• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@ludinka 4, no nech sa paci :grinning: perfektne
12. júl 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no je to vsetko ako minule presne cez kopirak....aj vtedy sme mali 5 vajicok a prvy den sa oplodnili 4, nakoniec boli z toho dve HB1 a jedna XB2....no bodaj by to aj teraz takto pokracovalo :zipper_mouth:
12. júl 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@korenka17 Tak som ti to nahodila do mojej aplikacie a podla pm ti vyhadza termin 28.2. a si aktualne 7+0. :grinning:
@ludinka Wow, no super. Aj my sme mali 4 oplodnene. Teda najskor 3 a jedno na druhy den. To urcite dopadne na 1*. :grinning:
12. júl 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ooo,dakujem...no,Dr. tvrdí iné podľa sona,že som v 6tt,ále,týždeň hore,dole... :grinning:
@ludinka ...aj ja som mala 4 oplodnené a len jednu EB...veľmi ti to prajem!
12. júl 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe ivetka,nuž,ja som mala v 2009 Ashermanov syndrom,vyoperovali mi vzrast laparoskopicky a od vtedy mám pokoj,tiež už mám 39,tiež v MT neúspešné IVF a v RF Brno hned na 1x zatiaľ úspešne!!!Snád ti oznámia v RF dobré správy,alebo teda aké je riešenie na to,aby ste mohli ísť na IVF,ja som mala len soft.Držím palce!
12. júl 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky moje,mám na vás otázku...mám už 3.týždeň problém so stolicou,raz za 2 dni a som strašne nafúknutá a cítim sa tak...ťažko...čo mi prosím poradíte?
12. júl 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 zlaticko skus ako to povedat:slight_smile:, pomasirovat simedzi poslednymi stavcami dolu ku trtaci, teda ako sa to tam zahyba.Mne to poradila mamina,ked som jej povedala,ze som bola skoro 2hod na zachode :frowning2: !!!A potom som to pouzivala cele tehu, ono to pomaha otvorit rituuuuu:slight_smile:!!!
A inak pomahaju slivky alebo susene marhule!!!!
12. júl 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka gratulujem! 4 E je krásny počet:slight_smile: nech sa im darí! držím palčeky:slight_smile::slight_smile:
12. júl 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 keby bolo veľmi zle a cítila si, že je to zaseknuté, pomáha aj kúsok mydla, alebo glycerínové čípky do zadočku vložiť... :wink: ale aby sa to vôbec rozbehlo, super sú tie slivky alebo marhule papať ako píše žabka. aj čerstvé alebo zavárané pomáha, nemusí byť sušené:slight_smile:
12. júl 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1124
@donatela ...baby,vyskúšam čokolvek,marhule,slivky,banán,actimel...ja si myslím,že je to tým,že som naraz nehala pohyb(cvičila som aktívne 3 roky aerobick step+činky ),aj možno z tých liekov utrogestan,stále mám mega dávky 4-0-4 a aj estrimax 1-1-1 a ešte fraxík injekcie...asi to všetko neprospieva žalúdku. :unamused:
Ďakujem vám,prajem peknú nedeľu!
13. júl 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe v rf ak sa priamo opytas dostanes priamu odpoved. Moja skusenost je ,zenetaha z ludi penaze,ale pomahaju. No ty musis vediet ako velmi to chces.
13. júl 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 presne s tym sa trapim.hrozne. citala som,ze to robia hormony cize utros ,lebo spomaluje :slight_smile: kontrakcie hladkej svaloviny. No nie len maternice, ale aj creva. Mne doki doporucila upravu stravy. Kupujem si probioticke jogurty so slivka a figy miesam s vlockami. Surovq zelenina ,ovocie. Nema sa biela muka, ryza, banan cokolada. Ale tu ja musim :slight_smile:.z liekov beriem sem tam laktulozu a moze sa aj glycerinovy cipok. Niekedy je to ,ale fakt zle. Mala som brucho akov 6 mesiaci. A este espumisan ked som vepmi zduta. Vela stastia.
Streda sa blizi a moj stach rastie ,dutam ze dostanem tehu knizku.:-!
13. júl 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ahoj, rano a v noci uz lepsie, ale poobedia hruza! to nic nespi len je zaveseny na cici! neviem ani ako to vydrzi, lebo zyva ako divy a spat nic! :confounded: :unamused:
13. júl 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimika1973 asi by si ho mala dajak unavit..možno hopsanie na FIT lopte. aspoň máš o zabavu postarané.. :grinning: :grinning: :grinning: my mame 2 deticky, ale 4nohééé
13. júl 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@korenka17 ahoj,chcem sa opytat ci si mala aj problem s menstrua.,lebo ja ano mam ju velmi slabu 2-3 dni,teraz som mala iba 2 dni a velmi silne bolesti.
13. júl 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a hlavne este lepsim zaverom :grinning:
13. júl 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 uu,presne tak,aj ja si myslím,že to je z utrošu,poradím sa v utorok s dr.,lebo ma to dosť trápi,aj ja mám espumisan,aj papám od včera actimel a jogurt biely gazdovský,dáva sa aj deťom.Najhoršie je to večer,to ma ide priam roztrhnúť!Ďakujem za rady a podporu,v stredu držkám palce,ja idem v utorok ráno na sono.Dobrúúú. :pensive:
13. júl 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe nooo,brala som Duphaston asi 4 roky vkuse,na základe čoho mi chodili ako švajč.hodinky,ale občas,najmä v lete som mávala strašne silné a ja vždy 6 dní,prvé dni neskutočné silné,používala som tie max vložky,aj tampon a mávala som 30 dňový cyklus
13. júl 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 ,
@rebeka33
Pomoze Vam stava zo susenych sliviek Rabenhorst. Najdite si na nete. V Ke som kupovala na Masarykovej u Dankovcika. Staci si trochu zriedit vo vode. Zabera to :slight_smile:
13. júl 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 Ver mi, ze toto mu zostane na cely zivot....vlastne, to vsetkym chlapom zostava :grinning:
13. júl 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@korenka17 musis pit vela vody najlepsie cistu z vodovovy tak 2-3l, a treba jest vela vlakniny dobre je aj psylium aj ked je to hnusne ,ale pomaha
14. júl 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bettypo dakujem, u dankovcika v tej lekarni ?
14. júl 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, máte niektorá skúsenosti so špinením (hnedo - červeno) na 8. deň po vklade? neviem či mám podľahnúť panike, alebo dúfať ďalej.

Pred posledným IVF som mala robenú hysteroskopiu. dakujem za vaše skúsenosti. Pekný deň vám všetkým!
14. júl 2014 o 09:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka podla mna sa tam urcite nieco deje, pravdepodobne sa len uhniezduje embrio :wink: ..........ale presnu odpoved ti nikto neda, ja som mala spinenie na 9.den a mala som pozitivne hcg....
14. júl 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahojky, tak ako sa darí embryjkám?
14. júl 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ahoj , no vobec neviem vcera nam nevedeli povedat asi v nedelu nerobia alebo co.... :unamused:
dnes budem volat tak podam spravu :wink:
14. júl 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak držím palce, aby bolo všetko tak ako má byť :slight_smile:
14. júl 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ahojky, dobre znamenie :slight_smile: ja som spinila na 9.den po vklade a hcg bolo na 14.den pozitivne ;) na 9.den som si aj robila doma test, lebo som sa vyplasila a vysla mi slabulinka druha ciarka. drzim palce!!!
14. júl 2014 o 10:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 dakujem :slight_smile:
14. júl 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka tiez si myslim ze ked urobis zajtra rano test tak tam moze byt uz slaba ciarka :wink:
ale dolezite ja aby tmavla
14. júl 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok