Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

korenka17
1. júl 2014

babuľky moje,bola som poobede na sone,takže zatial vidieť fazuľku ako čiernu machuľku so žltkovým váčkom,má 7mm,v pondelok ráno zas...zajtra ráno na krv na hematologiu,aj na endokrinologiu...ach jooo 😖
ale teším,že nieje mimo maternice! 😕

evicka46
1. júl 2014

@rebeka33 Neboj držíme ti všetci palce a tešime sa stebou však už zajtra uvidiš svojho anjelika v brušku. 🙂

evicka46
1. júl 2014

@korenka17 To som rada čoskoro nam ukažeš aj fotečky o machulke jak krasne rastie. 🙂

evicka46
1. júl 2014

@ingrid0105 s tymi mrazačikmi ti neviem poradit skus a spytat v Brne či sa to da a ked nie radšej si ich daj však su to tvoje babulky svojho lekara sa ani nepytaj až potom ked sa to bude dat lekari su nevyspitatelny odtaja hocičo ked im to nevyhovuje. Som zdravotak tak viem.

evicka46
1. júl 2014

@dalida Dakujem aj ja ti držim palce na zajtrajšiu krvičku. 😉

sasa1983
1. júl 2014

@gagirl mne cca do 45percent.....

ina7
1. júl 2014

Dievcata co sa chcete objednat na konzultaciu - doktor Koudelka je do 9.7. na dovolenke.

tinka9075
1. júl 2014

@gaga83 sú už veľký rastú veľmi rýchlo nedávno som si z pôrodnice bábetká doniesla a dnes sú to už taký špekulanti malý 🙂 🙂 🙂

zuzanka05
1. júl 2014

@tinka9075 krasne deticky gratulujem im k 1. narodkam 🙂 prajem vela-vela zdravie 😉

tinka9075
1. júl 2014

@zuzanka05 ĎAkujem pekne sú to naše zlatíčka 🙂 🙂

ivka3901
1. júl 2014

evicka46 my sme akurat zacali chodit do RF k dr.stelclovi na IVF na darovane vajicka.🙂

evicka46
1. júl 2014

@ivka3901 Ideš cez poistovnu?Alebo ako samoplatca?

rebeka33
1. júl 2014

@korenka17 no super, ze je na mieste . tak pekne oddychuj.
@evicka46 dakujem 🙂
@dalida drzim palce

gagirl
1. júl 2014

@sasa1983 aha..diki..to znamena ze cca polovicu ..ved uvidime co a akoto bude u nas..A vam blahozelam a prajem vsetko dobre pocas celeho tehu..🙂na kolky pokus vam to vyslo v Brne?

gagirl
1. júl 2014

Dievcata este mam jednu otazku..myslite ze recepty na lieky na stimulku mi moze doktor poslat postou alebo si musime pre ne ist osobne?

gagirl
1. júl 2014

@ina7 blahozelam.-:)

ludinka
2. júl 2014

@sara119911 uplne staci ked ti to vypise tvoj gynekolog

falin
2. júl 2014

@speranza1 - cmuk 🙂 🙂 🙂 a krasne ranko

@naduska72 - to je na tom to tazke, urcit hranicu dokedy. To sa neda nejako zovseobecnit, to kazdy musi citit v sebe. Ale urcite vek zohrava velku ulohu. A je mi jasne ze aj pri adopcii. Ja uz rteraz by som sa do adopcie nepustala, mam 38 r. , u nas sa caka cca 4 roky. Nechcem aby na strednej som dosla dietatu na rodicko ako "babicka" 😀

@ludinka - ludi, presne ako pises, lepsie takto na zaciatku ako potom neskor. Aj ked to cloveka boli, ale dokaze sa s tym lahsie vyrovnat. Posielam objatie a kopu sil do dalsieho boja 😉

speranza1
2. júl 2014

@falin krasne ranko dobra vila 😵 😵 🙂

falin
2. júl 2014

@speranza1 - Speri co blaznis, zabijat ta. Kto by nam tu taketo mudrosti vypisoval 😀 😀 😀 😎
ALe nie, krasne si to zas napisala a vystihla 🙂

speranza1
2. júl 2014

@falin 😀 😀 😀 😀
Dnes maaam obrovsky probleeem...nic sa mi nechce 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

falin
2. júl 2014

@evicka46 - za malo, rado sa stalo 😉 , mozes skusit soft ako samoplatca a medzitym sa prepoistit 😉 . Lebo v RF nam ako samoplatcom davaju "dobru cenu"
Ja som chodila najprv do iscaru v ba a pri ivf som doplacala cca tolko (islo to cez poistovnu) ako soft v Brne, bolo sice viac vajicok v BA (20-23) a zostalo viac na mrazenie, ale zas ta kvalita vajicok nemohla byt tak ista ako ked ich mas 7-8 zo softu

falin
2. júl 2014

@gagirl - recepty mozu poslat i postou, nemusis kvoli tomu osobne chodit

falin
2. júl 2014

@speranza1 - konecne som docitala do konca 😝 . Cim som si zasluzila to pekne pomenovanie? Lebo minule som nad tym rozmyslala ze ty si tu takou dobrou vilou, anjelom co nas tu vsetky krasne povzbudzuje 🙂
Speri a ten problem mam aj ja uz od pondelka , pomoooooc 😝 (alebo uz od minuleho tyzdna 😕 😀 ).
ALe mam teraz pomenej robotky, tak tu oxidujem, buduci tyzden ma caka toho v praci vela, tak nebudem moct toklo chodit k vam 😒

falin
2. júl 2014

@naduska72 - Nadi citala som tvoj blog o bezpodmienecnej laske (Jirina Prekopova) - krasne a pravdivo napisane 🙂 . Robi Prekopova este seminare pre rodicov?

speranza1
2. júl 2014

@falin lebo si dobra vila pre mna a bodka 😉 😉 😉 🙂 🙂 ..cmuk
ja by som uz potrebovala min. 3 mesiace dovolenky.. najprv by som doma vseeeetko poriadila, vyvarala by som a vypekala muzovi, nasla by som si cas na seba, na cvicenie a pod...a potom by som si uzivala sladke nic nerobenie.... juuuuuuuuuuj.... takto by som to potrebovala a potom by som prisla do robotky oddychnuta a robila by som jak drak 😀 😀 😀 🙂
Ja to mam podobne.... aj ja teraz este oxidujem...ale o chvilu budem "tazko" pracovat...ale samoska, ze tu obcas nahliadnem 😉

ria191
2. júl 2014

@speranza1 ja z teba zdochnem 😀 😀 😀 ty určo na niečom fičíš či??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . Jednoznačne musíš ísť v septembri so mnou nech mám s kým fičať na koňovi a keďže ty vyplieskaš tú negatívnu štatistiku tak ja to teda mám vo vačku 😀 😀 😀 😕 😕 😕

tinkatinulka
2. júl 2014

ahojte kocky

tinkatinulka
2. júl 2014

@ria191 že sa aj ukazes..stale ficis na uzavierkach a na nas kasles..

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 speri prid aj k nam poupratovat..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre