Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
25. jún 2014

@zibi Matúško je nas synček

korenka17
25. jún 2014

@gagik ahoj,ano,ja ho beriem od OPU vkuse,3x denne

korenka17
25. jún 2014

@ina7 fuha,to som nevedela,ved vložia do maternice?...och,tak sa mám čoho báť...ajááj 😖

korenka17
25. jún 2014

@ina7 držím palce!mne na 10 deň po vklade už veru ukázal tento test,tak tfuj,tfuj,tfuj! 😵

haimi
25. jún 2014

@skaredekacatko Nieeeeeee, musime mysliet pozitivne 😀 moja meta pri dalsom pokuse je dostat sa aspon po vklad. Kazde zlepsenie je pozitivne 😉 a ty co, kedy ides do tych lucok? Pocuj, zmenis poistovnu k 1.1 aj ty ?

donatela
25. jún 2014

@ina7 budem drzat zajtra palce!!!

evicka46
25. jún 2014

@dalida Možno ani nie je skoro lebo rebeka33 mi pisala že mala 7 den duch na teste tak ja som to dnes skusila ale zatial žiadna dušička tam nie je ☹ tak počkam do soboty a v pondelok ma objednal na krv.

gagirl
25. jún 2014

@ina7 drzim palce..🙂

gagirl
25. jún 2014

@donatela tak uz si skusila testnut?tesim sa s tebou ze si mala ducha..prajem ti nech ti pekne silnie a krv je pozitivna..moc ti drzim palce..🙂

zibi
25. jún 2014

@zabka1124 a ake mas TSH? ked mas uz tu stiku v keli?

gagirl
25. jún 2014

@ludinka moc ti prajem aby hcg pekne stupalo..este nic nie je stratene..drzim silno palce..drz sa..🙂

dafy
25. jún 2014

@jahoda333 ahoj a kedy planujete ist po druhé?? tiez mate este mrazáčikov?? mne uz písali ze treba zaplatit za predlženie ,len teraz neviem ci na rok mám dat alebo na dva roky.......neviem po akej dobe sa dá íst po cisárskom 😕

zabka1124
25. jún 2014

@zibi no mne robili testy v irsku, tu je max.2.2 a ja som mala 2.21! Aj dr.povedal , ze je to v poho!

skaredekacatko
25. jún 2014

@haimi no.neviem vraj plati dovera viac nemocniciam zvisila reziu na pacienta tak moc nechcem.

ingrid0105
25. jún 2014

@dafy rok pauza, cize do roka neotehotniet je minimum 🙂 klobuk dolu tolka vydrz k vytuzenemu babetku 🙂 gratulujem

janedoe
25. jún 2014

Baby prosim Vas oplati sa ist na soft IVF, alebo hned na riadny IVF cyklus. Zvazujem moznosti. Samo o sebe je kazdy sposob dost drahy a neviem ake su medzi tym rozdiely v uspesnosti. Zo softu sa trosku bojim toho, ze by sa nepodarilo oplodnit ani jedno vajicko a kopec peniazkov v cudu, ale zase pri riadnom cykle mi moc nevonia ta hormonalna stimulacia, lebo by som chcela co najslabsiu. No co Vam poviem 🙂 Dilema ako hrom 🙂 Manzel sa akurat smial, ze este aj plodenie babätka musi byt komplikovane 🙂

ludinka
26. jún 2014

@rebeka33 idem na krv aj v piatok, uz som si to dohodla....a tebe to potom v januari kleslo ci ako??
ja som robila dnes zase test a je asi najsilnejsi zo vsetkych.....lenze zase som mala inu znacku tak uz meviem 😒

ludinka
26. jún 2014

Baby mate skusenosti s Gravitetsom 3v1?
ja som mmylsela ze to je tahy horsi test, no a ciarka nebehla hned

speranza1
26. jún 2014

naadherné uprsané ranko zelam vsetkym 😵 😵 😀 😀 😀

@ludinka draha hod tu foto testu, nech sa potesim s tebou 😵 😵 😵 🤐

dalida
26. jún 2014

@evicka46 no... zavisi to od toho, kedy sa bublinka uhniezdila... a u kazdej je to s HCG inak... Moja skusenost pri predchadzajucich tehotenstvach: dusik som mala na 9. den po ET... skor nie.. takze uvidime.

ludinka
26. jún 2014

@speranza1 no moja nemam fotak som v praci a test som nechala doma...
neviem ci sa je z coho tesit.......ja si skor myslim ze to je v prdeli 😒 hcg 30 na 12 den je malo (hlavne ked uz 9 den som mala pozitivny test, hcg evidentne nestupa-skor klesa)
.........uz chapem preco testujes az 12 den

dalida
26. jún 2014

@ludinka hod foto... pevne verim, ze to bude OK.

ina7
26. jún 2014

Baby, potrebujem nazor. Robila som si rano rapiclear. Som 10 dni po et. Cumela som test az sa mi marilo ze sa tam daco rysuje ale uzavrela som to ze sa mi to zda a je cisty a isla som do postele sa este pritulit. O tristvrte hodinu ked som vstala znova tak tam bola druha ciarka i ked slaba. Lenze navod hovori ze po 10 minutach sa uz nema brat do uvahy. Ze vysledok o tri minuty, max. do 5. A ja krava som si to predtm nestopla. Tak som namocila aj druhy test z tej istej vzorky mocu a asi po 4 minutach sa mi tam zdal duch. Po piatich minutach som ukazala manzelovi a on tam videl ducha tiez. Ci myslite?

dalida
26. jún 2014

@ina7 ze je to na dobrej ceste 😉

ludinka
26. jún 2014

@ina7 aj ciarka po limete znamenaju hcg-slabe ale isto tam nejake je....mne tak vcera rf test ukazal az cca po 10 minutach a hcg som mala 30....ty si iba 10 dne tak to je nadejne 🙂

falin
26. jún 2014

dobre ranko dievcence 🙂

@speranza1 - u nas je tak polooblacno. Vcera vecerr prsalo, tak sme to poslali na vychod 😀

@ludinka - Gravitest tusim spominala Rebeka33, jej pekne ukazalo. Ked ti nabehla ciarka hned, urcite sa nieco deje. Viem su to mimoriadne tazke chvile a vydrzat do piatka, da riadne zabrat. Nevzdavaj to este, nic nie je stratene. A nezufaj si, vysledok neovplyvnis, toto ide mimo nas. Drzim silno palce aby to bolo ok 😉

@ina7 - Inus, je to na dobrej ceste. 😉 Zopakuj test o 2 dni. Drzim palce

falin
26. jún 2014

@dafy - ahoj moja 🙂 , minimalne rok pauza po cisarskom. NIektori dr. su ale za 2 roky. Kolko mate mrazacikov? Ja som mala tiez cisarsky, snazilkovat sme sa zacali rok po porode, ale iba prirodzene, lebo som malu kojila, takze ket nehrozil 😒 . V 18-tich mesiacoch som ju odstavila, potom sme riesili ket. A vidis, za 2 tyzdne bude mat mala 9 rokov a druhe stale nic 😝 😕

speranza1
26. jún 2014

@ludinka u mna je to ine ludinka... u mna testy , take ake ste mali vy su negativne....a ani ich neberiem do uvahy... ale to je naozaj len moj pripad, pretoze mne testy zacnu ukazovat druhu ciarku...dokonca aj silnie jemnucko...ale nie je to ciara aku si ja predstavujem...takze u mna je to ine 😉 ..... no a samozrejme potom mi ciarka na 14-16 den zoslabne uplne.... takze sa snazim testovat neskor...a ak tam nemam poriadne kolajnice, tak sa tym ani nezaoberam.... (ale prizvukujem, ze je to len moj pripad!!!)

speranza1
26. jún 2014

@falin to vazne?????? 😲 😲 😲 😲 😨 ... vy ste sa snazili hned ked ste mali dcerku o druhe a od vtedy nic???? 😔 😔 😔 😔 😔 ach jaaaj ☹ ☹ ☹ ... mas moj preveliky obdiv.... ja uz nechapem, kde je problem, ze nie sme tehu.... zrejme je to naozaj vsetko v Bozich rukach...a my sa ho snazime presvedcit o niecom inom....ci??? ja uź neviem 😔

ina7
26. jún 2014

@dalida @ludinka @falin Dakujem za povzbudenie. 🙂 Ste zlate, dievcata. Testovat budem tym reprofitackym v sobotu. Ale to je tak dalekooo. 😀
Neviete kde je leontinka? My sme boli naraz na odbere aj transfere a dlhsie sa neozvala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre