Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
19. jún 2014

@rebeka33 Urcite sa moc tesis, je to krasa. Uz pojde vsetko ako po masle. 🙂

jahoda333
19. jún 2014

@speranza1 dakujeme velmi pekne 😉

melisska
19. jún 2014

@dalida pfuj,pfuj pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵

rebeka33
19. jún 2014

Dakujem vsetkym.
@ina7 zacnem sa viac tesit po 3 mesiacoch. Ja som uz mala tri potraty 8,9,12tt. Ale snad teraz z vsetoymi liekmi bude o.k. a nasli sme vsetky chyby.😉

korenka17
19. jún 2014

@leontinka27 dnes som mala 1x taký vodový výtok aj ja,musela som sa sprchnúť a dala som si dve slipovky,lebo mne je málo jedna,nie kôli absorbovaniu,ale kôli dlžke,takže jednu mám úplne vpredu,dryhú úplne vzadu a aj tak mi niekedy mimo nej pretečie,sakra!....ešteže som doma,ale bud.týždeň v práci,to už neviem,neviem 😖

misaelka
19. jún 2014

@falin vszp

ludinka
20. jún 2014

@korenka17 ahoj tak ako este netestujes 😀
mna uz to zacina matat, esteze nemam zasobu testov....

melisska
20. jún 2014

@rebeka33 silne držííííííííííííííme palceky moja 😵

dalida
20. jún 2014

@rebeka33 teraz to uz bude dobre, neboj 😉 Mam z teba velku radost 😵 P.s. podrz miesto v tehu vlaku, chcela by som ist tou istou trasou 😀

dalida
20. jún 2014

@ludinka
@korenka17 a kolko dni ste po ET?

ludinka
20. jún 2014

@dalida joj ja len 7. den....este je cas na testy 😅

dalida
20. jún 2014

@ludinka myslim si, ze ano. Dva tyzdne su dlheeeeee.... pozitivne je, ze polovicku uz mas za sebou 😉

speranza1
20. jún 2014

@ludinka
@korenka17 krasne ranko baby...ako sa mate?

ludinka
20. jún 2014

@dalida ved aspon to ze polivica za mnou-teraz uz cakam nejake priznaky a nic 😖

@speranza1 tak normalne a ty? tebe sa to testovanie najviac blizi 😉

speranza1
20. jún 2014

@ludinka 😀 😀 😀 😀 😀 nevadi draha...ani ja nemam príznaky...... hej testovat budem v pondelok..... 😉

donatela
20. jún 2014

@rebeka33 gratulujem velmi!!! A prajem bezproblemove tehu a nech sa drobatku u teba paci az do porodu🙂🙂

ludinka
20. jún 2014

@speranza1 no ja tiez dlhsie ako do pondelka nevydrzim 🙂 takze rano hlasime pozitivne spravy jo? !!!!!!!

speranza1
20. jún 2014

@ludinka tak ja ti toto slubit nemozem.... ze ti budem hlasit pozitivne spravy..ale výsledok v pondelok ...to poviem...to hej 😀 😀 😀 😀

ludinka
20. jún 2014

@speranza1 neboj sa teraz to dame 😀 a ked nie tak budeme mysliet pozitivne aspon dopredu ok 😉

korenka17
20. jún 2014

@ludinka
@speranza1 ...ja som po ET 9 dní vrátane dňa vkladu.....nooo,strašne ma láka si urobiť test,zase som mala krče ako na menzes,tak sa staále bojím...ale možno nevydržím a v nedeľu ráno to dám! 😕

ludinka
20. jún 2014

@korenka17 ja den vkladu neratam , takze som oproti tebe o den pozadu..tak drzim palce na nedelu 🙂

speranza1
20. jún 2014

@korenka17 aj ja som 9 den od KET.. samozrejme ja neratam den vkladu..... tak budem cakat spravy od teba v nedelu rano.... zelam vela stastia 😵 😵 😵 🙂 😉

lienka_1
20. jún 2014

@donatela
@ludinka
@korenka17
@speranza1 Jaaj, zienky! Silno-silo Vam drzim palce! 😉

ina7
20. jún 2014

Baby, 9 dni od ET a zvladli ste netestovat. Klobuk dolu 😀 Ja spekulujem ci to neskusit uz pondelok na 7 den, ze mozno daco bude vidiet ked cakame tie dvojicky. Co ak ...

speranza1
20. jún 2014

@ina7 ja som stale testovala a stale som mala ciarku, ktora potom ale slabla...a to bolo este horsie na nervy... takze ja radsej netestujem.... a ked testnem v pondelok a bude len dusik, tak budem vediet, ze z toho nic.... 😲 ...a ked budu // tak asi zosaliem... tak to neviem si ani predstavit....

zabka1124
20. jún 2014

Baby hlasim sa este z dovci, ja tiez nemam ziadne priznaky! Teda na začiatku som akoby mala-asi som si ich len nahovarala, ale teraz nic:(! Testujem mozno v pondelok alebo az v utorok! Juuuj drzime si navzajom vsetky prsty, nech nam to vyjde🙂🙂🙂!!! A idem sa konečne okupat do tatralandie, nech aspon raz si zaplavam!

speranza1
20. jún 2014

@zabka1124 no tak som to mala aj ja.... prve dva dni som mala bolesti ako na menzes........a potom nic....az doteraz....a v pondelok budeme vediet výsledok....

zabka1124
20. jún 2014

@speranza1 tfuj tfuj nech su //, vsak sa to tu rozbieha, tak sadame na vlak, nie🙂?

speranza1
20. jún 2014

@zabka1124 .. no len ci ten vlak sa pri mne aj zastavi.... aby som mohla nasadnut 🙄 🙄 🙄 😲 😲 😲

dalida
20. jún 2014

Dievcence, tak hlasim, ze mame jedneho mrazacika HB/1. Pevne verim, ze to bude surodenec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre