Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
18. jún 2014

@speranza1 - ahojky 😉 , dnes taky priemerny pracovny den 😝 , ale slniecko svieti, je vonku krasnej, malej poobede odpadol kruzok, tak som rozmyslala ze sa spolu pustime do sitia babiky. Mala strasne chce aby sme nieco sili, len som trochu v tomto smere lava 😕 , ale aspon sa pokusime. Kd vidim ake krasne "dielka" vytvoria mnohe maminy, tak len zasnem.
A ty ako? Dari sa ti sustredit na pracu? Alebo ti odlietavaju myslienky k drobciatku?

falin
18. jún 2014

@rebeka33 - na zajtra drzim palceky, aby bolo krasne srdiecko

speranza1
18. jún 2014

@falin my sme najnovsie zacali s mm malovat akrylom na platno.... 🙂 😉 .. je to uzasny relax....
a v praci pracujem..ale vies ako to je...aj keby clovek neviem ako chcel, tak sa neda nemysliet na "to"...samozrejme, ze chvilkami na to zabudnem...ale potom sa znova zamyslim... co bude potom a ako pokracovat dalej...

donatela
18. jún 2014

@sasa1983 tak ti prajem, nech uz mas bezproblemove tehu🙂🙂 ja som mala vcera ET.

sasa1983
18. jún 2014

@donatela tak to držím palce...dali ste 1dno?

donatela
18. jún 2014

@gagirl vzala som si dovolenku na 3 dni vratane ET. V piatok uz idem do prace. Ale ani teraz celkom nelezim. Len nech som predsa viac v klude a nech nie som v tom nasom open space plnom bakterii...

donatela
18. jún 2014

@sasa1983 ano, my sme chceli len jedno. HB1. Take sme tu na Sk pri 1.ivf nemali, tak snad sa drobcekovi bude pacit 😉

donatela
18. jún 2014

@falin nehnevaj sa, ale nechcem byt v tabulecke... Asi som sisi, ale som poverciva🙂🙂

donatela
18. jún 2014

@dalida drzim palce na dnes, nech dobre vyberu🙂

korenka17
18. jún 2014

@gagirl ...nuž najorv budem testovať,ak ovšem do vtedy nepríde mrcha 😖 ,testujem 24.6.,ak bude s dvoma //,tak ihned volám Dr. na odber krvi a potvrdenie tehu a potom...nejdem predbiehať radšej 🙂

donatela
18. jún 2014

@korenka17 a ako sa citis? Bolesti ustupili?

gagirl
18. jún 2014

@donatela jasne..ja som bola vzdy doma po vklade az do odberu..mam dost tazku robotu.pred ivf aj pocas stimulky..robim v nemocnici tak radsej..nech neochoriem..a potrebovala som si aj trocha oddychnut..teraz budem tiez doma ...ale neviem este ci uz od stimulky..uvidim..tak oddychuj pekne..🙂

korenka17
18. jún 2014

@donatela ano,bolesti už trošku ustúpili,ale poviem,tie,čo som mala predošlú noc ma riadne vystrašili!Dnes sa cítim fajn,idem žehliť trošku a potom variť,práčka už perie 3.várku,periem celý týždeň všetky hrubé svetre,mikiny...nepotrebuješ niečo oprať,hehe 😀

donatela
18. jún 2014

@korenka17 tak to je super, ze uz ti je fajn! Nech to tak uz ostane🙂
Ze by som ti nieco doniesla z BA do BB?🙂🙂 My sme zasa s muzom v nedelu na striedacku zehlili. Asi 6 pracok. Uz sme nemali co nosit!!! Ja neznasam zehlenie, hlavne muzove kosele:(:(:(

gagik
18. jún 2014

baby, podarilo sa niektrorej IVF aj s ťažkým stupnom endometriozy IV st.?

sasa1983
18. jún 2014

@donatela budem na Teba myslieť, to je krásne embryjko..

nelly3
18. jún 2014

@gagik
no ja mam endometriozu IV. stupen a zatial sa mi nepodarilo, ale urcite sa podari 😉 sice minuly rok KET som mala pozitivnu krv a tehotenske testy, ale nasledne som zacala spinit a potom krvacat, takze nic z toho nebolo 😔

falin
18. jún 2014

@donatela - nehnevam sa, v pohode 😎 , ja len ci nechces.
Nech to tentoraz vyjde 😉

falin
18. jún 2014

@nelly3 - ahoj Nelus, ako sa mas?

nelly3
18. jún 2014

@falin
ahoj a tak pracovne.

gagik
18. jún 2014

@nelly3 no ci ma vobec vyznam sa snazit, ked to tam mam celé zlé

nelly3
18. jún 2014

@gagik
urcite ma, kto nebojuje, ten nevyhra 😉

leontinka27
18. jún 2014

@bradik blahozelam k tehu.nam nakoniec nezostalo nic namrazenie ☹ som smutna ale dufam ze sa to podari tento krat.
@dalida ahoj no co ako kolko ste si dali vlozit.tak uz len dufat ze sa bude bublinkam u teba pacit,ale urcite bude.

leontinka27
18. jún 2014

@ina7 ahoj som blondinka 😉 .no fakt asi je to priroda.ale ked uz nemam mrazakov aspon aby to vyslo ano mam dve bublinky v brusku....tak dufam ze sa iom dari..a ty ako kedy testujes
@donatela no asi sme sa napochopili,ale u mna to robia asi aj hormony 😀 to dlhe vedenie.

Baby drzim palce aby nam to cakatelkam - snazilkam tento krat vyslo, aby sme si nasli // na teste!!!!!!!!!
a baby po vklade mate aj niejake bolesti v brusku pichanie alebo nieco podobne?
A inak co sa tyka testovania na 8-9 den ukazalo aj mne...kedysi. 😒

ludinka
18. jún 2014

@leontinka27 ahoj nejake pichanie mam ale to som mala vzdy takze radsej to ani nesledujem 😉
podla mna 8-9 este nemusi nic ukazat, ale 10 by uz mohlo-kazdopadne je to individualne-niekto ma uz 7 den kolajnice

leontinka27
18. jún 2014

@ludinka tak tak pichanie nic neznamena....no testy som mala pozitivne sice na 8 ,9 den a aj tak dieta nemam.takze u mna pozitivny test nic neznamena.ale dufam ze sa to podarilo .......a kazdej z nas aby sa to podarilo.... 🙂

misaelka
18. jún 2014

mna by zaujimalo ci mam ist do poistovne ohladom schvalenia ivf este pred 1.konzultaciou alebo staci az dodatocne? v RF mi povedali, ze staci po, v poistovni ze pred... tak si vyberte, ja som z toho jelen... ako ste to mali vy? 😕
inac tehulkam zelam bezproblemove tehotenstvo a vam cakatelkam // 😔
@nelly3
@leontinka27
@sasa1983
@falin
@rebeka33

ludinka
18. jún 2014

@leontinka27 mne nepomohlo ani hcg 5900 aj tak to bolo mmt 🙄
takze ja som v stadiu ze ani pozitivny test ma este nebude tesit (teda tak uplne ako ked to bolo prvy krat)

@misaelka pokial viem tak je to jedno, jeden papier ti musia dat v rf, dalsi doktor jeden vypisujes ty a do poistovne to potom podavas naraz....

leontinka27
18. jún 2014

@misaelka ja ti neporadim ja som bez poistovne.lebo poistovne vedia uhradzat liecbu narkomanom,alkoholikom zadarmo aj 10 x ale babam co nemozu otehotniet len 3 cykly.takze to je spravodlivost.a pri tom alkoholik a drogista si zato moze sam.ale niektore zeny maju choroby a preto nemozu mat baby.ale to poistovne nezaujima.

leontinka27
18. jún 2014

@ludinka to poznam aj moje bolo prve mmt, druhe biochemicke a ostatne ani tuk.takze sme na tom rovnako....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre