Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
10. júl 2014

@donatela Zajtra drzim palce 🙂

donatela
10. júl 2014

@ina7 dakujeeeem! Dam potom vediet...

donatela
10. júl 2014

@ludinka jasne, 2-3 blastocysty uplne stacia!!! Urcite budu. Phuj phuj 😀

sona_fit
10. júl 2014

@lienka_1 Ahojček. Ja len na margo tej "gastro" hadičky, môj šéf toť nedávno bol a funguje to ako pri OPU, t.j. keď si priplatíš, si v krátkodobej narkóze, takže nič necítiš.
Tiež mám posledný mesiac žalúdočné problémy čo som nikdy nemala, tak už som začala nad tým tiež rozmýšlať. Mne je tiež po INOFOLICU ťažko, z čoho to je nevieš?

ludinka
10. júl 2014

@donatela dufajme, inac zajtra mame s mm 5. vyrocie svadby takze by bolo super keby sme,, zamiesili,,
teda v rf dufam zamiesia 😀

ina7
10. júl 2014

@ludinka Vidis, zajtra uz je piatok a vy idete do brna. Zbehlo to strasne rychlo. To budete mat ale svadobnu noc v RF 😀 Vela stastia.

donatela
10. júl 2014

@ludinka to je dobré znamenie🙂

lienka_1
10. júl 2014

@sona_fit Veru neviem. ked som ho zacala uzivat, dost ma bolel zaludok, potom to preslo do pocitu takej tazoby. A toho gastroenterologa mozno pojdem pozriet. V sept. ma caka preventivka, tak poprosim obvodaka o vymenny listok. Na leto si nebudem planovat taky "exkluzivny" program 😀 A vdaka za info. O tej slabej narkoze som ani netusila, ze sa da. Ked som mala helikobaktera, tak lekar bol cisty masiar. Este teraz na z neho striasa.

hariet
10. júl 2014

@ludinka drzim palce na zajtra tfuj tfuj tfuj! Inak my tiez budeme tam presne na vyrocie, tak by nam mohli dopomoct k vytuzenemu darceku 😉

falin
11. júl 2014

dobre ranko dievcence a krasny piatocek 🙂 🙂 🙂

@ludinka - ludi, silnio drzim palce, nech mate k vyrociu ten najkrajsi darcek 😵

nestiham vas precitat, mam kopu roboty, ale aspon som vas prisla pozdravit 😎

speranza1
11. júl 2014

naaaaadrerne ranko vsetkyyyyyym 😵 😵 😵

@falin draha..pozdravujem ta a pracuj a zarabaj €...aby ste mohli ist na dovcu🙂

@ludinka prevelmi a z celého sdriecka ti zelam len to naj naj naj..... nech Vam to vyjde.... 😵 😵

ina7
11. júl 2014

Dobre ranko zienky 🙂 Ja som dnes uplne nepouzitelna. Kebyze mozem tak namieste spim. V noci som dvakrat vstavala, ten mechur ma teda riadne trenuje.
Zelam vsetkym babam co maju dnes dolezity den ako napr. ludinka a donatela vela stastia. 🙂

ina7
11. júl 2014

Jeeej, MK mi pise ze 7. tt 😀

rebeka33
11. júl 2014

@donatela
@ludinka drzim palce.
Ja si este pockam do stredy.

dalida
11. júl 2014

Ahojte dievcata, srdecne Vas zdravim, moje. Co mate nove? 🙂 Citam, ze kocendy maju dnes velky den
@ludinka
@donatela myslim na vas 🙂

donatela
11. júl 2014

Ahojte dievcence. Utz dopadol dobre. Babatko je v maternici a pekne pulzovalo srdiecko!!!!!! Veeelmi sa tesim🙂
V stredu este jedna utz kontrola a odbery do matersken knizky...🙂 Dr. mi skontrolovala aj vajecniky a vyzeraju pekne, nevidiet zvacsenie po stimulacii. A to pichanie sem tam je vraj normalne aj pri prirodzenom otehotneni. Dakujem vam vsetkym, ze ste mi drzali palceky a povzbudzovali ma🙂🙂

zabka1124
11. júl 2014

@donatela jeeeejjoooooo, super nadherna spravickaa🙂!!Mooc sa tesimee🙂!!!Pohladkaj od nas fazulku 🙂cez brusko🙂🙂🙂!!!!!!!

dalida
11. júl 2014

@donatela 😵 sa tesim 😵 😵

speranza1
11. júl 2014

@donatela 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimika1973
11. júl 2014

dnes mame 2 tyzdne! 😵 😵

tinkatinulka
11. júl 2014

@mimika1973 a ako maly? spinkate dobre?

ludinka
11. júl 2014

kocky dakujem vam vsetkym za drzanie palcov, nejdem vas vsetky oznacovat lebo je vas strasne vela co na mna myslite dakujem!!!
no vydolovali zo mna 5 vajicok tak dufam ze bude uspech 😵
@donatela gratulujem a tesim sa stebou 🙂 🙂

donatela
11. júl 2014

@ludinka dakujem a aj ja gratulujem. Nech su pekne embryjka🙂 drzim palce!

gaga83
12. júl 2014

@ludinka ahoj krasna urodicka 😀 nech sa pekne vsetky oplodnia a krasne delia. Drzim palceky

gombicka
12. júl 2014

zienky neviete do kedy je KOudelka na dovolenke?

korenka17
12. júl 2014

@ina7 to sa netráp moja,mne pri druhom tehu bilo srdiečko až v 8tt,takže pohodička,mne zas nedal pre istotu Dr. obrázok,je opatrný,že mi všetko archivuje a po 13 tt mi všetko dááá

korenka17
12. júl 2014

@hariet podľa mňa najdôležitejšie je byť doma pred OPU a po ET,medzi tým som bola v práci,nech sa odreagujem,ale po vklade som ostala doma 10 dní a neľutujem 🙂

korenka17
12. júl 2014

@ludinka ...krásne!...ja som mala len 4 a len jednu včasnú blastocystu a vidíš...držím moc palce,dnes som čítala asi 10 strán,tak som mala zábavku na hodinu aj pol,hehe...tak nech máš krásne embryjkááá!
@donatela ...no,viem to aj z marcoviek,ale teším sa s tebou veľmi!!!

@ina7 ...aj ja už mám 7tt 😅
...a reagujem až teraz na to,čo ste sa bavili o termínoch,ja tiež tomu nejak nerozumiem,ale zatiaľ sa tým nejak nezaoberám,no,len pre porovnanie:posledná mrcha bola 24.5-1.deň,ET bol 12.6.,na 14.deň po ET som mala 303 HCG,na 18 deň po ET 979 HCG,na 25 dní po ET boo na sone už činnosť srdiečka 🙂

ivetahe
12. júl 2014

ahojte dievcata,chcem sa opytat ci ma niekto diagnozu Ashermanov syndrom a endometriozu, budem mat v septembri 39 som po 1 neuspesnom IVF v Martine bola som na konzul.v Brne reprofit povedia mi ci sa ma vyznam do toho pustat po HSK ,mam ich za sebou uz 5,mam zlu sliznicu ostrovcekovu a diagnozy su blbe...Iveta He

ludinka
12. júl 2014

@gombicka asi je uz vpraci lebo vcera som ho tam videla

@korenka17 prave som tam volala, tak mame 4 oplodnene 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre