Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
4. jún 2014

@rebeka33 jaaj moja, lenze ja nepijeem🙂!!Sak keby som dala kazdy vecer 2dc vina, tak som ozrataaaaa 😀 😀 😀 !!!

Inaak v sobotu rano o 8:00 ma caka OPU🙂!!Takze ak tam budete vidiet matohu, tak to som jaa🙂

falin
5. jún 2014

@lienkalienocka - asi viacere rozmyslaju ze im zdupkaju 😎 . Mna sa uz preplacanie netyka, tak u nich zatial zostanem

@rebeka33 - drzim palceky aby nebolo iba biochemicke 😉 Kolky den budes zajtra?

@gagirl - za malo 😉 a prajem ti nech ti to preplatia, lebo su to riadne palky 😖
Inac mne sa ta otvorenost na Stelclovi paci. Povie ti na rovinu aj neprijemne veci. Proste to vie tak dobre podat

falin
5. jún 2014

@zabka1124 - nech je dobra urodicka 😉

ina7
5. jún 2014

@gagirl Ja som tiez stala pred volbou ci poistovna alebo samoplatca na soft. Ostava mi cez poistovnu uz len jeden pokus. Koudelka mi poradil ze skusme teraz soft co stoji menej, je to zamerane skor na kvalitu ako kvantitu vajicok. A ak by to nevyslo, tak mozeme dat klasicke ivf cez poistovnu. V rozhodovani "pomohla" aj dovera, ktora preatala preplacat. Ale hlavne silny faktor bolo aj to ze sme mohli hned zacat a nemusela som 3 mesiace obhanat nejake papiere. Ked uz som sa rozhodla ist do toho, tak z psychologickeho hladiska bolo pre mna dolezite necakat. A ze necpem do seba zbytocne vela hormonov. Protokol mam clostyl 1-0-1 prvych 5 dni a dve ampulky merionalu k tomu. Pri predchadzajucej stimulacii som pichala dvojnasobne mnozstvo merionalu. Ak mi nesadne tento sposob tak zmenim poistovnu a v novom roku idem cez poistovnu. Toho pol roka budem mat akurat na zotavenie a odburanie hormonov z tela.

speranza1
5. jún 2014

dobre ranko dievcata.....endometrium na jedenasty den cyklu je 10 mm.... vsetko je zatial OK 🙂

rebeka33
5. jún 2014

@skaredekacatko joj moja,ja tehotniem skoro10r. Takze vysetreni mam kopu. Vlastne vsetky 😀 . Ale ked som prisla do rf zistila som ,ze su dost zbytocne. Da sa brat claxene(fragmin),prednison( medrol), femibion800 a to je vsetko co aj beriem. Nic ine sa neda, tak by som uz este raz necakala mesiace na vysledky. Z dg. Mm otras sp. a ja zasa zlahematologia. Takze jeden to nevie urobit druhy donosit nosme mi ale.dvojka 😀 .
@haimi ja som este na materskej "dovolenke" takze sa tazko oddychuje,e Simi je tolerantne dieta. No co jej chuda ostava 😀

rebeka33
5. jún 2014

@falin dnes som asi 11den,lebo neviem ci pocitat aj den vkladu,kedze to bolo rano7.45.to by som bola 12ty. Ciarka silnie tak dufam, zeto bude o.k.

tinkatinulka
5. jún 2014

@speranza1 super kocka tak len pekne nachystaj vinecko, mrkvovojablckovy kosicek, a ananas a ide sa nato..kedy?

dalida
5. jún 2014

Ahojte, spolubojovnice moje. 🙂 Často sem neprispievam, no dnes mi to neda 🙂 Vcera som bola na kontrolnom UTZ za mojim Koudym...Boli sme objednani po obede o 15.15... no a my sme dosli o pol hodiny neskor... kolony aut na Brnenskej dialnici nas brzdili... a my sme pol kilomentra isli 40min. ! 😒 Bola som nervozna, unavena... achhhhhhhh... jooooooo.. no dolezite je,ze stimulka ako tak zabera....

@rebeka33 tesim sa z pozitivneho testika 🙂

speranza1
5. jún 2014

@tinkatinulka nepijem ziadne vinecko, lebo v sobotu som si dala...a bolo mi strasne ale neskutocne zle.... ja neviem, ci ten medrol v kombinacii s alkoholom...ale neskutocne ma boli zaludok ... takze ziadne vinko a ani nic ine... 😀 😀 🙂
a KET mam 11steho

falin
5. jún 2014

@ina7 - podla mna si sa dobre rozhodla 😉 a psychika robi vela. Ja som mala viackrat stimulku clostyl + merional / menopur, ale v inych mnozstvav (clostyl 1-1-1 a k tomu 75 jedn. m) a mne vzdy zabrala. Tak drzim palceky nech sadne

@speranza1 - ahojky kočka zlatá, peknu perinku chystas drobciatku 🙂 a mas krasny datum na vklad. Drzim silno palceky 😵

@rebeka33 - den vkladu nepocitas, aj ked to bolo rano. Zajtrra teda mozes ist na krv. Som rada ze ciarka silnie. Bolo by super kebyze sa vam to vyjde a Simka ma surodenca. Inac my mame podobne dg ako vy, ale nam surodenec zatial nevysiel 😖

speranza1
5. jún 2014

@falin dakujem moja... 🙂

ludinka
5. jún 2014

@speranza1 ja mam ket az v piatok 🙂 takze som za tebou v zevese 😀 drzme si palce!!

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

skaredekacatko
5. jún 2014

@rebeka33 oka tak to všetko plánujem aj ja brať doki naordinoval už teraz som brala ale kedže vajká praskli tak nič nebolo. a tiež som začala jesť vitamíny s kys. listovou a pod. a chystám sa do kúpeĺov tak dúfaťt že už potom už nič nestojí v ceste a šup na to.

mimika1973
5. jún 2014

@gagirl 37r este nie je vela na vek! ;) Ja viem, doktori radi strasia ohladom toho, ale maminkou mozes byt kludne aj do 45! 🙂
Tak fajn, ze dobry dojem z nich mas, nech aj vysledok je dobry, oni maju dobre skusenosti aj pristup, co je velmi dolezite veru. 🙂
Skuste teda cez tu poistovnu, vsak mate narok na to, no nie? a ked by nahodou nic z toho, tak na dalsi pokus ako samoplatca na ten soft co ti navrhuju tiez, keby tak uz malo byt... ale dufam, ze prvy pokus vyjde! 😵

miscok
5. jún 2014

@ina7 Ja som bola tiez pocas stimulky na svadbe a nic sa nestalo.Len som nepila alkohol-kedze som bola aj tak sofer 😉

miscok
5. jún 2014

Baby,mam k dispozicii 28 kapsuliek Utrosu.Ak by ste niektora potrebovala,dajte vediet,rada poslem.

speranza1
5. jún 2014

@ludinka a ty si dnes ktory DC? a aka bola sliznica??? 🙂

ina7
5. jún 2014

Kocky, nasla sm doma z predosleho pokusu utros jedno balenie. Exp. 04 2014. Myslite ze je v pohode?

ivetahe
5. jún 2014

Iveta hu chcem sa opytat,som po prvom neuspesnom IVF Martin,schvalili mi aj druhu ziadost,ale rozhodli sme se ist do Brna Reprofit ,aky je postup.

rebeka33
5. jún 2014

@ivetahe
@ivetahe zavolaj tam a prihlas sa na konzultaciu. pozor budú chcieť vedieť ku komu.

rebeka33
5. jún 2014

@falin na zajtra mam napisane test z RF ,ale nebude to skoro na krv. trocha som posera, že zasa bude 180 😕 a do pondelka sa zblaznim. neboj bude aj surodenec len sa nesmieme vzdať, ved aj môj je to 3 pokus od septembra vkuse niečo beriem pichám 😀

zabka1124
5. jún 2014

@falin dakujem, dufam, ze uz budu zrele 🙂🙂🙂🙂Teraz bude opu uz na 11DC🙂

zabka1124
5. jún 2014

Presnee baby , vek nie je az tak dolezity a coze je to 37????JA mam kolegyne v robote a jedna ma 2jicky a ona ma 44rokov(tento rok) a druha pred mesiacom porodila ako 43 rocna dievcatko🙂!!!!!!
A myslim, ze isli tiez cez IVF🙂!

radina
5. jún 2014

Ahojte kocky, potrebujem urgentne poradit. Aku davku ovitrelle ste pichali pred OPU? mne dali 2 pera, ale v rozpise mi napisali 1. myslite, ze sa to picha aj v den ET? prosim poradte, lebo dnes v noci to picham 😉 diky

rebeka33
5. jún 2014

@radina nikdy wom to nemala ,ale ak je to iste ako pregnyl tak vacsinou je davka 5000mj. Ale jednoznacne zavolaj na nonstop linku 😔

radina
5. jún 2014

@rebeka33 teraz nemam ivf v RF, som na zakroku na SR, ale inak som aj v RF 🙂 tak jedno to pero zopoveda 6500 iu. tak si asi pichnem len jedno, nech mi vajka nepopukaju skor ako maju 😝 diky

ivetahe
5. jún 2014

argenri@donatela ,aky jepostup schvalenia Ivf v Brne, prve som absolvovala v Martine neuspesne,schvalili mi aj druhy na Slov.ale uz tam nechcem ist,rozhodla som sa pre Brno.ivetaHu

izzie27
5. jún 2014

@speranza1 dakujem velmi pekne a verim, ze sa pridas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre