• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@ria191 - presne tak ako pises, mam ich doma dvoch :sunglasses:
25. jún 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida je este len 7-my den... este vyckaj.... budes testovat skor ako na 12sty den?
25. jún 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin servus moja... tak aky mas dnes den?
25. jún 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 este neviem, speri... Mam teraz pracu, skusim sa sustredit na nu.
25. jún 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 - ahojcek zlato. Co ti budem hovorit, taky nejaky lenivy :pensive: , mala by som sa nakopnut a ist robit a nie na konovi cvalat :grinning: . A ty ako? Je ti uz lepsie? Si uzasna, ze aj napriek svojej bolesti z neuspechu, dokazes povzbudzovat dalsie kocky :dizzy_face:
25. jún 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 ahoj tak ako už sa spustila mrcha? co napisal marcel?
25. jún 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 nikto mi to nezmenil od zaciatku KET mi tak dali, pri ET som mala taku davku ako ty teraz
25. jún 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak robila som RF test a som sklamana :frowning2:
druha ciarka sa zjavila ale az po limite...........a je ovela slabsia ako testovacia, uz sa bojim najhorsieho....o druhej mam vysledok krvy..
25. jún 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka pockaj na vysledok z krvicky... budeme cakat s tebou. Myslim na teba :wink:
25. jún 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka drzim palce!!!!! Krv je podstatnejsia...
25. jún 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida
@donatela dakujem baby ved viem ze krv je dolezita, ale mam obavy..
25. jún 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka musis ostat pokojna, kvoli babulatku a verimeeeee! Vela trpezlivosti!
25. jún 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin caves laves.... tak mna boli od vcera hlava jak kona..... mrcha sa spustila vcera ...ale poslabsie...avsak brucho boli ako blaaazon... ale uz mam v sebe brufen, tak troska mi ta bolest ustupuje....
Jaaaj a je normalka, ze povzbudzujem ostatne... prajem vsetkym nech im to vyjde.... :wink: :slight_smile: ...a ja svoj neuspech beriem asi takto: najprv sa na 4-5 den zlostim...mam v sebe hnev preveliky na seba samu, potom placem a nakoniec, ked testnem a viem, ze z toho nic tak uz neplacem... nehnevam sa... a stale si pomyslim, ze takto to malo byt...a je lahsie zniest pre kazdu z nas neuspech hned na zaciatku, ako prist o babatko, na ktore sa uz prevelmi tesime.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: neskor.....
25. jún 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka uz sa spustila... ale cakam , ze to bude silnejsie...zatial je to taka normalka....no ale bolesti su a hlavne ta "hlupa" hlava boli kvalitne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a Dr. odpoved bola: " :frowning2: " koniec citatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty sa ako mas?
25. jún 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka - drzim palceky. Krv ti presne ukaze. Ja viem ze su to stresy a obavy ... Drz sa, skus sa niecim zamestnat aby ti ubehol cas
25. jún 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v mojom okoli babám vyslo hned 1 IVF-ko hned 1. vklad, ja to nechapem a my sa tu takto trapime cele roky donekonecna
25. jún 2014 o 08:58  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - tak podobne je to aj u mna a kedze som si zazila aj to b) co pises, tak na vlastnej koži viem posudit ze je to a) menej bolestive. :confounded:
Clovek by bol ale normalne rad, kebyze niektore tie skusenosti nema :confounded: , ale to neovplynime, nie je to v nasich silach.
A veru aj ja doprajem kazdej jednej snazilke, aby sa tesila nielen z // ale nakoniec aj z malinkeho vonaveho babuliatka :slight_smile:

Zlaty kamarat brufen, pomoze ked treba :grinning: ,nech ta este hlavka prestane boliet, to je riadne neprijemne.
Drzkaj sa moja a v septembri s Riuskou vytasite nadherne kolajnice :slight_smile:
25. jún 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no ja nejak nijak ani to neviem opisat myslela som že ked sa budem na 120% venovat praci ze nebudem mysliet na babo..no neda sa..vsade to na mna pada a ta praca je jedine co ma zenie vpred lebo € treba stale
25. jún 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no vela napisal..
25. jún 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit ze na ulici je doslova kazda zena tehotna, asi len dôchodˇkyne nie su tehotne , len bruchá vidim naokolo, asi mi už šibe
25. jún 2014 o 09:05  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@falin zial, velmi dobre poznam variant b, kocky moje :frowning2: Som hovorila, ze idem pracovat a furt tu cumim...
25. jún 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ,tie ktore ste boli v Luckach,robil vam predtym vas gyn.krv a moc? Mne dnes moja dr.povedala,ze to vraj k vypisaniu ziadosti treba :confused:
25. jún 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska moze byt....ja som to mala v ramci predopacnych tak mne tam iba napisal ze to mam ok
25. jún 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem,tak teda im tu krv dam ked ju chcu :grinning:
25. jún 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida -to je vzdy smutne :frowning2: , ale prajem ti nech je to tentoraz variant a) :wink: Drzim palceky :slight_smile: . S tym sustredenim na pracu to poznam, vzdy po ET/KET som s tym mala obrovsky problem :sunglasses:
25. jún 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida Kedy sa chystaš testnuť?10 ?Boli ta niečo?
25. jún 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicka46 sevas, moja. Neboli ma nic. Az na prsia a krize... , ale su to jemne boliestky... dnes je to presne tyzden po et. Asi je priskoro testovat. :confused:
25. jún 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota všéééééééétko najlepšie k dnešným krásnym narodeninkám :grinning: :grinning: :grinning: . Verím, že si to s Matejkom krásne užívate, tak nech tieto krásne chvíle trvajú navždy :grinning: :grinning: :grinning: cmuk
25. jún 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka drzim palce...:slight_smile:
25. jún 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida este je skoro na test urcite..este par dni skus vydrzat..velmi silno ti drzim palce nech je to tam..drz sa:slight_smile:
25. jún 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok