Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
27. jún 2014

@gagik aale...nie je to s tebou tazke ...neboj...su tu aj horsie dg.....
Inak... vela krat si poviem (neviem, ci poznate pribeh bubeny tu z MK), ze co by ona dala za to, keby mala "len" taky problemik ako my....... takze nezufaj... su v zivote naozaj aj horsie veci.... a problem budes mat len taky tazky...aky si ho ty pripustis v tvojej hlave.....
Ja viem, je to vsetko ku*va tazke... ale inak to nejde...musim si zlahcovat zivot takymi to myslienkami..lebo mna by uz osobne je*lo zo vsetkeho 😉 🙂

donatela
27. jún 2014

Ahojte dievcence, tak dnes som zopakovala testik. Som 10 den po ET... Ja myslim, ze ciarka silnie. Co vy na to? Jeden test je 8dni po ET a druhy robeny dnes...
Dnes som aj bola na odberoch. Okolo obeda by mal byt vysledok. Ostava cakat...

speranza1
27. jún 2014

@donatela pekneeeeeeeee.... JEEEJ aky je hned dnes den krajsiiiiiiii...... naaadhera..... drzim prevelmi paluchy... 😵 😵 😵 😵 ...okolo obeda daj vediet vysku HCG 😉

donatela
27. jún 2014

@korenka17 veeeelm gratulujem! Prajem bezproblemove tehotenstvo! Podrz mi miestocko medzi marculkami🙂

gagik
27. jún 2014

@speranza1 no lenze ja mam uz tú endošku v štadiu že mam z nej zdravotné problémy, tak už neviem ci mam riešiť tehotenstvo , alebo sa zamerat na svoj zdravotný stav a pri endoške sa ani IVF-ka nedaria.
No jeb..ť ide aj mna z tohto všetkého.

donatela
27. jún 2014

@ludinka je mi luto, ze ciarka slabne...:( nech to dopadne, co najjednoduchsie ako sa len da...

donatela
27. jún 2014

@speranza1 dakujem pekne🙂🙂 kiez by to bolo pekne cislo... Ale ja veriiim, mm je skepticky

speranza1
27. jún 2014

@donatela budem ti prevelmi drzat palce. nech ciarocka silne a HCGcko rastie a nech je vsetko , tak ako ma byt 😉 🙂

speranza1
27. jún 2014

@gagik kolko mas rokov? a co vraveli v RF?... ci tam ides este len na konzultaciu na jesen?

diska
27. jún 2014

@gagik ahoj ,ak sa chystas do Brna tak radsej ostan pri nom ,mam skusenosti s GF a nikto nikdy by ma tam viac nedostal ,vcera mi dokonca aj sestricka u mojej gyn hovorila o jednej aktulnej pacientke z GF ktora tam dopadla dost zle.

Co sa tyka centier na sk s celkovo ,niekedy aj tak mam pocit,ze ak sa to ma podarit tak sa to podari hocikde ,je tam tak vela veci co musi klapnut ,u mna to nikdy neklapne tak sa povacsinou hnevam na seba,
mam foliky ale schytam zapal,mam pekne embryja ale velmi vysoku sliznicu ,no a ak mam sliznucu dobru nemam embryjo a tak dokola,stale sa nieco najde aby nebola nuda 😀 sem tam ohss aby bolo este veselsie.

Keby sa vsetky centra dali dokopy a vytvorili sa jedno super 🙂
Moj postreh z GF je ten,ze oni vedia dost dobre nastavit stimulku a odsledovat odber su v tom dosledny ale tam to konci,inac je to velka katastrofa a vkladaju a mrazia aj nekvalitne embryja to by v RF nespravili,teda umna to tak bolo.

Mam skusenost teda s GF,Antolska a Iscare vsetko Ba ,ale ostavam v RF,keby mi povedali,ze sa podari v pekle tak idem do pekla 😉

gagik
27. jún 2014

@speranza1 mam 32, riešim to už 5 rokov a to som vtedy ohladne endošky nemala žiadne problémy, za tých 5 rokov sa velmi zhoršila.Bola som tam na konzultácii aj na laparke, no povedali že skúsia soft a ked nič že mam íst zase na dalšiu operaciu. Idem sa z toho zblázniť, lebo pred tou laprkou som mala vkuse bolesti, špinenie, teraz doberam Visanne tak čakam čo zas bude ked nabehne cyklus, ci sa vobec k tomu IVF-ku dostanem.

ludinka
27. jún 2014

@donatela super gratulujem ti 🙂

speranza1
27. jún 2014

@gagik ojojojoj.... no situacia nie je jednoducha...ale ja verim tomu ze v RF ti pomozu.... verim tomu... 🙂

ria191
27. jún 2014

@speranza1 ja z teba padnem na riťku 😀 😀 😀 tebe ten coucing pomohol pardóóóóón coaching 😀 😀 😀

zibi
27. jún 2014

@ludinka moja a ako sa ma gaga nevies ? chodi tu este vobec? 😉

zibi
27. jún 2014

baby ms nikde..29 den cyklu...brucho ma boli uz stale myslim ze krv na vlozke a nic ...celu noc vlozka medzi nohami a nic 😝 to ako naschval ked nieco planujem ... 😒

speranza1
27. jún 2014

@ria191 ty tapa jedna chuducka...sa mi vysmievas???? 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj tak ta zboznujem 😵 😵 😵

speranza1
27. jún 2014

@zibi no a test????? ako to, ze si este nerobila test????? 😉

ria191
27. jún 2014

@speranza1 len som si trošičku rypla promiň 😀 😀 😀 , ale prístup máš bohovský. Inak tiež som nad coachingom kedysi uvažovala, ale som si myslela, že to stojí dosť peňazí. Koľko taká sranda stojí?

gaga83
27. jún 2014

Ahojte som uz pri malej v nemocnici od utorka. Zacvik riadny 3 hodku spanku takze zaberacka riadna. Uz vsetko robim sama i kupanie takze som rada ze som sa tak rychlo do toho vsetkeho dostala. Malu ucime papat z flasky. Ked bude uz vsetko papat pojdeme domov. To este potrva kedze ledva zje tak mensu polovicu a zvysok kanilou dokrmuju. Nestiham vas citat drzim vam vsetkym palceky nech mate i vy takehoto anjelika.
Konecne mam take normalne fotky tak vam predstavujem Fosinku. Ma uz 2700g.

gaga83
27. jún 2014

Vsak nejak mi to zblblo 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@zibi veru už dlho tu nebola počítam, že gro kočiek na ňu a na maličkú myslia, ale musí to mať veľmi preveľmi ťažké. Ja dúfam, že sú v poriadku.

speranza1
27. jún 2014

@ria191 ja som platila 350€.. cez skype...8 "sedeni"

speranza1
27. jún 2014

@gaga83 neskutocna kraaaaasavica, ta tvoja dceeeera... gratulujem zo srdiecka a zelam veeeeeela zdravicka, stasticka a sil v celucickom zivote 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ria191
27. jún 2014

@gaga83 ja "zdochnem" zase parochnička , ale je krásna. Držte sa kočky 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@speranza1 350€ ??? uffff dosť . Ja som aj tak dosť "ejblá" takže mne by to aj tak nepomohlo 😝 😝 😝 😕 😕 😕 škoda do toho vrážať ledva naškrečkujem na toto IVF do pijavice čo už. A bola si spokojná?

zibi
27. jún 2014

@speranza1 no nemam ani doma nic ..musela by som ist kupit a mala som tolko falosnych poplachov ze sa neodvazim ani testovat 😝 sa stale vytesim a prd z toho nakoniec ms dojde a som potom sklamana 😢 uvidime ...ale brucho ma boli ako keby som uz mala kazdu chvilu dostat

speranza1
27. jún 2014

@ria191 no ako to vyjadrit..tak pekne.... nie je to zle....ale mne to nic nedalo... jednoducho, ja nie som zrejme povaha na tieto veci, pretoze...ja to, ako by to vsetko malo byt a ako by som to mala brat vsetko dokonale ovladam...(som sama vystudovany psycholog) ...takze so mnou je to tazke 😀 😀 😀

gagik
27. jún 2014

inak ta bab co robi ten kouching tiez dost zle dopadla čo sa týka IVF-iek, neviem ci vam to hovorila...

dalida
27. jún 2014

@speranza1 speri, to pohladenie potrebujem... 🙂 Mam ho same hrckate a bolestive od fraxiku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre