Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
20. jún 2014

@speranza1 Musis pozriet xestovny poriadok. Tentokrat je to osobak a ten stoji v kazdej prd.li 😀 Treba si ppvedat ze staci ak pribrzdi a my uz naskaceme. Sak necceme zmeskat tu party o 8 mesiacov 😀

speranza1
20. jún 2014

@ina7 😀 😀 😀

mimika1973
20. jún 2014

Babulky, co cakate na vysledky, drzte sa!!!!! a nech su same len dobre spravicky tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

dalida
20. jún 2014

Dievcata, kde ste?

korenka17
20. jún 2014

tak,ja som už tuuu!!!nooo,dobre,tak aj ja som 8 deň od ET,ked nerátam deň vkladu 🙂
Kedy máte termín mrchy?Ja v nedeľu,takže preto v ten deň asi testnem,stále ma pobolieva podbruško,už len tak jemne,ale bolí a vždy sa zlaknem,či nemám už mrchu,idem na wc...a fuuuuuuuuuu,nič 😵
Včera som večer mala aj zimnicu,čo sa mi dialo pri predošlým tehu,ááááááále,už sa sledujem,už potrebujem vypadnúť z domu!

speranza1
20. jún 2014

Dakujem dobrej dusi za srdiecko, 😵 😵 😵 . Velmi ma potesilo.

korenka17
20. jún 2014

aj ja mám srdiečko od niekoho už pár dní...hmmm,ktovie od koho? a čo to znamená? 😕

dalida
20. jún 2014

@korenka17 noo... lahko sa hovori, ze nesledovat sa a tazko sa to dava do praxe, ze? Ja mam pocit, akoby som prehltla malu loptu.... brucho nafuknute, zakryvam ako mozem..., pozriem sa do zrkadla a je mi na nic... citim sa tucna 😔 Vajecniky ma uz nebolia, iba ked som dlhsie na nohach tak citim podbrusko...

dalida
20. jún 2014

@korenka17 ouuu a este som si vygooglila, ze som mala mierny OHSS, vajecniky do 10 cm, bez tekutiny v brusku... Koudy to dobre odhadol pri stimulke 🙂

melisska
21. jún 2014

@korenka17 😵
@dalida 😵
🤐

sobka
21. jún 2014

dievcata, nieje tu niektorá z kosíc a okolia, ktorej ostalo 150IU akehokolvek preparatu na stimulaiu( menopur, merional, fostimon a pod...)? je to velmi surne. V pripade vasej potreby, v pondelok kupim v lekarni a vratim

korenka17
21. jún 2014

babyyy,no kto sa ku mne pridá na zajtrajšie ranné testovanie? 😉

zabka1124
21. jún 2014

@korenka17 ja az asi v pondelok🙂, ale ak by som vydržala az do utorka, to by bolo supeer!!
Drzime zajtra vsetky prsty-aj na nohach

dalida
21. jún 2014

@korenka17 xi xi... na mna je to priskoro...testnut mam az 30. Silno drzim palce 😵

donatela
21. jún 2014

@korenka17 drzim palceky a tesim sa na pozitivne spravy 😀 !! Mne je zajtra este privcasu na testovanie...

gagirl
21. jún 2014

@korenka17 drzim palce nech su tam dve ciarky..🙂

jahoda333
22. jún 2014

Ako dievcata mame uz nejake pozitivne spravicky sup urobit testiky a hlasit sa s 2 kolajnicami 🙂 😉 😀

rebeka33
22. jún 2014

@sobka zohnala si? Snad isrlt na rastislavku do nemocnice za Toporcerovou vraj je zlata,mozno by pozhanala.
@korenka17 no ako? Ja som straaaaasne zvedava osobka 😀 .

dalida
22. jún 2014

@korenka17 no kdeeee siiiiii ? 🙂 Ty nas naschval nechavas v napäti...
@rebeka33 podme skandovať... Korenka Korenka... 😀 Myslim na teba.

korenka17
22. jún 2014

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,je taaaaaaaaaaam!!!Síce je slabšia ako tá druhá,ale jeee!!!Mám len dnes deň mrchy,takže nejdem ešte predbiehať,ale je taaaaaaaaaaaaaaaaaaam. 😀

rebeka33
22. jún 2014

@korenka17 supeeeeeeer gratulujem. Tak prva // je tu. Jasne,ze je bledsia,to je vzdy. Joj sa velmi tesim. Kedy ides na krv?

haimi
22. jún 2014

@korenka17 jeee super, gratulacia 🙂

dalida
22. jún 2014

@korenka17 takto sa nam to paci 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skaredekacatko
22. jún 2014

@korenka17 gratulujem

korenka17
22. jún 2014
korenka17
22. jún 2014

@rebeka33 ...na krv asi až vo štvrtok,testnem ešte raz v stredu ráno,nech mám istotu,juj,baby,štipnite ma,sníva sa mi??? 😕

jahoda333
22. jún 2014

@korenka17 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak blahozelaaaaaaaaaaaaaam len tak dalej 😉 baby berte si priklad 😉

speranza1
22. jún 2014

@korenka17 😵 😵 😵 ...tak uz nech len ciarocka tmavne zlatko, velmi ti to prajem 😵 🙂 😉 tfuj tfuj tfuj

annavi
22. jún 2014

ahojte zienky..neviete ako je to ked si chceme dat preplatit IVF?? vsetky papiere som poslala este pred stimulkou...vseobecna mi to schvalila ...a teraz mam fakturu a vsetky tie recepty len tak poslat?ci sa k tomu este nieco posiela?nejake tlacivo???dakujem za odpovede...
@korenka17 gratulujem 😵 😵

donatela
22. jún 2014

@korenka17 gratulujeeeeeeeeem!!!!! Fantazia🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre