• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@korenka17 no super, ja sa uz neviem dockat morfo.len mi to stale posuvaju.

@sasa1983
@jahoda333 dakujem no uz to pomaly vysadzujem, ale asi az do 13 tt ,lebo az vtedy placenta prebera funkciu vajecnikov. Zato medrolu sa zbavim rada.:slight_smile:
25. júl 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 to ani neviem,čo je...ja som zatiaľ len v 9tt,toto budem asi riešiť až po 12tt...dnes mi kamoška povedala,že aj 4D sono stačí a to má môj Dr....uvidíme,čo bude...
25. júl 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 čo je morfo?
25. júl 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 nevysadzuj naraz utroš,presne ako píšeš,postupne,lebo,že vetdy sú krvácania,ja budem do 12tt mať stále 4-0-4 a potom mi to postupne bude znižovať DR.,nie ja sama od seba len tak...
25. júl 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 morfologicky ultrazvuk sa robi od 11-13tt prave na posudenie predispozicie na downov syndrom. A celkovo posudit ci ma vsetko o.k. robia specializovane pracoviska spolu s krvou podobne ako triple. No dala som 3-0-3 a necham tak aspon 4-5dni . Mojq doki s tym nema skusenosti a z rf napisali vysadit po 10tt tak preto sondujem.
25. júl 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, stale mi neprisiel ziadny email z rf ci nakoniec embryko zamrazili alebo nie. Ked nepisu, znamena to, ze nie? Alebo pisu tak ci tak? Citam, ze tieto info nepodavaju telefonicky, tak tam nechcem vyvolavat...
25. júl 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hariet
neboj pride ti e-mail, trpezlivost :wink:
25. júl 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem, tak budem este cakat :slight_smile:
25. júl 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 ahoj mne dr.napisal, ze od 11.tt mam znizovat: 4 dny 3-0-3, 4 dny 2-0-2, 4 dny 1-0-1 a potom uplne vysadit. :slight_smile:
25. júl 2014 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 kazdemu inak kazu vysadzovat asi to zavisi aj od veku ja som mala iba 32 rokov a mala som 2-0-2 a moj gynekolog sa divil ze ake vysoke davky a vy mate teda ovela vyssie :wink:
25. júl 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny, pri upratovaní som objavila zabalené striekačky z Menopur 600IU. Sú ešte originál zabalené vo fólii. Ak niektorá stimulujete Menopurom a potrebujete viac ako je v balení, rada ich pošlem iba za poštovné :slight_smile:
25. júl 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 tento navod sa mi velmi paci dakujem :grinning:
@jahoda333 no ja som stara korcula a mam uz 3 potraty tak som posera a bojko strasny. Chcm dufat z,ze 5.8 sa po morfo trocha ukludnim.
25. júl 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx jeeej, ved ty uz coskoro rodis!!!! :slight_smile: chlapceka? :wink:
25. júl 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ahoj, áno :slight_smile: začal sa 36tt, tak už to môže prísť každý deň :slight_smile: ...veľmi sa teším na nášho prvorodeného, aj keď sme mu ešte meno nevybrali :slight_smile: ...dúfam a verím, že všetky dievčatá v tejto skupine bude čochvíľa trápiť iba výber mena pre bábätko :slight_smile:
25. júl 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@nomxxx Sa ti to uz tiez pekne blizi... Drzim palce a neboj urcite vyberiete drobcovi pekne meno :wink:
25. júl 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky chcem vas poprosit o radu. Mame za sebou 4 neuspesne KET v car v ba. Chceli by sme skusit na jesen brno. Napisali by ste mi co to obnasa? Ziadost plati od nas zo slovenska? Vysetrenia robia priamo tam, alebo si treba porobit cyto, HP, spermiogram, predoperacne tu na slovensku. Som v tomto uplny laik, ocenila by som vase radyyyy. :slight_smile: dakujeeeem.
26. júl 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadia23 A v akom centre ste boli v Ba?
26. júl 2014 o 13:54  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky vy ste tu take sveta skusene :slight_smile: ak chcem podstupit IVF v CR ako je to s liekmi? Oni mi ich predpisu a mozem si ich vybrat aj na Slovensku ? Ci? som samoplatca dakujem
26. júl 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ,ahoj,ano,recept ti dajú,alebo aj pošlú mailom,slúži len na to,aby ti v lekárni predali lieky,mňa vyšli na SK o čosi lacnejšie,ale to si zisti podľa druhu lieku.
26. júl 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 jej to je super dakujem, lebo ja som mala menogon to je to iste ako menopur ci merional teraz neviem ale je za polovicu ceny tak preto sa pytam, lebo stimulku byy som mala mat v podstate rovnaku.dakujem
26. júl 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 neboj vsetko bude ok a bude z teba krasna maminka :slight_smile: :wink:
26. júl 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko CAR antolska
27. júl 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 môžeš skúsiť aj tému: mam nemam lieky a par prispevkov dopredu tu niekto núkal lieky. počítajte tému.
27. júl 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prisla som si po radu. Po dvoch mmt som prisla o vajickovody, a aj ked sme obaja uplne zdravy jedina sanca je len ivf. A kedze som vela pozitivnych ohlasov citala prave o reprofite, rozhodla som sa prave pren a hlavne aj kvoli tomu, ze robia soft. Neviete ako to je momentalne s preplacanim? Ja mam UNION a viem, ze ta mi to nepreplati, tak by som chcela zmenit poistovnu a prehlasit sa do Vszp. Myslite, ze Vszp by mi to preplatila, keby som u nich poistena od januara a napr. prave v ten isty mesiac januar alebo vo februari by som absolvovala ivf?
28. júl 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance moiim kamaratom preplatil union po odvolani. Odvovodnili preco brno a preplatili. Ale istota to nie je.skus sa tam informovat a povedz im,ze radsej odides do vzp lebo oni platia a mozno ti toschvalia.
28. júl 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemal niekto dnes testovat? kde ste vsetky :slight_smile::slight_smile:
28. júl 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 ahoj :slight_smile:
no ja som dnes testovala a su tam // :grinning:
ale este sa netesim -az o 2 tyzdne po sone (ak sa k nemu dopracujem......)
28. júl 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@ludinka super mojka!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mala si jedno ci dve vlozene? blastocysty? ET ci KET, uz si moc nepamatam!!! :confused:
A nech o 2 tyzdne bije srdienko! :dizzy_face:
28. júl 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dakujem :slight_smile:
vkladali sme jednu HB, bolo to moje druhe ivf, na mrazenie nakoniec nic nezostalo ,tak dufam ze uz nebude treba :zipper_mouth:
28. júl 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka juj to je krasa, tfuj tfuj nech to krasne pokracuje ! :slight_smile:

Ja testujem az v pondelok, snad vydrzim... Dnes mi prisiel mail, ze to druhe E zamrazili, tesime sa. Dievcata aky je dalsi postup? Za to zamrazenie nam poslu fakturu alebo ako?
28. júl 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok