• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@marcih máš Dôveru? lebo všeobecka to prepláca
17. júl 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nie,mam všeobecnu,len som nevedela,či musim ivf absolvovat najprv tu a ked nevijde až potom preplatia tam.Vetšinou čitam,že tu im to nevišlo aj viac krat a potom išli do Brna a tam to vyšlo-to ma zmiatlo :sweat_smile:
17. júl 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcih nezalezi na tom ci si uz bola na ivf,preplatia ti 3 pokusy a je jedno kde ich budes absolvovat, rozdiel je v tom ze v svk caroch dostanu peniaze priamo od poistovne,a v brne si to musisi najskor uhradit sama a az potom ziadat o refundaciu v poistvoni....(este pred tym ale musis podat ziadost o schvlanie a ak ti to schvalia, potom az mozes ist na liecbu)
kazdopadne aj ked by si si to hradila sama tak zaplatis rovnako ako v slovenskych caroch s poistovnou :sweat_smile: alebo aj menej
17. júl 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcih ja som ivf na svk tiez nemala ziadne a rovno som sla do brna
17. júl 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 žaby a slimáky sú pre psy nebezpečné...náš mal dokonca zápal pľúc z toho, že asi niekedy spapal slimáka...resp. nakoniec z toho vznikli až nejaké pľúcne červy, či čo...dva mesiace sme s ním chodili k veterinárom, už boli z neho zúfali ale nakoniec sme to zvládli...asi naozaj jediné čo môže pomôcť,je snažiť sa eliminovať, aby ste mali na záhrade žaby...viem, že to nie je jednoduché, ale to je asi jediné, lebo odnaučiť ho to, to by ste s ním museli byť 24h.
17. júl 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka naši psíkovia zatiaľ len chytajú myši, ale jesť ich zatiaľ nechceli...keby ich chcel jesť, asi dostanem infarkt :grinning:
Držím palce, aby tento pokus bol ten pravý :slight_smile:
17. júl 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka dakujem.Zatial to nechavame tak do konca roka,ale uz si vyberam centrum.Predsa len sa snazime skoro 3 roky a nič.
17. júl 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 to mi ani nehovor :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja ich eliminujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: behám večer po dvore a zbieram žabky, ale mm si ťuká na čelo, že mi šibe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: bohužiaľ ten smradko vždy nejakú vyňuchá aj napriek môjmu úsiliu. Fakt neviem čo ja budem robiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. júl 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcih ak ti mozem poradit tak si skus do konca toho roka este vybavit nejake vysetrenia napr. hematologiu, genetiku, imunologiu.....to su vsetko vysetrenia ktore v caroch davaju robit az ked sa nepodari ivf, ale ja si myslim ze je lepsie ich mat vopred porobene....ked sa to nahodou nepodari na prvy pokus tak aspon clovek nema vycitky ze si to mohol dat skor vysetrit
17. júl 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ani nevieš ako Ťa chápem :grinning: keby si vedela aké veci my robíme pre naši dvoch miláčikov...ľudia v našom okolí si len ťukajú na čelá, či sme normálni... :grinning: :grinning: :grinning: napr. vážime im presne dávku krmiva, chodia s nami všade aj do kancelárie, majú bezpečnostné popruhy v aute, zbierame orechy absolútne do čista, aby opäť raz náš beťár nedostal zápal hrubého čreva....
naozaj najhoršie je mať šteniatko, ktoré musí všetko ochutnať a vyskúšať a potom je furt chorí...my máme nášho od jeho 6 týždňov, a princeznú našu máme z útulku, takže ona je rozumná, našťastie.
Fakt asi nič neostáva, len zbierať a zbierať a keď ho vidíš, že opäť žerie čo nemá, tak ho poriadne vyhrešiť prípadne capnúť jemne po ritke...
17. júl 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 veru nie sme "normálni" ja som ho minule zobrala do kostola :confused: :confused: :confused: fakt, tak strašne skučal, že chce ísť so mnou, že som nemala to srdce ho nechať doma samého a ráno ho na tajnáša púšťam do postele :grinning: :grinning: :grinning: tam je najradšej :grinning: :grinning: :grinning: . Inak to chce asi dieťa inak to vidím na bielu košieľku s prackami :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nasi obaja spavaju dnu, Lili potrebuje priestor tak spava na pohovke a Teo v nasej posteli, resp. niekedy sa smejeme, ze my spime v jeho posteli. :grinning: kazdy vecer im umyvame labky...no fakt su to nase psie deticky :grinning:
17. júl 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ja som ti to hovorilaaaaa, ze bude dobreeee :grinning: :grinning: :grinning: !!A ze to bude cievkaaa:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!UZ je so mna vesticaa:slight_smile:Taaakto sa tesimeee:slight_smile:
17. júl 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcih my sme ani neziadali o preplateniee:slight_smile:,kedze sme zahranicni-bez poistenia doma:slight_smile:!!
17. júl 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, tie co ste tehu, farbite si vlasy? Ak si nebudem dalsich niekolko mesiacov farbit, tak budem asi chodit s vrecom na hlave :grinning: .... ale nie, jasne ze by som to vydrzala, ale chcem byt krajsiaaaa :grinning: :grinning:
17. júl 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina ahoj,Loreal casting je bez amoniaku :wink:
17. júl 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak my zasa asi neuspesni, este som sice netestovala ale zacina mi ms aj ked uzivam utrogestan:frowning2: bolo to nase 4 ivf a nemame nikdy mrazacikov:frowning2: som moc moc smutna. Drzte sa vsetky.
17. júl 2014 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dakujem, mam doma inej znacky bez amoniaku. otazne je ,ci tam miesto amoniaku nie je ina skodliva latka :confounded:
17. júl 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina no to je pravda :confused:
17. júl 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka tak to mi je luto :frowning2: prajem ti aby aj tak bol test pozitivny, ved aj to sa stava, drz sa
17. júl 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska snad sem este niekto napise, kto sa v tom vyzna :slight_smile: ale mam kamosku chemicku, skusim to cez nu zistit:slight_smile:
17. júl 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina ja si farbim vlasy cele tehotenstvo...kadernicka pouziva znacku Chi..a netusim ake ma zlozenie...bez farbenia by som ani do prace nemohla ist..a netreba to prehanat,ved to co je vo vzduchu a tiez ziarenie z roznych mobilov a technologii su vsade okolo nas a nehovorim o potravinach....to by si nemohla nic ani nechty si lakovat :grinning:
17. júl 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ja uz som si nefarbila takmer 2 mesiace, vyzeram hrozne. este som aj cela napuchnuta z hormonov, prednisonu, vyzeram hrozne, musim sa nejako skraslit, nech mi muz neutecie :grinning: :grinning:
17. júl 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radina no ved preto som ti to napisala :wink: pekne sa len skrasli a budes sa citit aj ty lepsie,co je dobre pre babatko...neboj,to mu urcite neuskodi :wink:
17. júl 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim vas nepoznate nejaku snazilku ktorej sa nedarilo otehotnies formou ivf a nakoniec sa podarilo s iui? Dakujem za vase reakcie a prajem pekne popoludnie.
17. júl 2014 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ano, tinka9075 ma dvojicky z iui v RF
17. júl 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 dakujem a skusali predtym ivf?
17. júl 2014 o 15:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ano, ale myslim, ze na Slovensku, ved jej napis
17. júl 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 posles mi pls na nu link? Nepoznam ju. Dakujem ti moc.
17. júl 2014 o 16:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok