Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
25. jún 2014

@gagirl 🙂 dakujem, moja. Budem sa snazit byt v pohode.

evicka46
25. jún 2014

@dalida No aj mna bolesti pri prvom potom to nejak zmyzlo na 10 den už som bolesti prs nemala tak ako keby som citila že to zmyzlo. na 1 Ket som vobec nič necitila ta uživala som tie iste lieky a teraz citim zas možno su to nejake priznaky 😕

ina7
25. jún 2014

@dalida
@ludinka Dievcata verte ze to bude vsetko v poriadku. Ja som mala vcera krizu a myslela som ze vsetko je stratene, proste depresia od rana. Dnes to vidim optimistejsie. Bude to dobre. Musi! 😀

donatela
25. jún 2014

Dievcata, dnes som testovala. Som 8 dni po et. Vkladali 1xHB1. Je tam svetlucko ruzova druha ciarka🙂🙂 V piatok skusim znova testovat a mozno pojdem aj na krv. Tak dufam, ze to bude silniet... Drzte nam palce🙂

ludinka
25. jún 2014

@donatela super spravicka 😵 😵
drzim palce nech ciarka silnie.........ale testuj radsej len ak mas tu istu znacku testu, lebo ja som mala 3 druhy a teraz nervacim z toho 😠

rebeka33
25. jún 2014

@donatela urcite bude silniet. Joj sa tesim a drzim palceky. Inac kosicanky a okolie. Dnes som objednavala utros a stal ma 5,48e.takze, ak by ste chceli usetrit par euro napiste mi ip.😉

rebeka33
25. jún 2014

@ludinka no ja cakam s tebou na 14.00 .verim,ze bude dobre. Len si mala blbe testy ,alebo sa zahniezdil o den neskor.

donatela
25. jún 2014

@ludinka
@rebeka33 dakujem kocky🙂
Ludinka, mam rapiclear kazetovy, kupila som 2 v 1, takze mam aj na piatok tu istu znacku. A na nedelu mam rf test. A na piatok som sa dohodla s mojou gynekologickou na krv. Sice budem len 10den po et, ale dr.tu dalsi tyzden nebude, ma dovolenku a straaasny problem, aby mi niekto zobral krv. Uz som volala aj do medirexu, ze si za to zaplatim, len nech mi odoberu krv a vyhodnotia vysledky, tak baba na linke, ze zisti, ci to robia a ozve sa mi. Ale zatial nic... Holt zacina dovolenkove obdobie.
Do rf som uz posielala 2x ziadost na infomail aj na accounting ohladne jednej faktury, ktoru potrebujem doplnit a tiez bez reakcie uz vyse tyzdna. Vcera mail znova a nic....:(:(:(

donatela
25. jún 2014

@ludinka neboj, dobre to dopadne aj u teba. Este pol hodku vydrzat🙂🙂🙂

dalida
25. jún 2014

@rebeka33 ak nezozeniem utros tu v PO, tak ti napisem.. Odkial si ho objednavala???

ludinka
25. jún 2014

@donatela aj ja som raz bola na krv na 10 den po ET-bolo to 23 decembra, isli dovolenky....a bolo to negativne, v rf mi hned kazali vysadit lieky, aspon som vedela na com som a mohla som sviatkovat,, kludne,,
takze v pohode ked pojde piatok, nieco uz bude musiet v tej krvy byt 😉

zibi
25. jún 2014

@zabka1124 hm tak ako si na tom dnees?
nk bunky mas ok? lebo mne sa to nepodarilo ze vraj hlavne kvoli nim...

zuzu1108
25. jún 2014

@donatela Ahoj.Ak si z Ba, tak chod na Kramare do polikliniky a na prvom poschodi je laboratorium Synlab a povedz ze chces zobrat krv na hcg a bez problemov ti ju zoberu stoji to do 20€ 🙂 . a do dvoch hodin mas vyslekdy 😉 .

diska
25. jún 2014

@donatela ahoj,na Mytnej ti krv na hcg zoberu,plati sa do 10e.
Volavam na cislo 0915 851 150 ,

Ked mi ale posiela email tak kontakty su tam napisane tieto :

Kontaktné odberové centrum HPL
Mýtna 5, 811 07 Bratislava, Slovenská republika
tel.: +421 2 577 86 577, mobil: +421 917 582 412
e-mail: odber@hpl.sk, www.hpl.sk
ak by si potrebovala alebo aj ine baby z Ba a okolia 😉

zabka1124
25. jún 2014

@zibi ahoj my mame aj Matuska z Rf, takze ja nk bunky neriesim! Ja som hovorila mm, ze mame vložiť 2, ze ta. Bude aspon 50% sanca vzdy! Ja mam stistku, uzivam eltroxin, ale vysledky mam v norme.

zibi
25. jún 2014

@zabka1124 a preco neriesis? matuska nepoznam som tam rok nebola 😀 😝

zibi
25. jún 2014

@ludinka a co sa deje moja ? 😕 😒

speranza1
25. jún 2014

@donatela pekna spravicka....potesila si ma..... 😵 😵 😵 😵

ina7
25. jún 2014

@donatela Tisko sa tesim. Vlak bude riadne natrieskany kym dorazi na konecnu stanicu. 😀

speranza1
25. jún 2014

@ina7 ty sa pochval draha? ty kedy testujes???

zibi
25. jún 2014

baby neostal vam utrogestan ? neviem ho na sk zohnat 😖

zibi
25. jún 2014

@gagik ....ze len dochodkyne nie su 😀 tehotne som sa zasmiala 😀 😀
dnes som bola na inzulinvej rezistencii a same tehotne s bruchami ..isto si mysleli ze aj ja ... noramalne mi bolo luto ... 😔 a presne vsetko dookola tehotnie, len niektore tu nejako stale strasime v snazilkovskych temach uz by sme to mohli predat inym 😀 a presunut sa

speranza1
25. jún 2014

@ludinka.... drzim paluchy..velmi prevelmi 😵 😵 😵

donatela
25. jún 2014

@zuzu1108
@diska
@ludinka
Dakujem dievcence za rady. Ste supeeer!
A dakujem aj ostatnym za povzbudzovanie🙂
Inak neviem, ci z RF to tu niekto cita, ale do pol hodky po napisani mojho prispevku, som mala prilohu k fakture v maile🙂 Takze mam vsetky podklady pre Vszp. Zajtra to odoslem na refundaciu a uz budem len cakat kedy pridu prasulky a kolko...

lienka_1
25. jún 2014

@zibi Ja mam 10 krabiciek, ale z Ciech a tam bol malinko drahsi ako tu na Sk. Ak nepozhanas, mas ho u mna 😉

ina7
25. jún 2014

@speranza1 Asi skusim zajtra na 10. den. Ale taku malicku dusicku mam. :-\

ludinka
25. jún 2014

baby tak hcg mam iba 30 ☹
uz mam nervy k kybli zase

gagik
25. jún 2014

@ludinka to nemaš zle, jedna baba v jednom fore tu mala tušim na 15-nasty den po vklade hcg 38 a potom sa jej to pekne rozbehlo, hlavne ze nie je 0.

luga
25. jún 2014

@ludinka , akurat som ti isla pisat ip a natrafila som na teba tu 😒
Co ti na to povedali?

rebeka33
25. jún 2014

@ludinka tak o dva dni musis znova na krv a uvidi sa.ci bude stupat. Ale 😒 je mi to luto. Mwi to byt na nervy. Ktory je to den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre