pichala a co muz? Moj omdlieva zial

sarasota
29. máj 2014

Čaute korčule, dakujem že ste na nás mysleli a dakujem za gratulácie a Matejko Vám všetkým posiela velkú pusinku.

bibianca
29. máj 2014

Holky, tak jsem tu zpátky. Včera byla ovulka sexík taky a teď už jen čekáme. Ale v úterý jsem byla u Dr. Gerychové FN Brno a tam mi vzali krev na hormonální profil a prolaktin byla jsem 14 DC, objednala nás na genetiku 1.7.. Když jsme na to hupsli tak jsem byla šíleně zaujatá a tak si myslím, že to prostě nevyšlo. Dneska když jsem šla na oběd jsem si říkala, že to chci uspíšit a nejraději bych vyzkoušela inseminaci, ale nevím jak je to s ostatními vyšetřeními. Mám jen hematologii a ted jsme objednaní na genetiku až v červenci. Imunulogii nám nikdo ještě nedělal. Jak dlouho toto vyšetření trvá nebo výsledky?? Co proto můžeme udělat, tak abysme mohli podstoupit tu inseminaci, co nejdříve??

elienocka
29. máj 2014

@sarasota nadherny je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarasota
29. máj 2014

@elienocka dakujem 🙂

nomxxx
29. máj 2014

@sarasota jéj, to je krásavec 🙂

nomxxx
29. máj 2014

@gaga83 už som sa nemohla dočkať správy od teba, vďaka Bohu, že ste v poriadku, gratulujem k Sofinke 🙂

haimi
29. máj 2014

Moja 38r.kolegyna je po 3 mesiacoch snazenia tehotna. 😀 mozem len ticho zavidiet. Vypisala sa na pn, tak som zvedava ako to dopadne s mojim home officom

kako23
29. máj 2014

@sarasota ten je uzasny 🙂 gratulujem 🙂

lusipe
29. máj 2014

@ludinka ja kratky soft...len marional od 2 dna po 11 den a potom orgalutran..

kako23
29. máj 2014

@haimi zial aj to sa stava... ja som odisla z prace, lebo 3 najblizsie kolegyne otehotneli v priebehu 2 mesiacov. Prooste som to psychicky nezvladala...takze Ta chapem. A uz teraz si na PNke?

lusipe
29. máj 2014

@sarasota juj aky krasny chlapcek...maminka uzivaj si to 😉

sarasota
29. máj 2014

@miscok Gratulujem ,malinky je krasnucky prajem vela zdravicka a vela nliecka. 🙂

sarasota
29. máj 2014

@gaga93 Gratulujem maminka malinka je bojovnicka zelam vela zdravicka nech ste co najskor spolu domka. 🙂

sarasota
29. máj 2014

🙂 🙂 🙂 dakujem babenky.

skaredekacatko
29. máj 2014

@haimi no to je na slak trafenie. Unas zamedtnanec co sa chvalil frajetkami a braj matki svokich deti este nenasiel tak zahlasil pred dvoma mesiacmi ze bude ocom a tesi sa.

haimi
29. máj 2014

@kako23 ja nie som na pn, ale ta tehotna kolegyna.Bola na kvartal na rotacii na inom utvare a mala sa k 1.7. vratit. Asi sa tak skoro nevrati,...A to som dufala, ze ked pride, tak si vezmem homeoffice na najsurnejsie veci, co nevie nikto iny robit a celu moju a jej robotu presupnem jej. Teraz nemam komu, tak mam obavy, ze ziadny pokludny homeoffice popri stimulacii nebude ☹ zase budem mat v robote nervy, lebo mi zostane robota za dvoch (ako uz min. 3 mesiace) a bude cista 0 vajec

kako23
29. máj 2014

@haimi prepac, nepochopila som to.fuuu tak to nie je dobra sprava pre Teba.mrzi ma to ☹ tak snad sa to v praci este nejako poriesi, aby si mohla v klude stimulkovat.

argenti
30. máj 2014

@speranza1 Dobre ranko, tak dnes je ten DEN, ktoreho sme sa nevedeli dockat. ÁAÁ je to tam. A kedze v kazdom z nas je neveriaci Tomas ani ja niesom vynimkou a preistotu som si urobila 2 😀😀😀😀😀
Speri a len a len kvoli tebe, prikladam foto. Ale AJ VDAKA TEBE<3<3<3

ludinka
30. máj 2014

@ria191
@kako23
@skaredekacatko
no ja nepoznam nikoho co vie pichat......ja s tym nemam problem co sa tyka bolesti alebo miesania....len jednoducho si to sama sebe nepichnem-proste nejaky pud sebazochovy alebo co mi to nedovoli......a moj manzel by sa mozno nato aj podujal ale tomu zase ja neverim 😀
@lusipe takze ty si pichala vlasnte len 10 dni vsak? to by sa mozno dalo vydrzat, no ved uvidim ked mi pridu papiere co mi tam vlasne dal za protokol, ked sa naplasim tam si hodim len clostyl a bude 😀

sally2401
30. máj 2014

@sarasota gratulujem, malunký je nádherný 🙂 😉

argenti
30. máj 2014

@sarasota To je ale krasne babatko. Hned by som si ho popestovala.

kako23
30. máj 2014

@ludinka mne zatial vsetky pregnyly pichal manzel a nebol s tym problem a to jasne, ze predtym nikdy nepichal injekcie. Ja viem, ako sa to ma robit, pichala som starkej fraxik, ale sama sebe som zatial nenabrala odvahu. Ale tak uz teraz mi nic ine nezostava...neboj sa zvladneme to, ved to uz vela dievcat pred nami zvladlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre