• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@mimi0910 s oboma som prisla do styku a boli v pohode :slight_smile:
4. aug 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 - to som rada ze ti je uz lepsie :slight_smile: . Celkom fajn a momentalne pracovne :sunglasses: Kedy planujes ist do boja? September je tvoj?

@ludinka - Speruska ti krasne napisala. Ja viem, teraz sa ten cas neskutocne vlecie, ale uvidis o tyzden , ten utz bude stat za to, za kazdy strach i za kazdu prezitu bolest. Uvidis krasne blikajuce srdiecko :dizzy_face:
4. aug 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi0910 - ja chodim Stelclovi a som spokojna. Ked som sa objednavala 1. krat ja, tak Koudelka mal volny termin az moc neskoro
4. aug 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Odporucam vychutnavat si to a nestrachovatv sa. Aspon ja to tak robim najviac ako sa da. Skus si tak nahlas pre seba povedat som tehotna. Je to uplne zazracne. Ja to stale neviem povedat bez toho aby sa mi nezatajil.dych. A tesim sa. Zle konce si nepripustam. Nepochybujem. Uzivam si dokial sa da. :slight_smile: Drz sa.
4. aug 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin no drahusik, ked sme si to tak vsetko zvazili, tak sa rozhodujeme s manzelom ze pôjdeme do boja zrejme v oktobri... v septembri nam to asi financne a casovo velmi nevychadza....a vies...ja nechavam priestor statocnym bojovnickam na september.. :wink: :wink: :wink:
4. aug 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 opustas klub sept??? ale nonoo
4. aug 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka no zrejme to tak vyzera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 my sme este vcera boli tiež že sept ale nevieme ako este bude bo mame výdavky okolo domu
4. aug 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 @mimika1973 vdaka baby :slight_smile:
@tlucka ja si myslim, ze je to vyhoda, ked mas dovolenku. Budes pekne v klude, no stres, pekne budu foliky rast..:slight_smile: drzim palce
4. aug 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 a CM+ bola po PK na 5 den ? Pokial hej, tak to je super :slight_smile: Som zvedava, ako to dopadne s tym mojim mrazenim. Ako rychlo po vklade pisu z RF, co sa podarilo zamrazit ?
4. aug 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi mne napisali asi o tyzden
4. aug 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hariet tak to si este pockam :frowning2: dnes nam maju doniest nove matrace, moj chrbat uz citi kazdu pruzinu, tak aspon nieco, huraaa :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
4. aug 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi hehe, aj my sme riesili nedavno novu postel, je to parada spat konecne na poriadnej pohodlnej posteli/matraci :slight_smile: nech ti cakanie do testovanie rychlo ubieha :sunglasses:
4. aug 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hariet dakujem. Mam home office tak co tu porobim so zapnutou telkou, pomotkam sa a je vecer :slight_smile: aspon to ide rychlejsie, ked mam co robit
4. aug 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, robili tu niektorej pipelle biopsiu?
4. aug 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nepotrebbujete utros 1,5 bal. a 20 tbl.femibionu 800.ja so si to bobo vypocitala . Lebo som pocitala 4-0-4 ape teraz znizujem a femibion by som mala uz ten 400. tak ak by niekomu pomohol ozvi te sa.
4. aug 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 @korenka 17 diky baby za rady ohladne fraxika. Bola to teda alergicka reakcia. Zmenili mi to na Clexane. Picham ho uz 6 dni a zatial parada, nic ma nesvrbi. Dokonca ani hrcky a modriny zatial z toho nemam. Dufam, ze to teraz nezakriknem...:slight_smile: Klopem na drevo:slight_smile:

Rebeka, drzim palce na zajtra, tusim ides na utz... Daj vediet, co nove. Ja idem v stredu.
4. aug 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota krasne fotecky :slight_smile: maly je zlatuckyy
4. aug 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ano po PK a info o mrazeni prisla asi o tyzden... Drzim palce, nech mas krasne tehu :slight_smile:
4. aug 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 kiez by si mala s tym tehu pravdu :slight_smile:
4. aug 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, neviete mi poradiť prosím email na mudr. machača? Bola som na úvodnej konzultácii, dožiadal si ešte nejaké krvné testy, ktoré si mám dať urobiť na svk druhý deň menštruácie. Problém je v tom, že mi už tri týždne mešká a ani nemám pocit, že by som ju mala dostať. Tak som bezradná, reku napíšem mu, že čo mám robiť. Cyklus mi takto zamrzol po neúspešnom KET. Ďakujem.
4. aug 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky tak ten môj predchádzajúci príspevok je už bezpredmetný. Mail som našla v starších príspevkoch tu vo fóre o 20:00 som mu písala a 20:30 mi už aj odpísal (úplne zlatý). Je to pravdepodobne dôsledok injekcie (decapeptyl depot) a že sa nedá nič robiť len čakať, až sa toho telo samo zbaví.
4. aug 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym

@speranza1 - ahoj kočka. V septembri bude natresk a ty budes hviezdit v oktobri. Pekne si si to vymyslela :dizzy_face: . Verim v uspech, niec ine nepripustam :sunglasses: . Ved vies ako ti to prajem, ako aj kazdej starej korcule, ale aj kazdej snazilke.
Cez leto si oddychni, priprav sa pekne, nadopuj sa listovkou a vitaminmi a oktober je tvoj :slight_smile:
5. aug 2014 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin naaadherne dobre ranko..... (nic sa mi sice nechce - som dnes eleniva jak vos, ale dufam, ze ostatne s tym nemaju problem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
- ach draha dik, ze mi to prajem, ved vies ako to prajem ja tebe a ostatnym.... ach jaj..... uvidíme, ako sa zariadime :wink:
5. aug 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, neviete niektorá náhodou, či doktor Štelcl ordinuje alebo má dovolenku?
5. aug 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj,,dovolenku by mal mat az od 16,8 ked dobre viem..
5. aug 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka blahozelam a prajem vsetko dobre..:slight_smile:
5. aug 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby, tak mam zamrazenu jednu HB/2. Tak aspon nieco. Poslu mi fakturu postou, alebo mailom? Fakt by ma zaujimalo, ktore mi mrazili z tych dvoch. To sa asi nedozviem, ze?
5. aug 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
fakturu ti poslu na e-mail, aj v akom stadiu ti ju zmrazili :wink:
5. aug 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi fakturu ti poslu na mail
HB/2 je super, bohuzial toto sa nedozvies, aj mna to zaujimalo ....
5. aug 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok