Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
8. júl 2014

@ina7 😀 😀 😀

speranza1
8. júl 2014

@falin vdaka... 😵 🙂 cmuk

ludinka
8. júl 2014

@falin mam len clostylbegyt 1-0-1 ten som douzivala v nedelu a teraz uz nic

@ina7 hej tak som si to naplanovala ze ani nebol cas smutit nad minulym pokusom a uz myslim na dalsi vklad (dufam ze vsetko prebehne hladko a ze nejake foliky budu, dufam ze aspon 3)

dalida
8. júl 2014

Dobre rano, dievcence... Tak my s manzelikom budeme mať pred KETom dva mesiace prestavku... Aj sa tesim, troska vydychnem a uzijem si leto. 😉
@ludinka drzim palce 😉
Korculky moje, zdravim vaaaaaaaas a prajem krasny den 😵

ludinka
8. júl 2014

@sona_fit kedy mas vysledok krvy? drzim palce 🙂

sona_fit
8. júl 2014

@ludinka Ahoj, bude mi volať niekedy pobede sestrička. Furt mám strašnú migrénu a k tomu to počasie ..., ach jaj. Tiež som zvedavá. A ďakujem 🙂

ludinka
8. júl 2014

@sona_fit aj mna vcera strasne bolela hlava 😔
tak cakam s tebou 😉

skaredekacatko
8. júl 2014

Ahojte je tu niektora co sa jej nepodaril odber vajicok? Ze lolko si uctovali ked nedoslo k uspatiu? Mne nspisali zr priprava +protokol. 390 to su vtom aj lieky zahrnute ci nie?

diska
8. júl 2014

@haimi odelenie klinickej genetiky,Zeleznicna nemocnica v Ba
Tel.: 02/2029 7738
E-mail: ondrejcak.michal@novapharm.sk

Bola som ja na americkom namesti s mojim uz nastastie ex 😀 tak mne sa to v zeleznicnej zda lepsie.
Tam ti inac vedie spravit aj imunologiu ak by si potrebovala.

sona_fit
8. júl 2014

@ludinka Ahoj, takže HCG len 1, t.j. negatívne ☹ Teraz ďalší boj predo mnou, najskor operácia, potom Lúčky ak sa mi podarí vybaviť a snáď ešte jeden pokus IVF v Brne. To už ale budem mať 40 r., šance klesajú 😒
Vďaka aj tak za podporu, veď to prežívame všetky a vieme aké to je,...
Pekný dník prajem 😉

speranza1
8. júl 2014

@sona_fit 😔 😔 😔

ludinka
8. júl 2014

@sona_fit no co povedat 😔 asi len ze je to skoda...dr sa

gerdusha
8. júl 2014

Baby, ako dlho trva, kym poistovna schvali lucky-kupele?

ludinka
8. júl 2014

@gerdusha mne to trvalo len 2 tzyzdne ale zavisi od okresu, niektore baby cakali aj vyse mesiaca

falin
8. júl 2014

@sona_fit 😔 😔 😔 je mi to luto ☹ , veru cas je proti nam 😖
Aka operacia ta caka?

gerdusha
8. júl 2014

@ludinka

to fakt?? ja som myslela, ze to je otazky dlhych mesiacov! 😲

gerdusha
8. júl 2014

@ludinka

cize dajme tomu takyto priklad: ziadost poslem v juli...dajme tomu koncom jula /fakt dajme tomu/ pride z poistovne odpoved, ze schvaluju, kedy moze byt termin nastupu? uz v auguste? alebo oktober?

ludinka
8. júl 2014

@gerdusha asi to zavisi aj od toho kedy maju v kupeloch volne mne to schvalili do dvoch tyzdnov a termin nastupu som mala o dalsi tyzden (ale ja som bola po operacii na A skupinu)
ale mozno to stihnes....

gerdusha
8. júl 2014

@ludinka

Prosim ta, aky je rozdiel medzi a a b skupinami?

skaredekacatko
8. júl 2014

@gerdusha no ja mam doveru s schvalovanie trvalo.presne mesiac . Nasledne som volala do lucok termin mali az v auguste volny. A v A skupine platis len okolo 2,ecka a v B skupine ubytko plus strava na 28 dni ma to stoji 580 v luckach.Ja mam diagnozu sterilita primaris preto som v b

gerdusha
8. júl 2014

@skaredekacatko

Aha, cize po schvaleni si sama volam do kupelov kvoli terminu?

gerdusha
8. júl 2014

Baby, odpovede som si uz nasla na nete. Dakujem. Skoda, ze som si to nezacala skor zistovat...ale radsej neskor ako nikdy

skaredekacatko
8. júl 2014

@gerdusha ak si v b skupine tak ano hned ako mi prisli papiere z dovery som tam volala

melisska
8. júl 2014

@speranza1
@dalida
@falin @ria a vsetky tehulky, snazilky a maminky ,caaaaves 🙂

melisska
8. júl 2014
ludinka
8. júl 2014

@gerdusha no bohuzial nas lekari neinformuju o tom ze mame na nieco take narok...pritom kedysi ked neexistovali ivf sa tam zeny chodili licit bezne a mnohym to aj pomohlo

ludinka
8. júl 2014

Tak v piatok mam OPU, folikuly su priblizne ako minule a to som mala 5 oocytov, tak dufam ze aj tento krat bude taky uspech, drzte palce 😉

sona_fit
8. júl 2014

@falin Ále, mam cystu na vajecniku a pred ďalším IVF si ju mam dat odstrániť, inak sa vraj nedostanú k folikulom. Taaaák sa mi do toho nechce 😒 Furt len doktori, lieky a dokola....

hariet
8. júl 2014

ahojte zienky, prosim vas mam taku otazocku. Ked sa robi odber vajok, odobera sa z oboch vajecnikov? Ci podla sona sa rozhodne z ktorej strany? 😕

nelly3
8. júl 2014

@sona_fit
ja mam tiez cystu, uz dlhe roky na lavom vajecniku cca do 5cm a v RF mi ju nejako neriesia, dokonca aj z tej strany odsaju pri opu folikuly 😕 obcas aj cystu odsaju, ale opat sa naplni. kto ti to odporucil?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre