Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
30. jún 2014

vsetkym prajem naaaaaaadherne pondelkove -uprasane..ale teple ranko 😵 😵 😵 😵 😵 ...sup sup do prace 😀 😀 😀

sally2401
30. jún 2014

@speranza1 len ma to znepokojilo, lebo samozrejme som včera nevydržala a na 7 deň po et si urobila test a po minúte tam boli // jedna bola teda slabšia od kontrolnej ale výrazne boli tam, tam preto som taká rozhodená, a nechcem otravovať dr. aj tak mi nič iné nenapíše iba že je to normálne

speranza1
30. jún 2014

@sally2401 😵 😵 😵 😵 presne tak.... a aj moj osobny pocit je, ze ti to vyslo....ale samozrejme 😵 😵 😵 😵 😵 ani ja sa nerada vyjadrujem k este neistym veciam.... ale prevelmi ...skutocne prevelmi ti zelam nech si coskoro drzite s manzelom zdravucke babatko/á vo vasom naruci.... 🙂 😵 🤐

ingrid0105
30. jún 2014

@evicka46 ahoj tak ti dam dnes vediet okolo druhej budu vysledky krvi

dalida
30. jún 2014

@speranza1 speri, ja som uz v praci 🙂

dalida
30. jún 2014

@ina7 drzime prsty... 😉

speranza1
30. jún 2014

@dalida servus aj ja som uz v zamestnani 😀 😀 😀 😀 ..aky ta dnes caka den?

ludinka
30. jún 2014

Ahojte kocky tak u mna to dnes uz vyzera ze sa rozbieha mrcha, prosim vas tie co ste mali biochemicke tehu ako to prebiehalo? To hcg samo kleslo pocas mrchy ci sa to potom este kontroluje? Zajtra idem na kontrolu k mojmu doktorovi ale som zvedava ze co a ako.

@sally2401 mne povedali ze to spinenie moze znamenat vselico, ale kym sa nevezme krv a neurobi sono tak nikto nevie povedat co to zamena. Takze len oddychuj a ber ako dobry znak ze nieco dsa deje, drzim palce 🙂

dalida
30. jún 2014

@speranza1 🙂 v praci ma cakajú uzavierky... mesacne spravy, ale to zvladnem... 😉

dalida
30. jún 2014

@ludinka no u mna po menstruacii bolo vsetko OK. Nebola som na kontrolnych odberoch...

@speranza1 speri a ostatne kocky, mali ste RF test pozitivny ? Vcera vecer som skusila testnut...a myslela som ze tam nic nie je... asi po hodke, ze idem vyhodit test do kosa, nech ma nedrazdi a tam // . Sice druha slabsia, ale jasne viditelna... uz ma to stve s tymi testami... neviem, ci sa mi podari ist dnes na odber... 😖

speranza1
30. jún 2014

@ludinka ked pride menzes, tak sa to samo upravi a hcg absolutne klesne..... keby si mala nejake podozrenie, ze nieco nie je v poriadku, tak skus testnut a ak aj po menzese bude ciarka, tak budes musiet ist na kontrolny UTZ + odbery... ci to nie je mimomaternicove a pod....

speranza1
30. jún 2014

@dalida takto pozitivne som mala aj ja testy myslim, ze pri skoro kazdom pokuse... ty si ktory den po vklade? ty mas testovat??? ci?

dalida
30. jún 2014

@speranza1 vcera som bola 11 den po ET. Dnes som mala oficialne testnut... Speri, u teba to bolo biochemicke tehotenstvo? Nevedeli vysvetlit, preco testy pozitivne??? V mojom tele nie je ani pregnyl.. kvoli OHSS sme dali diphereline..

ludinka
30. jún 2014

@dalida ten rf test je podla mna citlivejsi ako tie 10 tkove testy, aj mne takto po limite nabehla ciarka , ja si myslim ze ciarku neukaze len ked je hcg 0

speranza1
30. jún 2014

@dalida nie..jednoducho sa embryjko vo velmi skorom stadiu prestalo vyvijat... a to kde je problem, to mi nevie nikto povedat... mozu byt slabe vajicka, mozu byt problémom slabsie spermijky....moze byt nevhodna vystelka maternice...a dalsie ine veci a spojitosti, ktore si snad ja ani neviem sama predstavit...

dalida
30. jún 2014

@ludinka aha.... no tak aj tak budem musiet odbehnut na odber... nech vieme, na com sme. OK kocendy, idem pracovat. Pekny den 🙂

speranza1
30. jún 2014

@ludinka mam rovnaky nazor na tie testy... tie Rf su naozaj kvalitne.... ja ked som mala HCG uz len 13, tak na RF teste bola naozaj pekna ciarocka...

ludinka
30. jún 2014

@speranza1 aspon ze tie biochemicke skoncia hned takto na zaciatku 😔 stale lepsie ako neskor.......takto sa stym da lahsie vyrovnat, ja uz som myslou pri dalsom ivf
verim ze to mmt nebolo, minule to malo u na celkom iny priebeh

ludinka
30. jún 2014

@speranza1 ano ciarky robi pekne, ale az po limite....aj v navode pisu ze po 5 minutach sa to nema uz vyhodnocovat....ale to sa neda 😅

speranza1
30. jún 2014

@ludinka samozrejme...vsetko ma svoj dovod...a aj to, ze sa to skonci takto skoro... ja viem, ze to pre niekoho moze zniet nepekne, ale tak je to prírodou zariadene...radsej nech to, co by malo potom trpiet v dalsom zivote odide skor, ako neskor, ked to je uz pre tehulu, maminu, rodicov a pre vsetkych oooovela tazsie.... 😔

falin
30. jún 2014

dobre ranko dievcence 🙂

@ina7 - drzim palceky. Tu gucu v zaludku poznam ... 😉

@sally2401 - presne ako ti speri pise, moze to byt dobry i zly znak. Ale drzim silno palceky, aby to bolo uhniezdovanie 😉 . Oddychuj co najviac, rezim na lozku

sally2401
30. jún 2014

@falin to ten rezim bude problém teraz som mala 2 týždne dovolenku a dnes idem prvý deň do práce, takže už mám po kľude.

falin
30. jún 2014

@ludinka - mne pri biochemickom kazali ist po mrche na kontrolu hcg v krvi. Pre istotu, mala som po mrche hcg nejake 2-3, ale to vyhodnotili ze uz je to ok

falin
30. jún 2014

@dalida - skus ist na krv, budes si 100% ista. Ale ked ciarka nabehla, nieco sa deje 😉

speranza1
30. jún 2014

@falin caaaau draha...aky bol viiikendiiik????

falin
30. jún 2014

@speranza1 - ahoj Speri 🙂 , vystihla si to na 100% 😎

falin
30. jún 2014

@sally2401 - tak sa aspon setri najviac ako sa ti da. Drzkaj sa, verim ze to dobre dopadne 😉

speranza1
30. jún 2014

@falin som rada, ze mame podobne nazory 😉 🙂

falin
30. jún 2014

@speranza1 - vikend ako vzdy ubehol neskutocne rychlo 😝 , mohol by byt o den dlhsi 😎 . Taka klasika, poupratovat, oprat, navarit ...
A potom s rodinkou, s malou. Robili sme s dcerkou levandulove vrecuska, tak mame cely domcek vyvonany 🙂 A ty ako?

falin
30. jún 2014

@speranza1 - veru ked citam co si napisala, tak si hovorim ze mi citas myslienky 😎 . Len ich vies krajsie naformulovat ako ja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre