• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. septembra 2017 
@evicka46
@korenka17 Ďakujem :slight_smile:! Evi no vydrzala som az do dneska, ale ver mi, ze to bol boj, mna ruky uz svrbeli v nedelu, ked testovala @korenka17! Baby musí nam to vyjsť, musí! ! Drzime si prsty navzajom!
@korenka17 mas nejake priznaky?
23. jún 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 No pokusim sa vydržat dnes som da pytala gynekologa a povedal že by som mohla testnuť aj na 7 den tak skusim čo ked motyka vystreli :slight_smile: .Priznaky zatial žiadne sem tam ten pravy vaječnik zaboli sice neviem prečo ale už 4 den ma pobolieva .Vaše čiaročky sa mi pačia len tak dalej Aj ja vam držím prsty a dufam že vas budem nasledovať. :wink:
23. jún 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evicka46 ja sommala na 7den ducha ,ale odporucam papierikove testy a kvalitne. Mamaest ,gravitest :wink:
23. jún 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicka46 Ja som na 7. den nic nemala. :-\ Musim vydrzat este par dni.
23. jún 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este stale je vypadok utorgestanu?
23. jún 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete niektora inofolik?
23. jún 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi zaujimava stranka a je tam vypisane asi vsetko ..pre tie ktore sa chystaju na ivf, ktorym sa to nepodarilo ..dobre rady tam su
http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=https://sites.google.com/site/miscarriageresearch/how-to-boost-fertility&prev=/search%3Fq%3Dinofolic%2Band%2Bnk%2Bcells%26client%3Dopera%26hs%3DdCs%26sa%3DX%26biw%3D1242%26bih%3D600

kto vie dobre angl. bez prekladaca si moze dat :wink:
23. jún 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida síííííííííííílno držím palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ria191 korčulka moja kvoli tebe som tu nakukla a hladala ta tu !!a to som musela véééľmi vela klikať do zadu :angry: nejako mi tu zaostávaš :confused: takže čo nové
a ostatné dievčatá kde sa podeli??
všetkým vám držíme palce vééééľmi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@falin :slight_smile:
@speranza1 jemi to luuuuto ale raz to vyjde určite :dizzy_face: verím v to :wink:
lienočka na teba myslím stále :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chýbate mi všetky :grinning: :grinning: :grinning: stále si na vás spomeniem nevzdávajte to :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
23. jún 2014 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dafy dakujem fany....syncek je zlatulinky :grinning: :grinning: :grinning: .. dufam, ze sa Vam vo vsetkom dari, ze ste zdravi, spokojni a stastni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi tusim ze uz je dostat ten utros, ale zase zvysili poplatok
24. jún 2014 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, ktore cakate na // ... dufam, ze nas potesite a povzbudíte naaadhernymi spravickami...sup sup ..ukazte nam testiky, nech sa tesime s vami vsetkymi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ludinka
@zabka1124
@korenka17
@evicka46
@dalida .........a samoska aj ostatne:slight_smile:
24. jún 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 ahoj moja, no ja som dnes robila test woman secret a teda ciarka je tam slabsia ako vcera :confounded: iny test uz nemam iba RF a ten mam odlozeny na zajtra :wink:
zajtra idem rovno aj na krv takze potom zahlasim hcg

inak ma uz druhy den rano prehnalo a je mi tazko od zaludka............ak to pojde takto dalej tak budem musiet ist na pn, lebo pri mojej praci si nemozem dovolit aby mi prislo zle
24. jún 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka...inak tie RF testy su naozaj velmi dobre....mne na desiaty den 10tkovy neukazal nic a na 12sty den mi RF test ukazal slabulinku ciarocku... takze.... skus aj ten RF test.... a samozrejme potom krvicka.... budem ti drzat palce :slight_smile:
24. jún 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy maly je zlatucky :dizzy_face: Dakujem, budem sa snazit udrzat bublinku u seba na 9 m.
24. jún 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicka46 mne dokino vysvetloval, ze kety su o cosi uspesnejsie, pretoze organizmus nie je zatazeny OHSS... a sliznicu si pripravia... no aj tak verim :wink:
24. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasne zajtra rano si ho urobim :wink:
ale aj tak bude dolezita krv
a dakujem
24. jún 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka.... budem ti prevelmi drzat palce... bola by som prestatsna, keby sa Vam to vsetkym dievcata podarilo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuj....
24. jún 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy achoj lásko :grinning: :grinning: :grinning: tak tak som tu pomenej mám veľmi ale veľmi veľa práce takže nemôžem moc hupsať teraz. Inak dafča malinký je krásny a to háro už sa môžeš normálne na ňom vyšantiť :grinning: :grinning: :grinning: . Inak na niekoho sa mi stráááááááááášne podobá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: . Jafné, že to nevzdáme máme tu krásny príklad od teba takže ja veru nie :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@melisska ahoj melli :grinning: :grinning: :grinning: ty na nás stále myslíš to je krásne malinký bobáčik nám ale riadne rýchlo rastie bohovský je :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočule krásne ste to tu rozbehli len tak ďalej :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že my ostatné sa čoskoro pridáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:
24. jún 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 my cakame na teba aby sme si zosynchronizovali cyklus a idemeeee
24. jún 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka september je náš veď vieš, že ja čakám na ráčika :grinning: :grinning: :grinning: . Všetko super do seba zapadá :grinning: :grinning: :grinning: . Len neviem kde zoženiem koľajnice tie sa mi nejako vyčúrať nedajú kuca paca :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. jún 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 centofixka v ruzovej farbe už existuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1124 zatial mám príznak len to,že mi niekedy príde zima a poobede sa mi chce strašne spať :pensive:
baby všetky...dnes som znovu testovala a je mierne silnejšia,len trošíčku,volám doktora na krvičku...
@zibi ja som si zohnala po BB utroš,mám ešte 5 krabičiek,ale všetko len po známosti,poisťovňa ho už vôbec neprepláca,nepotrebuješ recept,stojí okolo 5,3 €...niekde ho majú aj za 7€...ak budem musieť dávat dlhšie,tak spustím kampaň naň po celom SK. :grinning:

@evicka46 držím palce,ešte vydrž,ja som dnes 12 deň po vklade,na 10 deň by už podľa mňa malo ukázať na hocijakom teste
24. jún 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy krasny fesacik :slight_smile:
24. jún 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska - Janik je podareny smejko :slight_smile: , krasna inspiracia

@dafy - ahoj moja :slight_smile: , juuuj dalsie rozkosne dietatko, v tom RF to vedia :wink: :slight_smile: :sunglasses: Ako sa mate? Emka ma zivu babiku :slight_smile:

@ria191 - riusik, ty len toho racika chces, len potom to strasne dlho trva, ked to jeden rok nevyjde, tak cakat cely rok :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dievcence co testujete a chystate sa v blizkej dobre testovat (je vas tu neurekom) tak vsetkym drzim silno palceky, aby pribudli dalsie krasne deticky :slight_smile:
24. jún 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi uz je ,ale platis si cely :confounded: . Okolo 7e podla lekarne.
24. jún 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 Keby si potrebovala ja mam naskreckovane asi 9 krabiciek, ale nie a nie sa dostat k transferu, tak Ti ho posuniem. Len ja som ho brala z CZ a bol trosku drahsi ako tu na Sk. :wink:
24. jún 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 super,jasnééé,ak nezoženiem tu,tak ti hned napíšem,dakujem,len si šetri aj tyyyy! :slight_smile:
24. jún 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 tak super ze ciarka je tmavsia :slight_smile:
u mna to je opacne,ale testovala som inou znackou takze kaslem nato, aj tak je dolezite az sono-teda ak sa clovek k nemu prepracuje :unamused:
to fakt je zase problem s utrosom :fearful: ja mam este asi 4 krabicky z minuleho pokusu, tak to aby som si dala este predpisat dalsie balenia!
24. jún 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok