• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@argenti Krásne kolajnice, gratujulem... Ja som bola na krvi až po týždni od pozitívneho testu a o ďalší týždeň na ultrazvuku a už sme mali srdiečko... Držte sa
30. máj 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka beriem medrol, a pichat mam zacat od vkladu...tentokrat dam na radu dr. Aj ked viem, ze odporucaju min.6tyzdnov pichat dopredu
30. máj 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 urcite by som pichala aj skor aby sa ti prekrvila maternica aj sliznica a drobcovi bolo makucko ale ako chces
30. máj 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, momentálne som po KETe. Ak aj tento štvrtý pokus bude neúspešný, plánujeme zmeniť CAR a chceli by sme ísť do Reprofitu. Viete mi poradiť ku ktorému dr. máme ísť? Radi by sme niekoho, kto bude mať naozaj záujem pomôcť a bude schopný s nami aj komunikovať. Vysvetlí nám čo plánuje, a tak. A tiež sa chcem spýtať, ako dlho ste čakali, kým vám dali prvý termín. Budeme samo-platcovia. Ďakujem vopred za rady :wink:
30. máj 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska_wedge Tažko vyberať. Šefom je Koudelka, vyborny je Štelc, na staršie korčule je vraj dobrý Machač a na mna velmi dobre zapôsobila Kurecova.Ak pôjdeš ku konkrétnemu dokymu tak môže byť čakačka dlhšia. Ale všetko po čom tužiš v reproofite je. Kvalita,ludskosť a tiež dobré ceny pre samoplatcou.
30. máj 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte dievčence ako sa mi máte?? pravdu nečítala som vás už dlho tak mi prosím v skratke napíšte novinky o sebe .. :slight_smile:
30. máj 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 tak ja teda pôjdem k Machačovi :grinning:
30. máj 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska_wedge ja chodim Stelclovi a cakala som na konzultaciu 5 tyzdnov. Kam, resp. kde chodis na svk?
30. máj 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi do Iscaru v BA. Dík za info
30. máj 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik Dakujem za radu. Objednam sa na ten ultrazvuk a medzitym pojdem na krv. Už sa Ti to krati, letí to ako voda. Ako sa citis?
30. máj 2014 o 23:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti Uteká to veľmi rýchlo :wink: , veď za chvílu idem na MD... Naštastie je všetko v poriadku a drobec pekne rastie a aj riadne kope. Drž sa moja a dávajte si s drobčekom na seba pozor
31. máj 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky..v pondelok prava navsteva Reprofitu..verim ze budeme mat dobry dojem..tesim sa..:slight_smile:
31. máj 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarasota blahozelam malinky je prekrásny :slight_smile:
1. jún 2014 o 13:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásne dobré ránko.... kde ste kto???? :wink: :slight_smile:
2. jún 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Aj Tebe krasne rano :slight_smile: asi vsetky zienky pilne pracuju :grinning:
2. jún 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Aj Tebe krasne rano :slight_smile: asi vsetky zienky pilne pracuju :slight_smile:
2. jún 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 :grinning: asi ano.... a ty? nepracujes? ake mate pocasie u Vas? tu na vychode je otrasne chladno..brrrrr
2. jún 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnik vsetkym :slight_smile:

@speranza1 - ahoj kočka, dobre ranko. V praci sme :grinning:

@kikuska_wedge - ahoj, tak ako ti rebeka pisala. Trio Koudelka, Stelcl, Machac - su uplne super. Ja chodim Stelclovi, som s nim max spokojna (a radim sa uz medzi "stare korcule" :grinning: ).

@gagirl - verim ze budete spokojni :wink: . Ku ktoremu dr. idete?
2. jún 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ahooj..aj ja som v praci a nechce sa mi volajako pracovat.....a ked si spomeniem, kolko ma caka roboty... ach jaj....budem sa musiet premoct... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ..aky bol vikend?
2. jún 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja sa chystam pracovat...len som zatial nejaka leniva.
Aj tu na strednom SR je rovnake pocasie, nic moc...Kedy ides na sono pred KET?
2. jún 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 teraz v stredu idem...a ani mne sa nechce pracovat...ach jaaaj.... :slight_smile:
2. jún 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a ides do Brna, ci len k svojmu gynekologovi? Po vikende sa asi nikomu prilis nechce.
2. jún 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, tak aj ja sa pridávam medzi tie, ktorým sa nechce pracovať :wink:
A na dnes som si radšej zobrala volno :wink:
2. jún 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 idem do Roznavy... :wink: :slight_smile:
@tlucka jaaaaaaaaaj komu je lepsie:slight_smile:..... ze den volna...ach jaj....
2. jún 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota - malinky je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Krasne spokojne babulko :wink:

@argenti - jeeeej, gratulka ku krasnemu testiku. Supeeer, tesim sa, opatruj sa :slight_smile:

@tancik - blahozelam k srdiecku, same krasne spravy su tu :slight_smile: . Spinenie byva v tehu bezne, dobre ze si na PN, oddychuj a setri sa
2. jún 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - baby pridavam sa do klubu, ani mne sa nechceee. V piatok som mala volno, tak sa musim nejako nakopnut a ist makat :confused: . Vikend bol kratky :grinning: , strasne rychlo ubehol. V sobotu sme s malou boli na MDD, v nedelu oddych, potom prisli k nam krastniatka, tak som sa im trocha venovala a bolo po vikende. Ale fajn, clovek si oddychol. Ty si ako vikendikovala?

@tlucka - ty sa mas :wink: , uzi si den volna
2. jún 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mám ešte kopec dovolenky z roku 2013, tak si dovolujem :wink::slight_smile:
2. jún 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasne k Annovi. Aj ja premyslam, ze ked pojdem do dalsieho boja tak pojdem na kontrolne sono k nemu. Stale to je blizsie ako Brno a mam nedaleko svokru...je dobry?
2. jún 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin my sme boli cely vikend u sestry.... jaaj tazky to bol viiikend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kako23 je naozaj skvely.... aspon pri mne stale bol... on predtým pracoval v RF...vie presne co robi a mozes sa spolahnut, ze ked ta prezrie, tak ti povie presne to, co v RF lekar.... u mna sa stale zhodne aj s dalsim postupom.. presne mi vie povedat kedy asi bude ET, kedy co dalej pichat... naozaj...vie co robi.... je to odbornik... :slight_smile:
2. jún 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok