Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

korenka17
26. jún 2014

@ina7 ...to už jeee supeeer,aj mne tak!ešte testni o 2 dni,potom uvidíš,ale vyzerá to super! 🙂

korenka17
26. jún 2014

@ina7 dakujem,držím,držím a nikto nič?

korenka17
26. jún 2014

@zibi ja som tiež nezohnala,asi sa oplatí cez net objednať

zibi
26. jún 2014

@korenka17 asi ano objednam 😉 ale aj dr. max je dobry 🙂

zibi
26. jún 2014

@speranza1 moja kedy ides znova na to ? mas mrazakov?

korenka17
26. jún 2014

babuľky moje,nejdem vás tu všetky značkovať,ale každej z vás dakujem zo srdca za podporu aj za prianie,fakt som šťastná,i ked som stále aj opatrná,lebo začína další boj a obavy...či nieje mimomaternicové,či bude rásť,či bude biť srdiečko...ajááááááááááj,toľko toho
V pondelok idem zas na krvičku.Všetkým snažikám želám,ten pocit je neopísateľný,všetko ide bokom! 😅

zabka1124
26. jún 2014

@korenka17 Gratulujem🙂! !Strasne sa tesim! Tak za 14dni na sono, ci je vse ok! Ja som pri Matuskovi mala aj srdiecko🙂🙂🙂!!!

gagirl
26. jún 2014

@korenka17 vsetko bude urcite v poriadku aj dalej..neboj..drzim silno palce..🙂

ivka3901
26. jún 2014

tak baby blíži sa to ideme na konzultáciu v pondelok tešííííííííííííím sa velmi 🙂 k dr. štelclovi

speranza1
27. jún 2014

krasne ranko vsetkym 😵 😵 😵

@zibi mozno sept/okt. 😉

speranza1
27. jún 2014

@korenka17 neskutocne sa s tebou tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
27. jún 2014

ahojte koceny idem Vás len pozdravit krásny pietok , ja už unavena ako pes po tomto tyzdni tak len slahnut lopatou bedzi kríže a juhuu oddych 🙂 že @ria191 to je take naše 🙂

falin
27. jún 2014

@certicekxxl - vitaj certicek 😉

@speranza1 - Speri, krasne zhrnute 😉

@korenka17 - supeeeeeer, obrovska gratulka. Viem si predstavit ako sa vytesujete 🙂 😵 🙂 . Nech to krasne a hladko prebieha i dalej 😉

dalida
27. jún 2014

@korenka17 no supeeeeeeer 🙂

ria191
27. jún 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 jo jo my sme také "šibnuté" ale teba nedobehnem ani kebyže sa pototo 😝 😝 😝 to tvoje tempo je závratné uff ja som musela zvolniť inak by ma "ejblo" takže tak 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@korenka17 veľká gratulka 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@speranza1 možno??????????????????????????????????????????????????????

speranza1
27. jún 2014

@ria191 no a??????? co ked nedozijem do vecera?????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@speranza1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 "kozo" jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dalida
27. jún 2014

@speranza1
@ria191 kocky mali ste uz pocit prazdnoty? Take prazdno vo vnutri? Na manzela nemam nervy.... Myslim, ze sa z neho stava workoholic (nedokaze so mnou ist nakupit, vybavit co treba, je nervozny a stale sa ponahla, lebo ma pracu 🙄 Na veceru ho volam aj 3x, aby sme sa spolu najedli... stratim trpezlivost... zjem si svoje, idem spat a on je potom sam... pride lahnut a chce byť akoze po tom vsetkom mily... Ja už z neho fakt nemozem 🙄

speranza1
27. jún 2014

@ria191 laaaaaaaaasko konecne si tu...cmuuuuuuuuuuk 😵

tinkatinulka
27. jún 2014

@ria191 sa nesmej sak ja ta už poznam ako svoje gatky..ale treba sa sj potesit dnes si idem konecne daco na seb akupit leto toootoo už je des sak stale niekde lietam..priznavam workoholik som aj ja ale to len z dovodu že nemám babo ☹

speranza1
27. jún 2014

@dalida ach jaj dalida.... pocit prazdnoty, ze nemame deti pocitujem menej krat ako pocit prazdnoty, ze sa mi moj muz nevenuje.... taka je pravda... myslim si, ze keby sa mi moj muz venoval, tak ako by som to ja chcela, tak ani deti mi netreba... asi tak....
´V zivote som sa musela naucit, nic necakat od nikoho a nic neziadat od nikoho..... a tak ta to, ze takmer nic nedostavas tak nemrzi ako ked ocakavas od napr. muza, ze pride za tebou a bude sa s tebou rozpravat, ze sa Mu vyplaces na pleci a podobne... necakajto ... a ani ho neziadaj o to.....a uvidis po case (pozor chce to obrOvsku trpezlivost z tvojej strany, vela casu to zaberie... a hlavne sa snaz byt mila... nie aby si bola akoze podrazdena).....a ono to raz pride...... pride za tebou..lebo nebude chapat co sa deje, ze ty nic nevravis, ze ty neplaces, ze ho o nic neziadas.... ze sa nic nepytas....a ON zacne sam zit zivot aspon troska taky, aky si ty predstavujes... TOT MOJA RADA 😀 😀 😀 😀

dalida
27. jún 2014

@tinkatinulka verila by si, ze posledny rok a pol som dovolenku vyuzivala na dalsiu pracu? Dovod mame rovnaky. 😒 No s manzelom sme si na seba vzdy nasli cas... Pevne verim, ze toto obdobie cochvila prejde a bude zase dobre

rebeka33
27. jún 2014

@ludinka chcem verit na zazrak a dnes 2xhcg. Drzim palce. Kto este dnes testuje . Jasom zvedavec zvedavi.🙂

speranza1
27. jún 2014

@rebeka33 cau draha a ty sa ako mas??? ako sa ma babatko v brusku????

dalida
27. jún 2014

@speranza1 no skusim byť milšia a menej podrazdena. 🙂 Budem sa snazit naucit sa to.... Dakujem,draha 🙂

tinkatinulka
27. jún 2014

@dalida aj my sme boli iný "predtým" ale asi sa každý inak vyrovnávame s dierou v sebe. ja sa snažím spokojovať tým že makam do vycerpania, moj drahy ide do prirody a tam chce byt sam, oddychuje od vsetkého a zaroven utecie od reality ani jedno neni dobre riesenie ale verim ze to je len obdobie nasej utechy..ja si ani neviem predstavit že by sme mali doma babo..je to pre mna taky sen a tuzba a vsetko že mi to pride ako totoalne už nemožné..ale verím stale že to príde.

gagik
27. jún 2014

proste životy neplodných párov-smutné, osamelé....

speranza1
27. jún 2014

@dalida
@tinkatinulka nemame ten zivot lahky zeny...ale my sme silne..my zvladneme aj horsie veci.... hoci sme vela krat padli na dno a nabili si "papulu"..... my sa stale vieme zdvihnut a so vztycenou hlavou kracat dalej 😉 😉 😉 😉 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre