Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
1. júl 2014

@evicka46 Preto som ja isla ako samoplatca do softu lebo som nechcela pol roka cakat. Ja mam uz len jeden pokus cez poistovnu, takze sme sa dohodli ze poistovnu nechame na neskor do rezervy keby som potrebovala silnejsiu stimulaciu.

buba08
1. júl 2014

@evicka46 ale objednaj sa co najskor, mozno aj dnes, lebo sa k nemu dost dlho caka na termin konzultacie a kedze je leto, budu mat postupne vsetci dovolenky, tak sup, sup, volaj 🙂

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 dnes som uz 2 DC rano som bola este na krv poobedu budem vediet vysledok

korenka17
1. júl 2014

@kikuska_wedge moc ti držím palce...14 rokov snaženia???...uuuf,tak toto je už silná káva...nech si do mesiaca tehulka! 😵

evicka46
1. júl 2014

Baby neviete mi poradit Dr mi nedviha telefon po negativnej krvi mam vysadit aj Fragmin ?

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 ja osobne som stale vysadila zo dna na den vseeeeetky lieky... vsetky... 😉

speranza1
1. júl 2014

@ludinka no ... ja zvycajne od 2 DC stimulujem... a ty?

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 no teraz ani neviem....nie az 3?? do kelu 😠

speranza1
1. júl 2014

@tinkatinulka tinus...potrebujem poradit ako zariadit detsku izbu alias pracovnu... lebo uz 8 rokov tu izbu nemame zariadenu, pretoze cakame, ze ju zariadime pre babatko... ale kedze nist zatial sa nedeje..tak by som potrebovala poradit s nabytkom a tak...ale to mozeme aj cez IP...aby sme tu nenarusali temu RF Brno 😉 😉 😉

buba08
1. júl 2014

@ludinka od 2 DC

ina7
1. júl 2014

Kocky, prave som sa napchala domacimi marhulkami na desiatu. Zmenila som zivotospravu a snazim sa jest pekne 5 x denne, vela ovocia a zeleniny. Robim to nie pre chudnutie, aj ked to by sa mi dost zislo, ale aby som bola zdrava (buduca) tehula a mamina. 😀 Teraz beriem aj listovku. Co robite vy? Ja teda moc neverim takym exotickym veciam ako maca, cholera, pardon chlorela, aloe a tak. Myslim ze to su len kratkozivotne tahaky penazi. Co vam.zafungovalo pozitivne?

korenka17
1. júl 2014

@evicka46 držím palce,v RF ti na 100% pomôžu,my po 7 rokoch trápenia,kebyže viem skôr o RF,tak už sme mohli aj druhé kočíkovať 😅

buba08
1. júl 2014

@ina7 mne chlorela velmi pomohla, 2x som ju brala dlhodobo a otehu som po nej, ale 2x MA v 8 tt, ale kazdopadne si myslim, ze mi pomohla

ludinka
1. júl 2014

@buba08
@speranza1 takze som to vlasnte zmeskala.....super 😠
ale ak by ta krv bola predsa len 0 skusim sa opytat ci by som nemohla zacat dnes vecer......ved pol dna hore dole nie?

speranza1
1. júl 2014

@ludinka no ja osobne som stale zacinala 2 DC..... ale este to stihas.... zober clostil.... pichat zacnes aj tak vecer... 😉

buba08
1. júl 2014

@ludinka jasne, skus sa opytat, no mne dr. povedal, ze mam vzdy pichat injekcie rano, ale za opytanie nic nedas

tinkatinulka
1. júl 2014

@speranza1 jasne napis do spravy co chces a poradim..:--)

speranza1
1. júl 2014

@ludinka nieee neznmeskala si nic.... neviem ako beries lieky...clostil 1-1-1-???? alebo 2-0-2???? a potom vecer merional/menopur???

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 no ja mam len clostyl jeden rano a jeden vecer(ziadne inekcie), takze som to uz zmeskala, ale mozno nebude vadit ked zacnem az vecer

speranza1
1. júl 2014

@ludinka nezmeskala ved je len 10.20.... este ho zober jeden....

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 joj moja ked ja som v praci a lieky mam doma 😀
no co uz opytam sa ci mozem zacat az vecer....ved o nic nejde pri takejto stimulke, pamatem sa, ze kedysi mi ho moj obvodak daval od 5-9 dna cyklu...

korenka17
1. júl 2014

@ina7 papať 5x denne je super a papja všetko,čo je zelené,čo obsahuje kysl.listovú...špenát,brokolica,struky...ja si dávam už mesiac aj Acidum folicum

korenka17
1. júl 2014

@ludinka ja som brala clostil 1-1-1 od 3 DC a 5 dní

ludinka
1. júl 2014

@korenka17 no ved aj mne sa zda ze sa to moze aj takto...a to v rf ti ho tak predpisali??

speranza1
1. júl 2014

@ludinka kukni korenka to brala az od 3dc.... skus zavolat lekarovi do RF.... samozrejme az ked budes vediet dnesne HCG...

speranza1
1. júl 2014

zeny idem pracovat.poriadne.. ozvem sa neskor...paaaaaaaaaaa

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 ved jasne ked budem vediet hcg hned tam volam 🙂 dufam ze poobede o druhej tam este bude

korenka17
1. júl 2014

@ludinka ano,ja som bola u Dr.Otevŕela a potom som si pichala ešte 4 injekcie Merional,od 7DC,na 10DC na sono-folikometriu,mala som už 5 folíkov,ale každá to má asi individuálne,podľa dlžky cyklu,ja som MALA 30 dní

motiv
1. júl 2014

ahojte, aj ja chodim ku Kurecovej. Je mila. Ale nejak extra ma neohurila. Najma po neuspechu a ked som sa dopytovala na nejake veci mailom, tak mi to prislo podla odpovedi akoby ich ani nedocitala do konca... Ale aspon odpovedaju. V GF by mi kazali dat si termin, ktory by som dostala tak o mesiac...
Ja sí davam teraz po 2 neuspesnych IVF a 1x KET pauzu, vyoperuju mi myom z maternice, o ktorom v GF aj v RF tvrdili, ze by nemal robit problem a iny odbornik mi povedal, ze je s tymto myomom zbytocne nieco skusat. Takze aj tak cakam na vysledky z genetiky a imunologie, tak kym vlozim posledneho mrazacika, chcem eliminovat vsetko co moze sposobovat neuspech. No a mam konecne na vlastnu ziadost aj vysledok AMH a je len 0,85 :-/

ina7
1. júl 2014

@korenka17 Ja beriem kys. listovu od.opu. Ty si uz zacala uzivat aj nejake tehu vitaminy alebo.stale.len listovku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre