Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
30. jún 2014

@falin no ja saom nestihla ani upratat...akurát tak oprat (aj to prala pracka 😀 )... boli sme na navsteve pri krstanatach...vratili sme sa v nedelu podvecer.... takze mne ten viikend utiekol...ako rychlik... neskutocne....my sme boli akurát kupit levandule, pretoze sestre sa levandule veeelmi pacia a chce mat taky levandulovy zahon pri domceku....
a s kym je teraz dcera doma???? a kedy ide do tábora?

rebeka33
30. jún 2014

@ludinka vysadila som a dostala mrchu, po som urobila tehu test a bol snehobiely tak som uzvdalej neriesila a o mesiac sla do dalsej stimulky🙂.

ina7
30. jún 2014

@dalida Ja som toto riesila min. tyzden. V casovom limite na teste duch, ktory postupom casu stmavol. A pri prvom teste sa objavila ciarka az ked som isla po hodinke odlozit test. Baby mi tu radili ze ak by tam nebolo nic tak by sa ciarka vobec nespravila. Ja som bola dnes na krvi a musom cakat do zajtra. Ale ciarka bola vcera zase tmavsia.
@ludinka Ja som vtedy pri biochem. nedostala mrchu kym.som nevysadila utros. A to som vysadila.lebo na utz v 6 tt nebolo nic vidno a kontrolne hcg bolo klesajuce. ☹

melisska
30. jún 2014

@dalida moja silne držím palceky, ja som tak mala v roku 2008 a bola som tehu, dokonca a krv vysla neg. myslííííííííím silne na teba moja 🙂 🤐

@speranza1
@falin samo aj na vas moje zlatucke aj na @ria a vsetky ostatnéééééééé 😵 🤐

speranza1
30. jún 2014

@melisska vdaka mel..... aj ja na vas casto myslim, ako sa vam dari..ale vidim tu krasne fotecky nadherneho Janicka, tak som taka spokojna a stastna, ze je to tak.... posielam pusinku Janickovi...a inak mal aj meninky..tak aj vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵

falin
30. jún 2014

@speranza1 - Tak si mala pekny vikend, si sa potesila s krstniatkami 🙂
ja milujem levandulu, ta vona 😵 , mame na viacerych miestach vysadenu
Malá je tento tyzden v primestkom tabore, buduci tyzden v dalsom, potom pojde na klasicky tabor (s prespavanim), potom u svokrovcov, u nasich a posledne 2 tyzdne prazdninove mame dovolenku 🙂
Ani sa nenazdame a bude po prazdninach. a to este len zacali 😀

falin
30. jún 2014

@melisska 🙂 si zlata Meli 🙂 , Janko je stastne usmievave dietatko, tesim sa z vas

melisska
30. jún 2014

@speranza1 dakujeme moja, je to úžasné dieťatko, smejko 😵
@falin áno 🙂 dakujeme 😵

speranza1
30. jún 2014

@falin paaaani, tak vy ste sa jej postarali o prázdniny plne zazitkov.... 🙂 😵

leontinka27
30. jún 2014

Baby som si robila vcera na naliehanie manzela RF test ale az cca o 18tej hodine.najskor nic a do hodky druha ciarka slabucka ale videl hu aj mm.takze slabucka ciarka a po limite.bola som vcera 13 den po et.nemam odvahu ist na krv a ani si urobit test.neviem co si mam mysliet.su spolahlive tie testt alebo robia duchov po limite.dakujem

speranza1
30. jún 2014

@leontinka27 test ti ukaze stale aj ducha ak je tam aj zbytkove HCG..... mala si testnut rano a ak by bola pekna jasne viditelna cerneva ciarocka, tak na 13sty den by to bolo v poriadku.... a ak chces mat 100% istotu ako to je... chod na krv 😉 🙂 ...prajem vela stastia

leontinka27
30. jún 2014

@speranza1 no mala by som ale nemam doma ani jeden test.ale asi nakazem mm aby mi kupil ked pojde z prace.to je strasna neistota.inak priznaky ziadne sem tam brucho sem tam krize.prsia ze vobec nic.vcera ma jedine cely den bolela jazva po laparoskopii.tak potom dam vediet. drzkaj sa.

ina7
30. jún 2014

@leontinka27 Draha moja, sup sup na krv. Test to mozno daco ukaze, mozno nie. Najpracdepodobnejsie bude ze budes mat len vacsie pochybnosti po teste ako predtym. A krv ti da jasnu odpoved. Ja som bola dnes na krvi a my dve sme boli predsa naronako so vsetkym cize vstyk a uz nech si na odbere. 😉 😀

janedoe
30. jún 2014

Baby prosim Vas preplaca poistovna aj soft IVF cyklus, alebo nie? Na strankach RF pisu, ze to poistovne nepreplacaju, ale ked som googlila, tak niektora baba (sice v uz starsom prispevku) pisala, ze jej to preplatili do vysky tusim 40%.

dalida
30. jún 2014

@leontinka27 zlatko, ja som asi v tom istom case robila testik... a mam to iste, ako ty. Dnes asi na krv nestiham... uvidim, ako zajtra.

falin
30. jún 2014

@speranza1 - treba, prazdniny su dlhe a dovolenky malo. A nechcem ju na cele prazdniny dat k starym rodicom. Nech ma mala zmenu a nech si aj st.rodicia oddychnu 🙂

@leontinka27 - jedine na krvicku, to budes mat uplnu istotu. Ale ked je ciarka (aj ked polimite), tak sa nieco deje. Inac by zostal biely

ivka3901
30. jún 2014

a letime do Brna🙂

ina7
30. jún 2014

@janedoe Mne bolo vysvetlene ze samoplatkyniam zo Sk uctuju ivf ako soft aby to mali lacnejsie. Ale ked idu cez poistovnu tak platia normalne ivf cenu aby to bolo fer voci ceskym pacientkam.

gagirl
30. jún 2014

@ina7 drzim palce...

bergalm
30. jún 2014

baby caute mam otazku dnes som citala mail z RF kvoli mrazenym embryam treba zaplatit dalsie mrazenie teraz???kedze doba 1roka mi uplinie 26.9.2014?to bude rok co ich tam mame a oni mi poslali mail uz teraz mats niektora s tym skusenost?dakujem za pomoc

speranza1
30. jún 2014

@bergalm podla mna ti davaju cas na rozmyslenie, co chcete robit dalej, ci platit dalej, alebo sa rozhodnete inak.... 🙂

ina7
30. jún 2014

Volala som k doktorovi a vysledky este dnes nemaju. Az zajtra o takomto case. :-\ Az ma tak cuka testovat kazdy den ci ciarka silnie alebo slabne. Tento pokus som vyminala uz 5 ks testov. No slahnuta 😀

speranza1
30. jún 2014

@ina7 caules draha a preco nam neukazes testiky??? tak rada by som sa chcela potesit s tebou🙂

ina7
30. jún 2014

@speranza1 Ked mne tak zle foti mobilze na tych prvych ani nebola druha ciqrka vidiet. Dalsie som uz potom nefotila. Ake skusim dnes doma cvaknut posledne.
Toto je prvy. Vidite tam daco?

speranza1
30. jún 2014

@ina7 jasan ze vidno.... na ktory den to je?

ina7
30. jún 2014

@speranza1 Toto bolo na 10. den. Co som si trapne zabudla stopnut cas a robila som dva testy po sebe, ten druhy uz s hodinkami. Fotene je to v casovom limite testu.

speranza1
30. jún 2014

@ina7 no a este pridaj ked budes doma aj dalsie.... juuuuuuuuj drzim ti prevelmi paluchy... 😵 😵 😵 😵

ludinka
30. jún 2014

@ina7 na to ze to je 10 den a v limite je to pekna ciarka 🙂 drzim ti palce na tu krv

korenka17
30. jún 2014

@sally2401 mohlo sa to uhniezďovať,ja som nešpinila,ale zato bolesti som mala aj mávam stále slušné,ako na mrchu,tak ale doktora sa môžeš opýtať,zato nič nedáš,alebo ešte počkaj 2-3 dni,držím palce!

korenka17
30. jún 2014

tak babuľky hlásim výsledky z dnešnej krvi...979 HCG!!!...zajtra po 17-tej sono,sa bojím aj tak a priznám sa,mala som strašne škaredý sen,ble 😢 ...ale teším sa,že fazuľka rastie!!! 🙂
baby,už je niekde téma marcovky?...vyšlo mi inak termín pôrodu na 2.3.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre