Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

misaelka
6. jún 2014

ahojte babiky naozaj niktora neviete, ako dlho sa caka na darovane vajicka? dnes som volala s druhym CAR a tam mi povedali ze 1rok a to cakam uz od novembra 2013 😔 aspon tak orientacne @miskanr1 @jahoda333 @tlucka @lahla prepacte ze vas oznacujem som tu nova neviem koho sa spytat ☹

rebeka33
6. jún 2014

@misaelka nemam osobnu skusenosť,ale urcite ti na konzultacii povedia približne kedy a viem,že to zavisi aj od tvojich poziadaviek na darkyňu. Ale rok tu baby nečakali. To je veľa.

rebeka33
6. jún 2014

@ivetahe koľko???? toľko som ešte v RF neplatila. No sk. vseobecna ti to schvali relativne rychlo, niekto pisal,že ta 2 tyždne. 😉

misaelka
6. jún 2014

@rebeka33 dakujem za info vsetko to beriem ale 1,5roka cakania... pride mi, ze na mna kaslu... asi pre nich nie som dost lukrativny a perspektivny klient, ci co ☹ dokonca v minulom car som zacala chodit s tym, ze sa mi kvôli genetickej poruche netvoria vajka a zacala mi predpisovat lieky na stimulaciu vajecnikov... no mala som dost ☹

izzie27
6. jún 2014

@rebeka33 pekne cisielko gratulujem 🙂

rebeka33
6. jún 2014

@misaelka to v RF čakaš 1,5 roka?

misaelka
6. jún 2014

@rebeka33 nie v jednom slovenskom CAR no kvoli vyssie uvedenu a dlhemu cakaniu som sa rozhodla objednat do brna.a este necakam 1,5 roka cakam zatial od novembra 2013 a dnes mi povedali, ze este cca rok budem, takze to vychadza na 1,5 roka. takze dufam, ze v brne budem spokojnejsia.

rebeka33
6. jún 2014

@misaelka určite budes spokojnejšia

miskanr1
7. jún 2014

@misaelka ahoj skús sa opýtať aj v RF. Ja osobne neviem. Ja mam svoje vajka v pohode u nas je problem so speriami. Ale najlepšie ti povedia len v CAR

miskanr1
7. jún 2014

@misaelka a ake mas požiadavky na darkinu?

falin
7. jún 2014

@tlucka si zlatá 😉 a verim ze vam to vyjde 😉 aj všetkým ostatným kocenam, pekne postupne. Teraz je na rade Speri

misaelka
7. jún 2014

@miskanr1 ani nie nijake velke hnede vlasy, oci vyska do 170, na postave nezalezi.vzdelanie idealne VS minimalne SS vzdelanie s maturitou. ale myslim si ze podmienka aby zenu prijali ako darkynu je, ze musi mat najmenej maturu, takze toto odpada.

jahoda333
7. jún 2014

@misaelka v rf sa dlho necaka tu na slovensku sa caka rok ale tam mi doky povedal ze do pol roka aj menej lebo ked som bola prvy krat tak sme sa bavili aj na tuto temu ze darovane ale nakoniec sme o nepotrebovali mali sme jedno vlastne vajko a je z neho krasny chlapcek doky sa smial ze takych blondavych ako ste vy tu kame na vyber haha takze aj do troch mesiacov sa niekedy zadari 🙂 😉

misaelka
7. jún 2014

@jahoda333
@miskanr1
dakujem za infosky za vase prispevky, ukludnili ste ma...

korenka17
7. jún 2014

ahojte,práve dnes som bola na OPU v Brne,mala som 4 zrelé vajíčka,tak uvidíme,zajtra mám volať po 13-tej...snád budú vyvýjajúce sa embriá 😵

haimi
7. jún 2014

@majkulik ahoj, ako si dopadla. Dufam, ze dobre 🙂

franzziska
8. jún 2014

ahojte je tu nejaka ktora uz absolvovala ivf s darovanymi vajickami?

korenka17
8. jún 2014

chcem sa ja opýtať...dávam si utrogestan,4-0-4...je to bežná dávka?

rebeka33
8. jún 2014

@korenka17 ano ja ho beriem rovnako.

korenka17
8. jún 2014

@rebeka33 ...aj si ho zohnala?...ja som ešte mala z neúspechu v novembri,ešte mám 2,5 balenia,ale to sa rýchlo minie.Ešte beriem Estrimax 3x1.Tiež čakáš na embrio a potom vklad?

majkulik
8. jún 2014

@haimi ahojky, nie dobre. embryjka, kt vlozili sa neujali napriek embryoglue a nemame nic v RF zamrazene. Takze nas poslali na imunologicke a geneticke vysetrenia. 😔
V GF mame este jednu slamku, ale pokial nebudeme mat vysledky, tak sa ani nebudeme pokusat o KET.
A ty ako postupujes? Idete do dalsieho kola stimulky? Ak ano, tak ako ti to nastavil?

janedoe
8. jún 2014

Taaaaaaaaaaaaakkk prva moja pichnuta injekcia v zivote a zajtra IUI v RF, tak drzte palec 🙂 Mame 2 krasne vajka, tak nech sa aspon jedno podari.

korenka17
8. jún 2014

práve som tam volala a mám 3 embriá zo 4,netuším,koľko dní budú kultivovať...

diska
8. jún 2014

Ahojte baby,je tu niekto kto chodi k Mudr.Vitouskovej?
Este mam otazku oholadom sliznice mam taky problem,ze ju mam stale velmi vysoku je tu niekto s podobnym problemom ? a radmi ako to riesit? Dakujem.

tinka9075
8. jún 2014

@janedoe ahoj držím palce ja mám z iui a dvoch vajok dvojičky 🙂 🙂

gagirl
8. jún 2014

ahojte.tie kocky co ste cakali na schvalenie ivf z vseobecnej poistovne kolko trvalo kym vam to schvalili cca?dakujem🙂

ivetahe
8. jún 2014

Iveta Hu ja som po neusp.IVF v Martine,mala som nizky hormon takze vajicok bolo malo po stimulke zacala som Estrimax +Dufaston 3 m,potom Menopur 3 amp.+1 voda a Difereline kazdy den po dobu 1O dni,ziskali iba 3 vajicka ,ostatne boli prazdne co je malo,potransfere na dalsi den boli 2 jedno vlozili, a dalsie o dva dni stopli lebo sa slabo delilo,na 9 den bolest v podbrusku a sinenie,dalsi den krvacanie sko menzes o obrovska bolest v podbrusku cely den a noc aj napriek utrogestanu.Bolo po vsetkom.

rebeka33
8. jún 2014

@korenka17 je ho uz zasa dostať. až na to ,že si ho platiš cely . nie, ja som po vklade a pozitivnom teste. 🙂 zajtra doki a dufam,že to zvladnem 9mesiacov.

zabka1124
8. jún 2014

@korenka17 ahoooj ja som bola na OPu v sobotu, my sme mali 5 zrelych vajicok🙂!!Ty si volala aj dnes?Boli tam???Lebo mne Dr.Kozumplik povedal,ze si mam zavolat az v pondelok 😒 !!!A vklad budem mat asi vo stvrtok, ak nieco bude!!!Drzime prsteky!

Inak baby mne zas robil opu Dr.Kozumplik, presne ako pred dvomi rokmi 😀 😀 😀 !!!!

haimi
8. jún 2014

@rebeka33 perfektneeeeee, drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre