• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. septembra 2017 
@tancik ak bilo srdiecko je to o.k, ale v nasom pripade kludovy rezim. Mozno sa daj na pn.pichali ti dicinone
30. máj 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme to napisali skoro naraz :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, co cakate este na nastup do tehu vlacika, velmi pevne verim, ze tento rok tu oznamite krasne spravicky a otehulkujete vsetky!!!! Velmi Vam drzim paluchy bojovnicky!!! :wink: :wink:
Takze uz tu mame rozbehnute nove cerstve tehulienky: tancik, zoji, izzie, argenti...jar bola teda uspesne obdobie, a na rade su teraz letnicky! :grinning: Tak sup do toho moje!
Babetka reprofitacke uz prichadzaju na svet ako vidim :dizzy_face: , a budu tu pomaly zas dalsie....ikuska, ja, lusipe ...a ??? ....
30. máj 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Dakujem za rady. Ideme na to.
Musime sa poponahlat lebo musim chytit aj ja tuto reprofitacku nakazu. :slight_smile: Mam pocit ze kazdy tyzden je tu nove babo narodene a nova tehulka s dvomi ciarkami. :grinning:
30. máj 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ina7 tesim sa a drzim Vam palce... :slight_smile:
30. máj 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby boli isli ste po pozitivnom teste aj na odber krvi alebo ste sa len objednali na UTZ? Dakujem za rady.
30. máj 2014 o 13:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka moooc drzim palceky...zvladnes to...neboj.... :wink:
30. máj 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 moja, tak ty uz to mas za par :wink: ja za dva pary :wink:
30. máj 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@argenti myslim, ze meliska bola len na UTZ a viacere najprv na krvicke a potom UTZ :wink:
30. máj 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Lebo ja chcem ist na UTZ do RF a ak by som mala ist na krv, tak potom by som isla svojmu gynekologovi.
30. máj 2014 o 14:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti pozri...mozes pockat (mozes priebezne testikovat, ci ciarocka silnie a mozes ist az neskor na UTZ.... a ak nie chod na krvicku k svojmu gyndosovi (mozno pojdes 2x) aby videl ci stupa HCG a na UTZ pojdes do RF.... uz je to na tebe....neviem, ci chces ist za svojim gynekológom, alebo nie...
30. máj 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Si úžasná. Ako Ti to ja len oplatim.
30. máj 2014 o 14:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti jej, velka gratulka :wink:
30. máj 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ano v Nitre. Som rada ze som nemusela ist do Prahy koli tomu.
30. máj 2014 o 14:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a bola si v tej Nitre spokojna ? Rozmyslam, kedze to nemam daleko, ze by som si dala urobit imunologicke testy. Vzdy vysetruju aj partnera, alebo staci len mna, ked je na 99,99% problem vo mne ? dakujem
30. máj 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti to je perfektna sprava, gratulujem :slight_smile: v RF sa im v poslednej dobe nejako dari, tak dufam, ze im to este nejaku chvilku vydrzi aj pre nas ostatne :grinning:
30. máj 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi No dúfam, že ked to takto krasne v RF rozbehli, budú v tom pokračovať čo najdlhsie. Ved je nás tu stále dosť a pribudaju ďalšie. Kazdej jednej prajem ten pocit stastia, ked si po rokoch snazenia najde dve krasne kolajnicky.
30. máj 2014 o 15:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 áno uz som na PN a pichli mi dicione...prečo?plus este k tomu niečo primiesala.
30. máj 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 tak skor je to na hnedo...povedala,ze to môže byt,nejako nevravela,ze z coho to môže byt.Uz dom na PN.
30. máj 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem je nádherný
30. máj 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tancik viac sa urobit neda. Urcite to dobre dopadne.
30. máj 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti vzdy chodim na krv ,vela ukaze. A na usg sa ide az najskor 2tyzdne po pozit.teste a tolko sa mi nechce cakat :wink:
30. máj 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k zeny...mam problem... dnes som 6dc a boli ma poriadne v podbrusku...ale mam len bolest..viac nic...ani vytok, ani svrbenie...nic... a pocitujem to tak uz druhy mesiac... ze hned niekolko dni po menzese ma boli v podbrusku...a nie je mozne aby to bola ovulacia...to by bolo fakt velmi skoro.... nestrtli ste s s tym niektora???? viete mi poradit co to moze byt???
mna asi *ebne, ked mam nejaky zapal....no ked budem musiet ist k mojej dokine, tak zbohom... :confounded:
30. máj 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Toto mavam aj ja a neviem co to je..Asi ked sa tvoria foliky..
30. máj 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka to vazne? Aj ty to mas? Ja uz som si adala espumisan, a mam teplu deku,tak je mi lepsie.
To aj u vas tak fuci???? Tu je velmi chladno. :astonished:
30. máj 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mne Pomaha alchemilka, dnes som 7 dc, a misska jahod.a je hnusne, blato a zima.sagas aj fraxik??
30. máj 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Ked ma bolelo podbrusko trebars počas menzesu, tak som si v mikrovlnke nahriala obilninove vankusiky a prikladala na brusko. Hovori sa tomu suché teplo. Mne to pomáhalo.Vyskusaj.
30. máj 2014 o 19:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka urobila som si akurat cajik,este nepicham. Mnam jahodky by som si dala :dizzy_face:
@argenti ja mam taku gumu do ktorej davam horucu vodu a tiez mi je uz lepsie :slight_smile:
30. máj 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 pichaj skor..neublizi, aj prednison.
30. máj 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Matejko je nádherný, ešte raz gratulujem
30. máj 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok