Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
2. júl 2014

@ria191 jaaaa? nie u nas je toho až dost..no ja som sa vplote krotila velmi chcela som nerezovu branku, tu sme nechali na IVFkach takže bude železna..ale aspon farba aby ladila mame antracit kamen na sokly takže nech to trosku ladi, drahy ani neviem co som objednala 😝 😝 😝 radsej som mus slubila že ked makam ako srob tak nech sa nestara a ja to zladim dajako aby bolo dobre, už tolko ustupkov na tomto dome som spravila, no neni to podla mojích dizajnerských oci ale co už..hlavne aby sluzilo. a to popitie..juhu na tom mam 30 rocnu slivku 😀

falin
2. júl 2014

@speranza1 😵 DAKUJEM 😵 velke CMUK posielam 🙂
no take volno by sa veru zislo aj mne, mam pocit ze stale je co upratovat 😀 . Cas delim medzi pracu, upratovanie, varenie , pecenie, zahradku, malu, manzela, starostlivost o seba , .... a den ma iba 24 hod a treba aj spaaaaat. Pomooooooooooooc. Ale toto poznaju urcite vsetky zamestnane zienky 😀 😀 😀
Ale musim sa pochvalit, v ramci vypekania som v sobotu piekla svoj 1. chlieb v rure, a bol mnamky 🙂

@ria191 - cauko korculka, ze sa aj ukazes. Potrebujeme tu trosku vzrusa 😎 Chybas nam tu

A kde mame lienku a nelusku?

tinkatinulka
2. júl 2014

@ria191 no ja som dostala fesiho vysavaca na meniny pred rokom..a nejak nestiham pustata lebo mame este nedokoncene podlahy a to moc dokopy nejde..ale idem ho veru pustit..🙂

ria191
2. júl 2014

@speranza1 zrovna som si predstavila ako umývaš to moje mega okno a ako zoskakuješ a vyskakuješ na rebrík 😝 😝 😝 počkaj pozbieram sa zo zeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@ria191 😀 😀 😀 ty tapa...tak ty sa zo mna smejeeeeeeeeeeeees 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(neskutocne mi tu chyba..... smajlik smiech cez slzy)

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 no u nas je to nutnost lebo sused by sa mi aj do postele mohol kuknut sme tak blbo okoceny..no a v obivke mam jenu 5 m a to je vrazda zehlit, teraz v lete menim stale lebo haved sa nato chyta

ludinka
2. júl 2014

Kocky a je tu vobec niekto co ide teraz do stimulky? ci idem sama 😕 ?

speranza1
2. júl 2014

@tinkatinulka no a ja teraz v lete pre istotu nedavam ziadne 😀 😀 😀 😀 😀 ..aby som nemusela zehlit.... 😀 😀 😀 a neda sa to poriest inak??? jednoduchsie???? volake francuzske zavesy sa to vola ci jak... vyzeraju ako take siroke vertkalne pasy.... vselijake..len neviem ako to vyzera v skutocnosti a ako sa to udrziava...

ria191
2. júl 2014

@speranza1 kto? ja? srandu ???? eeeee to by som si nedovolila 😀 😀 😀 . Vieš tak ja nohy ako Sklenaříková natiahnem ladne rúčku trošičku sa povlním a mám vyleštené a keď si predstavím teba upachtenú ako štveráš a zoskakuješ z výšin tak promiň lásko kakám maggi v kockách. Dobrý postreh mne tu tých smajlíkov chýba podstatne viacej aj takých s neslušnými gestami 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2014

@ludinka ja 😀 😀 😀 ale neviem či september je teraz 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 ???

speranza1
2. júl 2014

@ludinka sama nie si nikdy..... je kopec dievcat urcite, ktore idu teraz, len neprispievaju..len nas potichucky citaju...si vies predstavit ako ti budeme tu vsetky fandit....??? tebe samej (kedze len ty prispievas)????? super podpora to bude.... takze sa mas na co tesit 😵 😵 😵 😵 😵

ria191
2. júl 2014

@falin
@tinkatinulka
@speranza1 cholky cholky a kde je zojinka hm???

speranza1
2. júl 2014

@ria191 len sa neposer s nohami sklenarikovej..... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ... moje krasne suncicky siahaju tiez az po zem!! 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄 🙄 🤐 😅

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 jasne že to poznam ale to je to iste ked mi to okaka mucha prat to musim aj tak..ale to až ked bude nova kuchyna

speranza1
2. júl 2014

@ria191 doma si tehulkuje a ma sa dobre 😉 ...len neprispieva do verejného fora 🙂

falin
2. júl 2014

@ria191 - no Riuska, mam 38 prec, treba absolvovat pripravu a od zapisu do poradovnika sa caka u nas cca 4 roky, tak mi povedali na urade. Clovek v neskorsom veku nema take pevne nervy ako za mlada 😝
Mas nejaky dobry tip na parny cistic? Nemam , ale uvazovala som ze kupim. A teda aj ten samobehajuci vysavac by som rada 😎

@ria191 - kočka , ty si ine cislo 😀 , mne uz Marcelino vkladal 3 a nic z toho nebolo, nema mi kto podlahy lestit 😝 . A k teme dievca vs, chalan : minule mi mala hovori: mami, chalani to v zivote maju lahsie, nemusia upratovat, mozu si nechat po sebe bordel, hodit veci na zem , ... ALE aj tak by som nechcela byt chalan, vies oni su taki nemozni 😀 😀 😀 . Toz psychoanalyza mojej tretiacky 😎

tinkatinulka
2. júl 2014

@ria191 nevidela som ju už dlho

speranza1
2. júl 2014

@tinkatinulka tie sa daju tiez prat???? to je z latky? ci je to umela hmota??? ci co to je???? ked mi dnes posles IPckou email...tak by som ti chcela zaslat tu moju izbu aby si sa na nu kukla.... ja ti napisem ako si to asi predstavujem a ty mi poradis (bezodplatne duuufam😀 😀 😀 😉 😉 😉 ) ako to tam mam zariadit..lebo uz som bezradnaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

falin
2. júl 2014

@ludinka - ludinka, vidis to, teraz sa baby dali na upratovanie a kaslu na stimulky 😀 😀 😀 😎

speranza1
2. júl 2014

@falin sestra ma ten karcher a je spokojna..

falin
2. júl 2014

@ria191 - dlho sa nam tu neukazala Zojka

falin
2. júl 2014

@speranza1 - diky, idem si ho vygooglit

ria191
2. júl 2014

@falin tak z tej psychoanalýzy usudzujem, že chcem byť krásna žena s nemožnou mužskou povahou tzv. mám všetko na saláme 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2014

@falin hej hej kärcher je najlepší ale aj najdrahší 😀 😀 😀

falin
2. júl 2014

kočky, idem pracovat 😝 😝

ludinka
2. júl 2014

@speranza1 no tak podporu budem urcite potrebovat 🙂
spolieham na vas baby, ale dufam ze sa este niekto ku mne prida 😝

ina7
2. júl 2014

@dalida Dnes na teba myslim. 🙂 Nech je vysledok co najskor a na paradu. 😀

falin
2. júl 2014

@ria191 - tak je to zo vsetkym, ked chce clovek najlepsie, tak musi zacvakat. Naopak to neplati, niekedy aj clovek zacvaka obrovske prachy a kvalitu za to nedostane 😠

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 ano su aj take co sa peru a a aj latkove aj plast ..🙂

rebeka33
2. júl 2014

Ja len na rychlo, zatial sme o.k. srdiecko bije ai sme narastli . No len na 7+|4,ale to ide aj od merania. Tak ak bude vwetko o.k. tak 16.7 tehu kniha. Prajem vsetkym tento strach🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre