• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@zibi sterilita v skupine B takze sa plati ubytovanie a strava cca 400-500 eur to vychadza na celych 28 dni
24. jún 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no tak to radsej dam na ivf :confounded: fakt nemame na rozhadzovanie :cry:
24. jún 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hej stravu a ubytko ak to schvalia. Ja som.mala v brne hc blastocysty a teraz boli svinuse take velke ze praskly skor. Ja mam medrol preventivne a je to hnus. Ty ho preco nemozes?
24. jún 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ja chcem rodit v maji, nech potom pekne mozem kocikovat he-he. takze august to isti alebo september :wink: baby ved uz to musíme dat, ved akoze uz aj na nas musi sadnut stastie no nie :slight_smile:
24. jún 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zibi ja ti to verim :pensive: ........ale myslim ze by ti to pomohlo, a mala by si mesacnu dovolenku
24. jún 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skaredekacatko ja kvoli problemom so srdcom ... celkovo mi uplne rozhadzal organizmus ... som mala busensie srdca z neho , vysoky tlak proste hruza..mne sa bije s liekmi co beriem tak preto .... preto na tie nk bunky nemozem brat prednison ani medrol tak som brala agapurin ale z neho mi zasa bolo zle od zaludka, a bolela ma hlava ...nie je to sranda ...vela lekarov neveri ez nk bunky sposobuju neuhniezdenie a nechcu sa zahravat s takymi vecami sa boja..je to vsekto v stadiu experimentovania
aj ten clanok co som dala... aj ine co som prestudovala vsetko treba opatrne....napr. aspirin by sa nemal prudko vysadazat lebo po nom vznikne v tele zapal a radsej mi odporucila hematologicka brat rovno fragmin ..na riedenie krvi
ono mozno ti preto praskli skor lebo medrol podporuje tvorbu a rast folikov presnejsie ucinna latka ktoru obsahuje .... on vseobecne nie je zly na otehotnenie, na plod v malej davke pomaha ale zdravym ludom bez srdocovych a inych tazkosti ...mne robili velmi zle :confounded:
cize nebudes nic platit v luckach ci stravu a ubytko budes? nejako mi nepali dnes :grinning:
24. jún 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka viem moja asi by mi to pomohlo ale mesaic je vela na mna to si an nemozem dovolit ist na mesaic prec z domu :confounded:
24. jún 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby doplacate si neico po novom z toho dobrovolneho nemocenskeho? mne sa to teraz vidi strasne vela penazi nie?

a co sa tyka preplatenia? vybavuje a schvaluje sa to dopredu??? ci ako ?kolko vam maximalne preplatia? ja mam este jeden pokus nepreplateny...stale su este 3 pokusy?
24. jún 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ak mas vseobecnu tak sa da vybavit to schvalenie, ale musis to podat dopredu, potom pockat kym schvalia a az potom stimulovat
stale su len 3 pokusy
24. jún 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a kde ides na imuno? do BA alebo NR?
24. jún 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a kolko preplatia nevies? preplatia ti to az spatne?
24. jún 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi preplatia spätne...nie všetko, ale to ani tu nie
24. jún 2014 o 12:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ano najskor to treba zaplatit a az potom refundovat.........mne to naratali v brne na 2000 eur + lieky ale este som to nepodala do poistovne ....tak neviem ci by to isto schvalili.....ale ostatnym kockam to uz schvalili
dufam ze uz to nebudem potrebovat :confounded:
24. jún 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi do Nitry na komplet nech už mám pokoj so všetkými vyšetreniami ale hodila si mi chrobáka do hlavy žeby som sa ešte objednala tu na tie NK bunky :confused: :confused: :confused: ?
24. jún 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka a ty si bola na klasickom ivf ci softe?ze asi 2000eur ?
24. jún 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 skus moja ..on moze spravit zakladne veci ako je ta celularna imunita
mne zobral aj antifosfolipidovu protilatku, ktora ochranuje embryjo, lebo som toto mala zvysene, aj anexin a protilatky ANA
24. jún 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja som bola na softe ako samoplatca ale to este minuly rok.....
teraz som chcela ak sa napodari KET ist cez poistovnu, no a v Brne mi vypisali tie papiere a predbezny rozpocet bol tolko.....ked sa ide cez poistovnu tak ti nedaju tu istu icenu ako ked si samoplaca aj ked je to soft....jednoducho chcu z poistovne vydupat vsetko co sa da, smola ze to treba najskor zaplatit z vlastneho vrecka :rolling_eyes:
24. jún 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 "kua" veď aj mňa to už totálne "serie" :grinning: :grinning: :grinning: nie že by som túto tému nemala rada, ale už by sa patrilo strašiť aj v inej že? :grinning: :grinning: :grinning:. Ja chcem veľké pimpelo, potom vlasaté vrabčiatko-ka, už nechcem rozmýšľať kde a ako naškriabem € :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: .
24. jún 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka no tak 2000 eciek je strasne vela .. :confounded: preto mi vyhovuje soft mne napr. radili soft ze v mojom pripade je lepsi a menej hormonov..
ale ti to vyslo tak sa tes :slight_smile: hadam sa uz obe niekde posunieme
24. jún 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka do NR ale tinča keby si vedela ako stráááááááááááááááááááááášne sa mi nechce no čo už :angry: :angry: :angry:
24. jún 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :grinning:
24. jún 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ide o ten isty soft-tie iste hormony, len proste davaju inu cenu...v konecnom dosledku ta to vide menej ako ked to hradis sama , len musis proste mat tie peniaze-lebo kym ti ich poistovna vrati tak to trva niekolko mesiacov...

rada by som sa uz tesila ale po tom minulom mimomaternicovom som opatrna :confounded:
24. jún 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 aha tak tam maju riadny natresk lebo doteraz brali do 2t., no sralkala si na to tak to mas až takto..a Prahu si nechcela skusit radsej?
24. jún 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka do Nitry sa mi nechce čo potom Praha ??? a budem rada ak vôbec naškriabem do septembra na IVF lebo my sme totálne švorc ale že totálne žijeme z ruky do huby čo už :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Aj do Lúčok by som išla hneď ale nepustia ma z roboty na taký dlhý čas. Ale aj tak mám úsmev na :grinning: :grinning: :grinning:.
24. jún 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no ale Praha je aj zazitok Nitra nic moc v porovnani..
24. jún 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 my sme na tom financne rovnako... aktualne nas kompletne s cestou, liekmi a mrazenim vysiel soft na cca 1900 eciek a to som lieky zohnala tu na MK. :unamused:
24. jún 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka mi hovor som si ju užila :grinning: :grinning: :grinning: ale veď ja sa tam ešte vrátim a s pimpelom :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi i u nas ma problem mm a nam to preplatili...a mali sme hysteroskopiu a potom ket a zatial sme v 13. tyzdni....beriem medrol , ultros a fraxik ...navrhol mi to tiez otevrel....drzim palce jasne ze to vyjde
24. jún 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida našťastie lieky mám dúfam, že sa zmestiím max do 1500 € lebo viacej nenaškriabem ani keby že sa pototo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: . Napíšem Kollárovi :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 no my si slubuejem stal eže tam pojdeme zase na 3 dni ale ked nejdeme na zaidne vbysetrenie mna to už nebavíí :grinning: :grinning: :grinning: vždy ked niekam cestujeme tak len po doktoroch..no a ano setrit treba, asi budem prosikat o zlavu sak ja som tam inventáár
24. jún 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok