Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

donatela
15. jún 2014

@leontinka27
@dalida
Ako dievcence? Co brusko, este pobolieva? Na mna to dolahlo vcera vecer.... Asi som bola cez den moc akcna:( Brucho som mala akoby som zhltla balon... Ale cez noc som bola asi 3x na wc a teraz dobre.
co drobatka, dari sa im?
Baby ako davate utros? Davka 4-0-4. Davate ho vzdy v konkretnu hodinu, alebo si davate konkretny casovy odstup medzi rannou a vecernou davkou, alebo je to jedno?

nelly3
15. jún 2014

@donatela
ja som si ho davala pred pracou t.j. rano o 7.00 hod. a potom vecer o 19. hod. 😉

korenka17
15. jún 2014

@donatela ahoj,podľa mňa je to jedno,ked vstanem,dám utroš 4 tbl a ked idem spať,zas dám 4 tbl,už si zvykám,aj na slipové vložky,ešteže som doma do konca bud.týždňa,lebo moc príjemné to teda nieje.
len sa pekne opatruj a híčkaj! 🙂

dalida
15. jún 2014

@donatela brusko mam stale nafuknute... stav rovnaky ako vcera. Bez zmeny... som taka tucna baby moje 😔 Pozriem sa na seba a je mi do placu 😢 Bublinky sa dufam maju dobre... vcera som ich kontrolovala oplodnili sa vsetky... uvidime ako to bude vyzerat dnes...

korenka17
15. jún 2014

baby,mám na vás otázky: mala som vloženú vo štvrtok časnú blastocystu...je to dobre,či?
pichám si stále Fraxiparine do podbruška,netreba zmeniť miesto?
aký test si mám kúpiť?
Ďakujem za odpovede babuľky a želám krásnu nedeľu! 😎

speranza1
15. jún 2014

@korenka17 ano je to uplne v poriadku vkladat casnu blast.,
A fraxik som si pichala uz aj do ramena, stehna, zadocku a samozrejme najvhodnejsie je to do bruska 🙂 ...zelam veeela stasticka a trpezlivosti pri cakani na vysledok 😵

ludinka
15. jún 2014

@kako23 ahoj, ano uz je ,,doma,, 🙂 drz palec

rebeka33
15. jún 2014

@dalida nic si z toho nerob . ja vyzerám tehotnejsie ako moja svagrina v 6 mesiaci. Uz sa ma opýtali kedy mám termin 😀 😀 😀 . Ak nepôjdes na vklad tak sa splasnes ,ak pôjdes tak to utrač este zhorší.. Ja si musim ist kupiť tehu nohavice ,lebo nič neoblečiem. 😵hlavne nech je vo štvrtok srdirčko. 😉
@korenka17 ja som mala tiež EB , testy doporučujem papierikove nie krabičkove. s citlivistou 10mj. Bud mamatesty a teraz boli dobre gravitest10 tri v jednom .pekne široké pasiky a dosť skoro ukazovali duchov. na 5-6deň od vkladu. fraxik stale do bruska, aj pri Simi 9,esiacov a dalo sa to. 😵

donatela
15. jún 2014

@leontinka27 veeeeľmmi ti držím palce na zajtra!!! nech sa drobatku u teba páči!

donatela
15. jún 2014

Babule, dnes potvrdený termín vkladu, ET v utorok o 11h.

zabka1124
15. jún 2014

Baby len na chvilocku, dovolenka super , len sa dost ochladilo!! Drzim vam vsetkym vsetky prsteky

zabka1124
15. jún 2014

@donatela supeeeer

donatela
15. jún 2014

@zabka1124 užívaj dovču...🙂 dobre, že sa ochladilo, aspoň ti nebude ľúto, že sa nemôžeš kúpať 😀 😀 😀

korenka17
15. jún 2014

@rebeka33 veľmi ti dakujem za odpovede,pomohli mi ukludniť dušičku,tak už len čakať... 😵

korenka17
15. jún 2014

@donatela ...tak nech sa zapáči na prvý pohľad u teba,držím palce!

donatela
15. jún 2014

@korenka17 ďakujem🙂 keď už sú embrya "naprosto luxusní" (ako mi povedal dr. koudelka v telefóne), že aj moja maternica bude "luxusní" a drobcovi sa tam hádam bude páčiť až do pôrodu... 😀 😀 😀
ty kedy plánuješ testovať?

gagirl
15. jún 2014

Tak ziadost do poistovne podana v piatok..som zvedava kedy sa ozvu..a verim ze nam to schvalia..🙂

speranza1
16. jún 2014

krasne ranko zienky, ako sa vasm vsetkym dari? 🙂 Aky bol vikendik? 😉 🙂

dalida
16. jún 2014

@speranza1 ahoj speri 🙂 Mne sa dari super... OHSS ustupilo... a hadajte kde som??? v praci 🙂

speranza1
16. jún 2014

@dalida supeeer.... a kedy bude ET? 🙂

falin
16. jún 2014

@speranza1 - dobre ranko moja tebe i vsetkym kočenam 🙂
Vikendik super, len akosi prilis rychlo ubehol a znova sme v praci 😎
Ty ako?

dalida
16. jún 2014

@speranza1 no.. vychadza to na stredu. Bublinky sa zatial drzia... vcera sa vyvijali vsetky... tak uvidime, ako sa im bude darit dnes.

speranza1
16. jún 2014

@falin ja dobre.... vsetko ide presne tak ako stale predtým, ked vies na co narazam.....ale co uz.... a vikend... bol pekny..len kratky 😉 .... a taktiez som uz v praci.... 🙂

speranza1
16. jún 2014

@dalida to je supeeer....a ak pojde vsetko tak ako ma, kolko by ste chceli vkladat? jedno? alebo aj dve?

dalida
16. jún 2014

@speranza1 speri, asi si necham poradit od Koudyho. Ja by som bola aj za dve... Chcela by som mať dvojicky 🙂 chlapca a dievcatako 🙂

speranza1
16. jún 2014

@dalida ja som mala vkladane aj po jedno a aj po dve.... ale poviem ti pravdu...neviem si predstavit seba s dvojickami 😀 😀 😀 😀

falin
16. jún 2014

@speranza1 - viem moja, a bola by som rada kebyze to ma ine smerovanie. Nadej zomiera posledna ....

speranza1
16. jún 2014

@falin presne tak 🙂

donatela
16. jún 2014

Kocky, prosim o radu...
My cheme vkladat len 1 E. Vravela som to Stelclovi este na prvej konzultacii. Budu na to v utorok pripraveni, alebo este tam bude priestor na diskusiu pred ET? Bola by som nerada, keby boli pripraveni na vklad dvoch kvoli mojmu veku... Chceme fakt len jedno. Uz sme skusli dve a nedopadlo to dobre:(
Mam tam este volat / pisat kvoli tomu? Lebo vcera v telefone mi povedali, ze dnes uz volat kvoli embryam nemusim...

speranza1
16. jún 2014

@donatela nic sa neboj... oni budu pripravení na vsetko...a ak chcete vkladat len jedno, tak budete mat vlozene len jedno embryjko...nic sa neboj... vela stastia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre