Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

donatela
22. jún 2014

@annavi ano tlacibo zadost o refundaciu na stranke vszp stiahnes. Aj navod na vyplnenie...

annavi
22. jún 2014

@donatela ale ved ziadost o refundaciu som uz poslala este pred stimulkou...ci???no idem kuknut ze ake je to tlacivo....a to staci len toto?ci sa este nieco posiela?ty kedy testujes, už si po ET , kolky den??

kako23
22. jún 2014

@korenka17 Renka, gratulujem a tesim sa s Tebou 🙂 silno drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku 🙂

annavi
22. jún 2014

@donatela nerozmiem tejto vete ... formulár potvrdzujúci nárok na vecné dávky:som nemal vydaný o som nepredložil o nebol akceptovaný ...čo tam mam zašktrnut?? 😕

gagirl
22. jún 2014

@korenka17 super..tesim sa s tebou..len tak dalej..nech sa bublinka pekne rastie..kolko ste vkladali jedno ci dve?viem si predstavit ako velmi sa tesite🙂

gagirl
22. jún 2014

@annavi ahoj..ja cakam zatial na schvalenie z poistovne..za aku dobu vam to schvalili?

annavi
22. jún 2014

@gagirl do dvoch týždnov...len sa neviem vysomarit z toho tlaciva ktore posielam teraz na preplatenie..a to sme platili tak ze nam to rozdelili na polovicu pretoze limit na nasich bankomatových kartach mame len 1000 eur...ale jednoznacne im poslem vsetko ..nech sa v tom hrabu..

gagirl
22. jún 2014

@annavi no s tymi tlacivami je to dobra otrava...aj ja kym som sa z toho vysomarila..tz uz si zacala so stimulkou?alebo kedy sa posielaju papiere na refundaciu?

annavi
22. jún 2014

@gagirl no ja som im prefotila celu moju zdrav. kartu..a mali tam uplne vsetko...
no my sme uz po stimulke..tak preto chceme co najskor poslat papiere do ppoistovne..som zvedava kolko im to potrva...

gagirl
22. jún 2014

@annavi aha..a cim si stimulovala?kolko vas to vyslo?uz si bola aj na opu?

annavi
22. jún 2014

@gagirl vyslo nas to na 1500 euri..stimulovala som merionalom, pregnylom....

gagirl
22. jún 2014

@annavi aha..nam to vypocitali na cca 2000 eur..tak uvidime..dufam ze preplatia co najviac..

korenka17
22. jún 2014

@gagirl len jedno sme vkladali,bolo jediné a my by sme dve ani nechceli vkladať,dakujem,noo,tešíme,ale tak potichúčky,ešte sme v tomto realisti obaja,potraty...

korenka17
22. jún 2014

nejdem vás tu všetky značkovať,ale dakujem vám babuľky moje...sme v tomto aj opatrní,test je len začiatok,ešte nech to potvrdí lekár a povie,že bije srdiečko,nieje mimo mojej maternice a je všetko v poriadku...potom si vydýchnem veru 😵
...čakám na dalšie očiarkované,posielam tehu vírus!

ina7
22. jún 2014

@korenka17 Kraaasny testik. 😀 Drzim palce aby bola ciarka tmavsia a tmavsia. 🙂

korenka17
22. jún 2014

@ina7 dakujem,ak som ho dnes nemala už 10x v ruke,tak ani raz,vkuse mám nutkanie,či nesnívam?...po 7 rokoch sa patrilo...

ina7
22. jún 2014

@korenka17 Inspirovala si ma, vytiahla som svoju staru zasobu a zajtra rano testnem. 😀 Sice som styri dni za tebou ale my sme davali dve. Tak ak su dve, mozno by to test ukazal. Ak neukaze, pockam par dni. 😉

evicka46
22. jún 2014

@ina7 Ahoj si 4 den po ? lebo ja som 4 den po KET to čakanie ma zabíja.

zabka1124
22. jún 2014

@korenka17 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, taakto sa tesimeeeeeee🙂🙂!!Holka .kto ti robil vklad?????Ty si bola tiez vo stvrtok ,vsakkk???Ja som bola vo stvrtok na vklad(12.6) 🙂🙂🙂!!!!Tfuuj tfujj nech sa krasne babatenko drzkaa🙂!!!!
Boze teraz som nalomena uz aj ja🙂,ale bojiiiiim🙂!!!!!Vlacik ide , ide tak nastupujemeee kocenyy🙂 😀

zabka1124
22. jún 2014

Clovek pride z dovci a taketo krasne spravickyyy🙂🙂🙂!!!

gagirl
22. jún 2014

@korenka17 jasne..chapem..ale vsetko bude urcite v poriadku..drzim palce..🙂

ina7
22. jún 2014

@evicka46 Ja som styri dni po korenke. Ona mala vklad 12. a ja 16. 🙂 A to cakanie je neskutocne tazke.

evicka46
22. jún 2014

@ina7 aha a na ktory den si si robila testík?

donatela
22. jún 2014

@annavi vidim, ze si nasla spravne tlacivo🙂
Ja zaciarknem, ze nebol akceptovany. Lebo sice v rf pogratulovali k schvaleniu, ale rovno mi Stelcl povedal, ze musime uhradit plnu sumu a potom si mozeme refundovat na Sk... Tiez to este nemam vyplnene. Chystam sa dnes vecer. Zajtra v praci si nafotim este lekarske spravy o stimulacii, opu a et. A Rf som poziadala mailom, aby mi rozpisali fakturu, alebo urobili k nej prilohu, lebo lieky, co som od nich brala, napisali do fa ako priprava + protokol. Ale to mi poistovna nepreplati. Ale lieky ano... Tak musim pockat na nich.
Ja som dnes 5 den po et, oficialne mam testovat buducu nedelu. Ty?

donatela
22. jún 2014

@zabka1124 aj ty by si uz mohla skusit...🙂

zabka1124
22. jún 2014

@donatela aj ma uz ruky svrbia,ale este pockam,mozno zajtra poobede 😉 !Musim si kupit testy,bo ja sikovnice ,mam len ten co mi dali v RF.Musim kupit 10tkovy 😀 😀 😀 😀

zabka1124
22. jún 2014

este otazocka🙂,ktore testy su naj🙂,mamatesty alebo nejake ine???JA som kedysi(pred2 rokmi) pouzila taky kazetovy, ale necham si poradit, ktore su //!!!!

korenka17
22. jún 2014

@zabka1124 ja som mamatest nezohnala,bola som v 2 lekárňach a nemali ho,tak som to vzdala a kúpila rapidclear a tento je na foto a to len dnes mám deň mrchy a vkladali mi 12.6. presne o 11:45 😅

korenka17
22. jún 2014

@zabka1124 aaa vkladal mi môj lekár,Dr,Otevřel,bol super,má zmysel pre humor ako aj ja,ked mi oznámil,že nič nemáme len jednu včasnú blastocystu,že nič nieje na zamrazenie,tak ja so mu:nuž,tak teraz je to na vás,musí byť z toho bábo,inak už nemáme na dalšie...a tesne pred vkladom sme žartovali,ked došla embryologička,tak som sa jej opýtala,či má blondýnku-kučeravú a so zelenými očkami,tak sa všetci zrehotaliii,hehehe 😀 ...a hned odpovedala,že jej je ľúto,ale má modré očká...ja jej...tak mi ju vložte,nejak sa s tým zmierim,xixi 😀 ...tak si myslím,že už tá blastocysta mala dosť z nás.
...a ešte niečo...vo štvrtok som bola na pedikúre( chodím k nej asi 5 rokov)...len čo som vošla,ona: vy ste tehotná?
v piatok som zas šla ku kaderníčke( chodím k nej asi 14 rokov),to isté,vošla som:ty si tehu?...jasné,že som obom zapierala,ešte som nevedela a ani nechcem zatiaľ nikomu,Vám ano,tu môžem!

zabka1124
22. jún 2014

@korenka17 jeej tak to si bola tesne po mne, mne vkladali okolo10:30- 11🙂,uz si presne nepamatam🙂🙂!!!
Ja by som mala mat mrchu az 27.6,duufam, ze uz nepriide!!!
Inak dnes mam take divne pocity v zaludku(asi si zas nieco nahovaram-dufam, ze niee )))!!
Ja testnem asi az zajtra poobede,juuj aj sa tesim aj sa bojim 😉 😉 😉 !!!

Ale na 10den po ET mas krasne //!!!! 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre