• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. marca 2017 
@nelly3 no veď v BB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - cauko, ty uz si si aj Bielca prisvojila??? Nejaka "skromna" si :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
do "rici" cholky dokopte ma niekto na tú imunológiu do Nitry please :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mne sa už nikde nechce trepať :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. jún 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin jafné :grinning: :grinning: :grinning: ja už uňho aj virtuálne rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem, tak vidim, ze si moj pripad :slight_smile: mas pravdu, nie je sa kam ponahlat :slight_smile: ja aj tak pevne verim, ze nam to opat vyjde na 1x :slight_smile:
12. jún 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no este ze beries ohlad.... chces aby som sa rozrusila??? chces ma mat na svedomi???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... a ja na @nelly3 nedam dopustit.... nech by robila cokolvek...je to "nasa" verna kamka :wink: :slight_smile: (rispect)
12. jún 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 jafné, že beriem ohľad veď vieš, že v malom hrnci rýchlo vzkypí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: idem ti poslať srdiečko pre malé srdiečko v brušku :grinning: :grinning: :grinning:. Už sem potom nepáchnem idem sa dať naklonovať lebo mám práce na 100 životov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: do "pise" veď ja nemám kedy ani tehotnieť :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 dakujem za srdiecko :dizzy_face: ... neviem, v com to je...ale aj ja mam pocit, ze od januara tohto roku... mam neskutocne ale neskutocne vela prace.... cmuuuk a utekam pracovat aj aj.... paaaaaa
12. jún 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
nebola som, nejako teraz sa mi nechce nic riesit, pockam na teba do septembra vis :wink:
12. jún 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Speri, moooc drzim palceky.... :wink: tfuj tfuj pre stastie...a pekne pi cerstvy ananas..u nas tak dobre zabral.... a je to krasna kvalita :wink: drzkaj sa a pohodicka :wink:
12. jún 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Speri, tak sa tesim. Embrijko krásnej velkosti a kvality. Ja viem že teraz to dáte. Drzkajte sa.<3<3<3
12. jún 2014 o 11:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 U nás zabralo 2dc moravského červeného vína v den vkladů a nasledujuci deň.
12. jún 2014 o 11:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@argenti ahoj chcem sa spytat kazda ktorej sa zadarilo pila vinecko, myslis ze je to fakt v tom?
12. jún 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ano ja som pila :wink:
12. jún 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no pondelok mam vklad neviem ci uz to ma nejaky vyznam :unamused: aby sa clovek dal aj na pitie kvoli babenku :grinning: ktory pokus sa ti zadaril ak sa smiem spytat?
12. jún 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a ten ananas mozem aj po vklade?
12. jún 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ja som pila aj pred vkladom aj po vklade...boye teray vzyeram ako alkoholik.. :wink: .ale normalne pohar vinka denne... :wink: a po vklade som pila denne ananasovy dzus ak sa dal cerstvy a jedla postruhanu mrkvu s jablckom a citronom pokvapkane...a vysiel hned prvy KET :wink:
12. jún 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ten urcite po vklade...hned ako sme vysli, isli sme sa napapat a hned som si dala :wink:
12. jún 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak je na case aby som zacala aj ja , dakujem za rady dufam, ze aj mne zaberu a tebe zelam aby ste to dotiahli do uspesneho konca :slight_smile:
12. jún 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 Myslím, že niečo na tom bude. Predtym som sa bála dat si vinko, ale teraz mi ho pri vklade odporucila doktorka. V den vkladu a nasledujuci deň po 2-3dc.
12. jún 2014 o 12:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 tak to mooooc drzim palceky :wink:
12. jún 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a este otazocka davali ti 1 ci 2 embrijka?
12. jún 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ja som nechcela dve...jednak som taka uzka a bala som sa....a myslim, ze jedno ma potom lepsi priestor na vyvoj :wink:
12. jún 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe to je tiez pravda :grinning: v nedelu mi maju volat kvoli mrazacikom tak sa aj troska obavam, ale bude co ma prist a snad to preziju :grinning:
12. jún 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 aj ja si myslim ze je lepsie dat vlozit jedno, predsa len je tam velke riziko pocas tehu, aj predcasneho porodu a podobne, navyse ja som zazila aj mimomaternicove po ivf a nechcem si predstavit ze okrem toho by som mala aj druhev maternici a muselo by ist koli tomu prec... :unamused:
12. jún 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka aj tak je to zvlastne ze pri IVF vznikaju mimomaternicove tehu, ako keby embrijko zaradilo spiatocku a uhniezdi sa vo vajcovode no nie? a teraz si ako na tom?
12. jún 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 mmt vznika preto lebo embrio zavadzaju do maternice spolu s tekutinou v ktorej to embrio plava ,a ked sa to este poda hlbsie tak sa lahko dostane do vajcovodu....no a ked sa zavadza hatchujuca blastocysta tak uz sa nestihne vratit naspat ale zostne prichytena tam.....
bohuzial je to jeden z vedlajsich ,,ucinkov ,,ivf :unamused:
ja som momentalne po kupeloch a chytsam sa na KET
12. jún 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka a chodis do Brna? tak budes pekne oddychnuta a zadari sa urcite :grinning:
12. jún 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem za odpoved...a ake lieky si beru na rast sliznice? od kedy sa zacinaju uzivat po MS? vopred dik
12. jún 2014 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Hlasim sa po OPU. Dakujem za drzanie palcov, pomohlo:slight_smile:
Uroda pekna, odobrali mi 16 vajok, z toho 13 uplne zrelych a 2 mozno este dozreju. Zajtra po 13h mam volat kvoli embryam...
Trosku som ubolena, dufam, ze zvladnem zajtra pracu...
@leontinka27
@rebeka33
@argenti
12. jún 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok