Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
30. júl 2014

@ria191 😲 😲 😲 😲 SOM MORALNE POBURENAAAAAAA... ze pozicat manzela 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( si bohovskaaaa) 😀 😀

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 no odkedy je pravidelne profertil a kotvicnik tak je "vašnivejší"..pozicam..on je neskodný, ma nato aj papier 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1neprší ale je dusno ako hovado tečie zo mňa ako z telata ani sa mi nechce zapnúť klímu, robiť sa mi nechce, nestíham v práci, nestíham doma všetko na mňa padá a ty tu vypisuješ o Egypte to si kámoška hm??? a ešte sa tu zatrtkávam na koňovi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale pohoda, klídek, tabáček ešteže mám bobina jediný sa teší keď prídem domov, vyoblizuje ma a ešte na mňa vytasí pipíka aspoň niekto taký je rozkokošený a to ho musím potom všade škrabkať 😀 😀 😀 milujem ho 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
30. júl 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 no comment

ria191
30. júl 2014

@speranza1 tak zatvor oči ty naša "morálka" 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1 a ešte so mnou aj spí ale k hriechu ešte neprišlo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 😝 😝 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 jezisi este aj spi s tebou... no a sa cuduj, ze manzel s tebou nespi... sak to by som ani ja....keby si tam psa mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka musím krotiť svoje vášne lebo sperča už určo šúľa ruženec 😀 😀 😀

tinkatinulka
30. júl 2014

@speranza1 no provokujes riusku a ta potom nevie co so sebou..jak moj drahy 😝 😝 😝

ria191
30. júl 2014

@speranza1 prečo ty nemáš rada do trojky ??? to nevieš, že po tom túži "každý" chlop 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
30. júl 2014

@tinkatinulka ja????????? kedy ? kde? ako??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 sak dobre...ale s psom??

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 esteže je ten tvoj pes samec.. 😀

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka neboj tinča ani u nás nehrozia alimenty 😕 😕 😕

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 tak co dame zamenu manželov???

ria191
30. júl 2014

@speranza1 čo ja viem čo má rád ten tvoj počula som aj o koze 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 no to pravdupovediac neviem.... ale psa, ani kozu este nespominal nikdy 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka jafné utekám ho zbaliť 😕 😕 😕 😕 😕 😕 pošlem ti aj pre istotu lexaurin 😝 😝 😝

speranza1
30. júl 2014

@ria191
@tinkatinulka tak toto uz chce aspon 3 ruzence prehodit 😨 😨 😨 😝 😝 😀 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

ach jaj.....idem ja zeny tie ruzence sa radsej modlit.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bo uz aj mna napadaju vselijake somariny 😀 😀 😀 😀
paaaaaaa

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 dohodnute ale nie že budes pisat že mas vysocenu platnicku..pekne mi ho unav ja zveriny nemam rada a hadam ho zkrotíš ..ale inak to by bola sila keby ta oplodnil..mna nevie roky a u Vás by si zaspasoval na vikend a bac..a hlina už upratana? aby som vedela či mu mam aj monterky zbaliť 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1 dostala si chuť čo??? ale hafíka ti nepožičiam 😀 😀 😀 čau lásko

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 to by bola prdel čo ?????? no ale srandy už bokom sperča je z nás zhnusená 😕 😕 😕 a pri tom na východze sa dejú veci kuk topky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ona sväticu zo seba robí 😕 😕 😕 . Jasné hlina uprataná daj pokoj som rada, že tie veľhory mi zmizli zo záhrady, ale ešte ma čaká pidi múrik to zvládnem 😀 😀 😀 potom svadba, ešte postavím kurín (pidi) a hor sa plodiť 😀 😀 😀

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 pekný plánik..no u nas sa tiež buduje stale len mam pocit že keby bolao viac euracov tak to by sa tu este len dialy zmeny..svokre už teraz vlasy stoja ked pocuje len 5% nasich planov..neboj sperca to prekusne, sak co nam ostava len sa pobavit na sebe nie..inak kurby by som chcela aj ja ale musela by som ich dat do predzahradky vzadu mame trhaca č.2 😝 😝

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 daj foto "decula"

haimi
30. júl 2014

@speranza1 tiez som nad tym dumala, ci si tak akurat nezanesiem infekciu, ked si ho budem vkladat. Mohli by k tomu vymysliet nieco prakticke na zavedenie 😀 jest ich teda nebudem, kedze moj zaludocek je dost labilny. Musim precitat vedlajsie ucinky

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka dala by som len musím nájsť káblik od mobilu nech to hodím do PC 😀 😀 😀. Veru veru iba prča z nás nás drží nad vodou aby sme z toho všetkého nescvokli či už je neskoro ??? Každopádne to chce dieťa aby nás smiechoty prešli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
30. júl 2014

@speranza1 Speri, ja som si pichala fraxik vecer a hematologicka mi povedala,ze pred Opu a vkladom mam pichnut na obed. Ze staci 12 hodin pred zakrokom a povedat potom zdr. personalu.

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 no mna preliecia jedine dvojicky a chlapec/dievca..aby som mala o zabavu podstarane..aj kocik mam vybratý, izieb v dome dost, dve babky na dvochodku..no a velku kufor auta..vsetko len ten maly detail..tie dve rasne embryjka v brušku..potom to už dotiahnem s pomocou božou a aj dokt. tímu co sa o mna stara

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre