Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
2. júl 2014

@ludinka Podporu mas a urcite sa dakto prida, uvidis. 🙂

dalida
2. júl 2014

Caute, kocky. Tu som... tak veeeeeeeeeela ste toho popisali... no mam co robit, aby som vas docitala.

@ina7 aj ja cakam na vysledok... zatial ho nemaju... skusim zavolat o hodinku.

speranza1
2. júl 2014

@rebeka33 paraaaaaaaaaada... tesim sa velllmi prevelmi s tebou.... kraaasny pocit pocut srdiecko svojho baby, ze???

speranza1
2. júl 2014

@dalida drzim palce 😵 😵

dalida
2. júl 2014

@speranza1 speri, ked ja neviem..... 😔 pocitam so vsetkym.. aj naposledy vysiel pozitivny TT a potom ☹

ludinka
2. júl 2014

@dalida drzim ti palce a cakam s tebou

dalida
2. júl 2014

@ludinka 🙂 dakujem, moja. 🙂 Ste skvele, kocky, moje 🙂

rebeka33
2. júl 2014

@speranza1 len som ho videla, doki ho nechcela dlho pozerat.ale sa mi ulavilo,o hodinu sa zacnem bat znovu,no teraz sa tesim. Po 3 MA mas uz stale strach. Ale idem si za odmenu kupit nejake teho nohavice dovnicoho sa nezmestim.
@dalida cakam s tebou. Velmi drzim palce.

speranza1
2. júl 2014

@rebeka33 chod si kupit tie najkrajsie tehu nohavice.. sadni si do kaviarne..daj si vodicku, alebo dzusik, alebo zakusok a tes sa, pretoze sa mas kvôli komu tesit 😵 😵 😵 😵 ...

speranza1
2. júl 2014

@dalida ja hodinu asi cakat ani nevydrzim...a neviem si predstavit teba..ako cakas ty... Jezisi to su nervy...to su nervyyy... 😵 😵 😵 😲 😲 😎 😎 🤐 🤐 🤐 🤐

gagirl
2. júl 2014

@dalida drzim moc palce..🙂

ria191
2. júl 2014

@dalida ani nečítaj ty už to nebudeš potrebovať 😀 😀 😀 umývať budeš mať zakázané 😝 😝 😝

ria191
2. júl 2014

@rebeka33 super krásne správičky 😀 😀 😀 😀

gagirl
2. júl 2014

@sasa1983 ja sa chystam koncom mesiaca stimulovat..ale prave som to ohlasila v robote ze pojdem asi na pn a skoro ma zhltli..ze teraz ked su dovolenky..a dalsie ddve na pn..ani by som asi nemusela na pn hned od stimulky ale mam dost narocnu robotu..som sestricka a asi by bolo lepsie keby som bola doma.-..neviem teda ako to nakoniec vyriesim..do kelu..ja to uz nechcem odkladat..:(

sasa1983
2. júl 2014

@gagirl vieš čo, ja som doktorka, a bola som doma od OPU a asi na 3tí-4tý deň po vklade som šla do roboty, netreba byť doma toľko. Podľa mňa.

gagirl
2. júl 2014

@sasa1983 ano?jej sranda.🙂ja viem ze mozno nie je dobre tolko doma..lebo cas potom pomaly ide..ale mam dost narocnu robotu..robim na are..tak aby som som sa nenatahovala ked budem uz stimulovat..keby som robila na ambulancii alebo lahsom oddeleni..uvidim teda co mi umoznia v praci..opytam sa mozno na Stelcla..

dalida
2. júl 2014

@speranza1
@gagirl
@ria191 aj ostatne kocky... Tak uz mam vysledky.. HCG 3,1. Od dnes vynechavam lieky. Idem pisat Koudymu, uvidime co dalej... som smutna, ale co uz.

ludinka
2. júl 2014

@dalida 😔 je mi to luto, vizeralo to nadejne

sasa1983
2. júl 2014

@gagirl jasné, aby si mala čo najmenej stresu, ak Ti je lepšie doma ostať, tak je to dobré rozhodnutie. Ono to prejde...Držím palce.S.

gagirl
2. júl 2014

@falin ano?lebo som sa pytala doktora na to a on ze lepsie by bolo prist pre ne..ale moc nam to nevyhovuje lebo stale pracujem a potom pojdeme na dovolenku..nevedela som ci sa nechce dohodnut osobne na liekoch ze co dame..alebo ci to daju hned oni tam alebo u nich v lekarni si to mam vybrat,alebo na Sk v lekarni?mam tolko otazok..ja viem🙂

dalida
2. júl 2014

@ludinka no... vyzeralo to nadejne 😔

ina7
2. júl 2014

@dalida Jemine, ja som bola uplne presvedcena ze to bude inak. :'( Moc ma to mrzi. ☹ Vela sil prajem zo srdca <3

gagirl
2. júl 2014

@sasa1983 dakujem pekne..si zlata🙂..a kde pracujes ked sa mozem spytat v Ba?

dalida
2. júl 2014

Kocendy, Koudy je na dovolenke do 9.7. Tak nech pride fajn oddychnuty a plny energie. 😉

sasa1983
2. júl 2014

@gagirl NOÚ, Klenová. Ty?

dalida
2. júl 2014

@ina7 dakujem.

gagirl
2. júl 2014

@dalida :(je mi to luto..moc som ti priala..teraz ti prajem vela sil..a posielam objatie..drz sa

gagirl
2. júl 2014

@sasa1983 nedaleko..Nusch..

ria191
2. júl 2014

@dalida ach jooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tiež som verila, že sa stane zázrak. Raz sa stane určite 😀

dalida
2. júl 2014

@ria191 🙂 dufajme, ze ano 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre