Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
30. júl 2014

@ria191
@tinkatinulka
@speranza1 Jaj,zeny! Ste sa dnes rozsupli 😀 😀 😀 esteze to mensie dieta spi a ja ho "musim" strazit.....a mozem citat.Uz ste mi tu velmi chybali 😉

tinkatinulka
30. júl 2014

@lienka_1 ved aj ty nám toto dovolenkove obdobie je pre zatrest...neznašam slnko a oddych, stale v pohybe ale teraz je pohyb bolest..ale musim už makat do prace preto som už pri PC..treba eurace na "buducnost" a hlavne vela rozrobeneho

ina7
31. júl 2014

@haimi Luxusnejsi ako utrogestan je crinone. Je to v takej plastovej trubicke ktoru zavedies, vytlacis gel a trubicku vyhodis. Hygienicke a pohodlne.Priamo v rf lekarni ho maju lacnejsie ako na.sk. Ja som ho mala prvy mesiac, potom som si vzala utros ale lutujem. Nabuduce by som bola stale na crinone. Ono mna pri tych konskych davkach 4-0-4 vychadza na sk utros skoro 60 € mesacne. Tak ten rozdiel.uz nie ja taky velky.

speranza1
31. júl 2014

krasne ranko vsetkym😀DDDDDD
jedna otazocka na tehulky... ako prosim Vas zvladate vy teraz tie horucavy.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ??????????

rebeka33
31. júl 2014

@speranza1 zle, ale mame doma klimu v obyvacke. Tak som cqsto tam zvalena ,,len Simi je zomna na prasky 🙂 . Mama sa pokazila🙂🙂🙂

speranza1
31. júl 2014

@rebeka33 😀 😀 😀 no to je hrozne..ja som sice este chora, som na antibiotikách..ale vcera som myslela, ze z roboty ani domov nedojdem...v aute som si klimu pustit nemohla...ak nechcem chytit este zapal pluc a domov som dosla so satami uuuplne mokrymi 😲 😲 😲 ..poviem ti, ze mi bolo na odpadnutie a normalne do placu... normalne ma zmahali mraaakoty...uf... tak som si spomenula, ako to znasaju asi tehulky, ktore musia chodit do prace v týchto sparnych dnoch..pretoze teraz nie je normalne teplo...ale je popri tom teple neskutocne dusno.... 😲 😲 😲 ... tak klubuk dole pred vsetkymi, ktore to znasaju fakt dobre a s lahkostou 😨

lusipe
31. júl 2014

@speranza1 ahoj Speri,ja musim povedat ze uplne v pohode..prve tehu som bola skor v zime ale leto je pre mna lepsie🙂 a ako sa dari tebe?

tinkatinulka
31. júl 2014

@ria191 ahoj kocka tak tvoj problem som doma s drahym prebrrala a že sa hlasi..kedže som "nepouzitelna" a on "neskodný " 🙂

tinkatinulka
31. júl 2014

kočky krásne ráno ja som do polnoci nespala lebo sused ma stena a bolo v noci asi priviazane a strasne plakalo..chudacik malicky..a pritom strasne prsalo..mi to srdce dralo

speranza1
31. júl 2014

@lusipe tak to je potom super.... ja mam v robote horuco jak v pekle na dne..uz rano pred siedmou som mala v kancli 28 stupnov.... ja neviem ako to tu cely den vydrzim a potom este cesta domov v rozhorucenom aute 😖 😖 ☹ ☹ 😢 😢 😢 ... ale v doma mame prijemny chladok, tak sa tesiiim aspon na to 😉 😀

@tinkatinulka ja by som nemohla vymenit manzela...zrejme by sa uz ku mne nevratil 😀 😀 😀 😀 😀 ...zostal pri pri takej kocke ako je ria 😀 😀 😀 😀 😲 .....

speranza1
31. júl 2014

@lusipe draha sak ty uz o chvilu rodis 😲 😲 😲 😲 😲 .... ja sa snad zblaznim 😵 😵 😵 😵 ... neskutocne. 🙂 🙂 🙂 🙂 ..sak vy vsetky tu uz aj po 2 porody budete mat za sebou a ja furt nist... normalne, ze nechapacka.... 🙄 🙄 🙄

ria191
31. júl 2014

@tinkatinulka už netreba pomilovaná a vyoblizovaná niet nad krásne ráno 😀 😀 😀 (pre niektoré pomilovaná mm a vyoblizovaná malým) pre istotu aby tu nebolo morálne pohoršenie 😝 😝 😝 všetkým krásne pracovné ráno 😀 😀 😀

tinkatinulka
31. júl 2014

@speranza1 no ja si myslim že ona by ho tak znicila že by utekal domov a hned by si uvedomil ake zlatíčko ma doma, aj ked som jak 75 rocna babicka..myslim tie moje pohyby s chrbatikom..

speranza1
31. júl 2014

@ria191 😀 😀 😀 urcite to vysvetlenie nebolo pre mna vsak????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
31. júl 2014

@ria191 takže hned máš krajší den??? no super..

speranza1
31. júl 2014

@tinkatinulka chrbat stale tak boli??? alebo je to trosicka lepsie??? a nenatieras sa mastami??? alebo? ako sa liecis???

speranza1
31. júl 2014

@tinkatinulka sledujes riu jak ozila???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
31. júl 2014

@speranza1 natieram..ale už sa to trosku pohlo k lepsiemu ale tie zmeny tlaku mi kazia naladu..v noci burka teraz zase spara..lieky odmietam nechcem jest ziadne utmaky, ale na vik mam dohodnute infuzky..sa tesim

tinkatinulka
31. júl 2014

@speranza1 no jasne hned je krotkejsia

ria191
31. júl 2014

@speranza1 veru nezostal ver mi 😕 😕 😕 ani ja by som nemenila môjho ja totižto milujem iba raz a až do smrti a ver či never to je jediný muž v mojom živote 😀 😀 😀 takže ja som "skoro" svätá 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
31. júl 2014

@tinkatinulka no tak infuzky by ti mali pomoct...tu na vychode je len sparno a neskutocne teplo...este vcera vecer po siedmej bolo ze 30 stupnov...myslela som, ze ma porazi.... (ale to je zrejme kvôli tomu, ze som chora a volajako tie teploty na mna po tej dovolenke zle vplyvaju 😝 😝 😝 ) 😉 ...ale bude aj lepsieeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
31. júl 2014

@speranza1 no tu stale len prasi..ale teraz nie len spara je hrozna..už nech je trosku slnko sak tie mraky desne..pozri na "svaticu"..

tinkatinulka
31. júl 2014

@ria191 no ved vcera by si ho aj menila..ale ja toho mojho nedam..necham si ho sak sa poliecim a zase budeme "spasovat" .. a inak aj ten moj je moj "jediný" už sme spolu straaašne dlho

ria191
31. júl 2014

@tinkatinulka
@speranza1 srandičky srandičky na môj účet 😀 😀 😀 a že kámošky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale dneska fakt nemôžem časový sklz ale aj tak vás milujééééééééééééééééééééééééééééém páček schledáček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
31. júl 2014

@tinkatinulka ha ha ha ďalšia svatá 😀 😀 😀 😀 😀 pučím oči a válim se pod stolom hi hi hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo to ti tak sežeru kočko 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lusipe
31. júl 2014

@speranza1 inak u nas v ba stale prsi aj ked je dusno,ale nejako to zvladam🙂 ale ja som mala prvy porod pred 13 rokmi🙂 to uz ani nepamatam a som ako prvorodicka🙂 veru vraj kazdym dnom to moze byt🙂 a ja mam stale vrtulku v riti,neviem sa setrit🙂 neboj moja,som si ista ze kazda z vas bude mat vytuzene babatko...ja ked som bola na kontrole tak prisla jedna maminka rodit,mala 42 rokov a uplne krasne tehotenstvo a aj idealny porod do 1 hodiny...moooc sa za vas vsetky modlim aby ste mali svoje babatka a to uz co najskor 😉

speranza1
31. júl 2014

@lusipe noooo... to si prajem....a cim skor... 1x zdrave krasne babatko 😵 😵 😵 😵 😵 ..lebo uz teraz sa ja citim ako taka stara baba..... 😲 😝 😉 🙂 ... ty ale je to naozaj neuveritelne....ved len "nedavno" sme sa bavili ze pôjdete na IVF, KET...a kukaj tu...sak uz rodis 😲 😲 😲 😲 ... to je naaadhera 😵 😵 😵 😵

lusipe
31. júl 2014

@speranza1 jasne ze budes mat...to by bol v tom cert zakopany a co teda nie je 😉 aj ja niekedy nechapem ze to tak rychlo preslo..i ked miestami sa mi to zdalo velmi dlho🙂 uz len to dobojovat🙂 a teba posielam vela vela tehu virusikov nech sa dobre na teba nalepia 😉

speranza1
31. júl 2014

@lusipe dakujeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 a aj ja ti prajem vsetko dobre 😵

hariet
31. júl 2014

tak zienky, nase nadeje sa rozplynuli, ani k testu som sa nedostala.. ☹ V noci som to normalne (predcasne) dostala, sedela som na wc a hladim na to ako puk 😢 ja som to aj dako tusila, bola som besna ako pes, normalne PMS.. Dobre som sa vyrevala, nespala som potom do rana...nejako sme to predychali s muzickom, ten ked mi povie, ze by ma nevymenil ani za 10 deti, tak viem, ze to stale ma zmysel a pojdeme dalej a najdolezitejsie je, ze sa mame a lubime 😔 ach jo

@haimi myslim na teba, ked budes dnes volat
drzte sa vsetky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre