• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@donatela Zajtra drzim palce :slight_smile:
10. júl 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ina7 dakujeeeem! Dam potom vediet...
10. júl 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jasne, 2-3 blastocysty uplne stacia!!! Urcite budu. Phuj phuj :grinning:
10. júl 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Ahojček. Ja len na margo tej "gastro" hadičky, môj šéf toť nedávno bol a funguje to ako pri OPU, t.j. keď si priplatíš, si v krátkodobej narkóze, takže nič necítiš.
Tiež mám posledný mesiac žalúdočné problémy čo som nikdy nemala, tak už som začala nad tým tiež rozmýšlať. Mne je tiež po INOFOLICU ťažko, z čoho to je nevieš?
10. júl 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dufajme, inac zajtra mame s mm 5. vyrocie svadby takze by bolo super keby sme,, zamiesili,,
teda v rf dufam zamiesia :grinning:
10. júl 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ludinka Vidis, zajtra uz je piatok a vy idete do brna. Zbehlo to strasne rychlo. To budete mat ale svadobnu noc v RF :grinning: Vela stastia.
10. júl 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka to je dobré znamenie:slight_smile:
10. júl 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Veru neviem. ked som ho zacala uzivat, dost ma bolel zaludok, potom to preslo do pocitu takej tazoby. A toho gastroenterologa mozno pojdem pozriet. V sept. ma caka preventivka, tak poprosim obvodaka o vymenny listok. Na leto si nebudem planovat taky "exkluzivny" program :grinning: A vdaka za info. O tej slabej narkoze som ani netusila, ze sa da. Ked som mala helikobaktera, tak lekar bol cisty masiar. Este teraz na z neho striasa.
10. júl 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka drzim palce na zajtra tfuj tfuj tfuj! Inak my tiez budeme tam presne na vyrocie, tak by nam mohli dopomoct k vytuzenemu darceku :wink:
10. júl 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence a krasny piatocek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@ludinka - ludi, silnio drzim palce, nech mate k vyrociu ten najkrajsi darcek :dizzy_face:

nestiham vas precitat, mam kopu roboty, ale aspon som vas prisla pozdravit :sunglasses:
11. júl 2014 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
naaaaadrerne ranko vsetkyyyyyym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@falin draha..pozdravujem ta a pracuj a zarabaj €...aby ste mohli ist na dovcu:slight_smile:

@ludinka prevelmi a z celého sdriecka ti zelam len to naj naj naj..... nech Vam to vyjde.... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobre ranko zienky :slight_smile: Ja som dnes uplne nepouzitelna. Kebyze mozem tak namieste spim. V noci som dvakrat vstavala, ten mechur ma teda riadne trenuje.
Zelam vsetkym babam co maju dnes dolezity den ako napr. ludinka a donatela vela stastia. :slight_smile:
11. júl 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jeeej, MK mi pise ze 7. tt :grinning:
11. júl 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@donatela
@ludinka drzim palce.
Ja si este pockam do stredy.
11. júl 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, srdecne Vas zdravim, moje. Co mate nove? :slight_smile: Citam, ze kocendy maju dnes velky den
@ludinka
@donatela myslim na vas :slight_smile:
11. júl 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcence. Utz dopadol dobre. Babatko je v maternici a pekne pulzovalo srdiecko!!!!!! Veeelmi sa tesim:slight_smile:
V stredu este jedna utz kontrola a odbery do matersken knizky...:slight_smile: Dr. mi skontrolovala aj vajecniky a vyzeraju pekne, nevidiet zvacsenie po stimulacii. A to pichanie sem tam je vraj normalne aj pri prirodzenom otehotneni. Dakujem vam vsetkym, ze ste mi drzali palceky a povzbudzovali ma:slight_smile::slight_smile:
11. júl 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@donatela jeeeejjoooooo, super nadherna spravickaa:slight_smile:!!Mooc sa tesimee:slight_smile:!!!Pohladkaj od nas fazulku :slight_smile:cez brusko:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!!!!!
11. júl 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela :dizzy_face: sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. júl 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes mame 2 tyzdne! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mimika1973 a ako maly? spinkate dobre?
11. júl 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem vam vsetkym za drzanie palcov, nejdem vas vsetky oznacovat lebo je vas strasne vela co na mna myslite dakujem!!!
no vydolovali zo mna 5 vajicok tak dufam ze bude uspech :dizzy_face:
@donatela gratulujem a tesim sa stebou :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@ludinka dakujem a aj ja gratulujem. Nech su pekne embryjka:slight_smile: drzim palce!
11. júl 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj krasna urodicka :grinning: nech sa pekne vsetky oplodnia a krasne delia. Drzim palceky
12. júl 2014 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky neviete do kedy je KOudelka na dovolenke?
12. júl 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 to sa netráp moja,mne pri druhom tehu bilo srdiečko až v 8tt,takže pohodička,mne zas nedal pre istotu Dr. obrázok,je opatrný,že mi všetko archivuje a po 13 tt mi všetko dááá
12. júl 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hariet podľa mňa najdôležitejšie je byť doma pred OPU a po ET,medzi tým som bola v práci,nech sa odreagujem,ale po vklade som ostala doma 10 dní a neľutujem :slight_smile:
12. júl 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ...krásne!...ja som mala len 4 a len jednu včasnú blastocystu a vidíš...držím moc palce,dnes som čítala asi 10 strán,tak som mala zábavku na hodinu aj pol,hehe...tak nech máš krásne embryjkááá!
@donatela ...no,viem to aj z marcoviek,ale teším sa s tebou veľmi!!!

@ina7 ...aj ja už mám 7tt :sweat_smile:
...a reagujem až teraz na to,čo ste sa bavili o termínoch,ja tiež tomu nejak nerozumiem,ale zatiaľ sa tým nejak nezaoberám,no,len pre porovnanie:posledná mrcha bola 24.5-1.deň,ET bol 12.6.,na 14.deň po ET som mala 303 HCG,na 18 deň po ET 979 HCG,na 25 dní po ET boo na sone už činnosť srdiečka :slight_smile:
12. júl 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,chcem sa opytat ci ma niekto diagnozu Ashermanov syndrom a endometriozu, budem mat v septembri 39 som po 1 neuspesnom IVF v Martine bola som na konzul.v Brne reprofit povedia mi ci sa ma vyznam do toho pustat po HSK ,mam ich za sebou uz 5,mam zlu sliznicu ostrovcekovu a diagnozy su blbe...Iveta He
12. júl 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka asi je uz vpraci lebo vcera som ho tam videla

@korenka17 prave som tam volala, tak mame 4 oplodnene :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok